Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Javno izvinjenje AUTOSTOPERU u vezi SkyVision player-a

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Javno izvinjenje AUTOSTOPERU u vezi SkyVision player-a

[ Pregleda: 2501 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Javno izvinjenje AUTOSTOPERU u vezi SkyVision player-a13.09.2004. u 17:36 - pre 237 meseci
U par svojih postova sam, najblaze receno, kritikovao autostopera zbog uredjaja (SkyVision) koji prodaje, izmedju ostalih, i firma u kojoj on radi i abog njegovih kometara u vezi istog. Glavni problem je bio nemogucnost reprodukcije DTS zvuka.

Do sada sam pokusao da dobijem DTS zvuk ISKLJUCIVO sa DiVX filmova sa DTS zvukom i nije mi uspevalo (sa racunara je sve to radilo OK) i pretpostavio sam da je player napravljen bez DTS opcije. Medjutim, jutros mi je drugar doneo DVD koji ima i AC3 i DTS zvucni zapis i SkyVision normalno reprodukuje oba zapisa, veoma brzo menja izmedju oba, daje tacnu indikaciju na sopstvenom displeju koja se prikazuje i na receiveru i sve to zvuci veoma dobro (DTS mnogo bolje od AC3, naravno i tako i treba da bude).

Dakle, izvinjavam se autostoperu zbog bezrazloznih kritika. Doduse, smatram da bi player TREBALO da reprodukuje i DTS zapis sa DiVX-ova, pretpostavljam da to nije neki problem posto su zapisi na DVD-u i DiVX-u idewnticni, a uredjaj ocigledno ima opciju citanja DTS-a, pa molim da se razmotri da se sledecim firmwareom i to sredi i imacemo stvarno savrsen uredjaj za veoma male pare.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Javno izvinjenje AUTOSTOPERU u vezi SkyVision player-a

[ Pregleda: 2501 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.