Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SBB kablovski internet u Nišu?

[es] :: ISP :: SBB kablovski internet u Nišu?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 22441 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon SBB kablovski internet u Nišu?10.09.2004. u 18:26 - pre 238 meseci
E ovi iz SBB-a (ili bar Niška ispostava) me baš zbunjuju.U jul-avgustovskom izdanju njihovog časopisa Kablovizor govore da je između ostalih gradova i u Nišu pušten u rad njihov kablovski internet i navode delove grada gde je to moguće.Pošto je nemoguće dobiti više informacija preko telefona (koji je non stop zauzet) skoknem do njih, kad ono lik koji radi tamo mi kaže da to još nije zaživelo i da će tek za koji mesec eksperimentalno u jednom delu grada pustiti internet???
Ima li nekog iz Niša ko je malo više upućen u ovo ili je ovaj tip "neobavešten"?
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Dukidule
Nis

Član broj: 26640
Poruke: 66
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?16.09.2004. u 20:54 - pre 238 meseci
Meni u poslednjih godinu dana govore da ce biti za mesec dana. Neozbiljno, bas...
 
Odgovor na temu

fege
Nis

Član broj: 1047
Poruke: 13
212.200.108.*



Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?18.09.2004. u 15:19 - pre 238 meseci
Ja sam ih zvao nedelju dana posto sam dobio kablovizor (jul-avgust).
Tada mi je receno da ce kablovski internet poceti sa radom krajem avgusta.
Pored toga mi je receno da su preuzeli POGLED i da im je prevezivanje korisnika
POGLED-a prioritet i da su zbog toga prekinuli rad na kablovskom internetu.
Ko zna kada ce uvesti kablovski internet u Nis.
 
Odgovor na temu

Dukidule
Nis

Član broj: 26640
Poruke: 66
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?19.09.2004. u 15:55 - pre 238 meseci
Kad sam zadnji put bio (pre jedno dve nedelje) rekli su mi da vec radi internet, a kada sam rek'o iz kog sam dela grada, rekli su mi da tamo jos nisu postavili kablove. Znaci, po njihovom vec postoji internet u Nisu, al' ne znam gde
 
Odgovor na temu

juzznjak
Strahinja Stankovic

Član broj: 22160
Poruke: 114
212.200.96.*

Sajt: www.strahinja.com


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?20.09.2004. u 09:52 - pre 238 meseci
kad sam prvi put zvao receno mi je da ce biti za 2-3 nedelje, kad sam drugi put zvao receno je za mesec dana, kada sam treci put zvao receno mije za otprilike 2 meseca... prostim utvrdjivanjem zakonitosti zakljucujemo da sto vise zovemo to ce internet sporije doci! A i to zvanje.... kada se dobije posle sto pokusaja, evo juce nestala TV na 3 sata (bas kada ocekujem da Chelsea konacno da gol.. smotanci) i nikakv dezurni telefon nista... zamisli da radis nesto jako bitno pa ti jos treba support? ma.... mozda mi nismo ni za bolji inernet od DialUP-a... nego ja ni telefono nemam u tome je problem :))
 
Odgovor na temu

blablablabla

Član broj: 35002
Poruke: 38
195.178.35.*



Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?20.09.2004. u 21:22 - pre 238 meseci
Ovo je mozda maloo off topic ali nadam se da nema veze (radi se o Nisu ponovo)


Jedan moj drug je dobio wireless internet i odusevljen je brzinom !!!! interesuje me da li je zaista neophodna OPTICKA vidljivost sa antenom provajdera ili su to samo price!

hvala
Stripovi, Filmovi, Casopisi i Knjige i to sve za 20 dinara. Posetite obavezno http://20dinara.dzaba.com
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.ptt.yu

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?21.09.2004. u 10:13 - pre 238 meseci
Poželjno je.

juzznjak očigledno ćemo dočekati taj internet kad budu počeli da naseljavaju Mars!
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.mobtel.com

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?21.09.2004. u 14:13 - pre 238 meseci
Citat:
blablablabla: Ovo je mozda maloo off topic ali nadam se da nema veze (radi se o Nisu ponovo)


Jedan moj drug je dobio wireless internet i odusevljen je brzinom !!!! interesuje me da li je zaista neophodna OPTICKA vidljivost sa antenom provajdera ili su to samo price!

hvala


Pa osim ako si u zoni od svajcarije do mekdonalca gde je od skoro postavljen hot spot moraces da imas opticku vidiljvost za maksimalne rezultate ... posalji mi icq/mail/pp pa cu da ti kazem koja je najbolja solucija ...
ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

autarh
Beograd

Član broj: 15115
Poruke: 173
*.sbb.co.yu

ICQ: 7780504
Sajt: www.serbiangamers.com


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?21.09.2004. u 16:11 - pre 238 meseci
.
Citat:
juzznjak: kad sam prvi put zvao receno mi je da ce biti za 2-3 nedelje, kad sam drugi put zvao receno je za mesec dana, kada sam treci put zvao receno mije za otprilike 2 meseca...



koliko sam ja uspeo da iskopam u firmi, problem je sa korisnickim servisom za KTV koji je vazda prebukiran pozivima onih koji su presli sa Pogleda na SBB. mojne se zamarate sa njima, vec saljite mail direktno na [email protected], napisi tacnu adresu (mora i kucni broj) i telefon za kontakt i neko iz internet ekipe ce u istom danu da ti javi kad ce da bidne instalacija. imas i formu za kontakt sa http://ni.sbb.co.yu pa mozes i to
StormBringer
 
Odgovor na temu

juzznjak
Strahinja Stankovic

Član broj: 22160
Poruke: 114
212.200.96.*

Sajt: www.strahinja.com


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?23.09.2004. u 01:07 - pre 238 meseci
@autarh:
ovaj poddomen je potpuno isti kao i sbb.co.yu, verovatno planiraju da tek prave regionalnu verziju. Ma slao sam i mail, kao da sam dobio autoreply... ma nema veze, tako je kako je, kad nema bolje, samo se plasim da nece ni biti sto se tice kablovskog neta, velika riba je pojela sve sardine :(

@Nikola Denic
ja trenutno koristim medianis wireless (vrlo je dobar za sada i vrlo je skup za sada), lokacija mi je obala Nisave - Djacko Ostrvo, jel hvata antena sa caira do mene?
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
212.200.97.*

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?23.09.2004. u 01:19 - pre 238 meseci
eh nema od kablovskog jos nista ali bice tako kazu ja ih zvao jos u januaru i oni rekli za mesec dva. A sto se wirelesa tice ja sam u pobedinoj 2 preko puta meka ali okruzen zgradama prvenstveno gorcom tako da od mog bezicnog nema nista a ni od kablovskog a modemska brzina mi je pazi sad 28000 maksimalno ako imam srece centrala ostala od nemaca pocinje na 40
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.mobtel.co.yu

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?23.09.2004. u 14:11 - pre 238 meseci
Citat:
@Nikola Denic
ja trenutno koristim medianis wireless (vrlo je dobar za sada i vrlo je skup za sada), lokacija mi je obala Nisave - Djacko Ostrvo, jel hvata antena sa caira do mene?


A da nisi slucajno na nininetu ,ovako .....imamo tu AP gore na kovanluku ,mozda hvatas i onaj na radiju nis ...ne znam morao bi da se istestira signal ...

Ovde ti je mapa mada sad imamo tu jos neke AP koje nisu na mapi.
http://www.my-its.net/mapa_pokrivenosti.php

a ako si zainteresovan za cene ,idi na
http://www.my-its.net/cenovnik.php

btw : niko,ali i slovima niko ... nema takvu uslugu u Nishu ... i kvalitet mreze ...

Have fun ... mozda i dodjes u nasu wi fi familiju ;)


p.s. ako nadjes signal ... imas 3 dana test naloga ...da vidis kako je ;)

ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.mobtel.co.yu

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?23.09.2004. u 14:15 - pre 238 meseci
Citat:
eh nema od kablovskog jos nista ali bice tako kazu ja ih zvao jos u januaru i oni rekli za mesec dva. A sto se wirelesa tice ja sam u pobedinoj 2 preko puta meka ali okruzen zgradama prvenstveno gorcom tako da od mog bezicnog nema nista a ni od kablovskog a modemska brzina mi je pazi sad 28000 maksimalno ako imam srece centrala ostala od nemaca pocinje na 40



Verovao ili ne imas srece ... .

ti se nalazis u hotspot tako da imas net ... ako ne vidis svajcariju za cist cignal ,onda imas hotspot ... ako ne to .. uskoro ce da proradi Ambasador .. tako da ...


ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.ptt.yu

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?23.09.2004. u 17:07 - pre 238 meseci
Ovo je jako zanimljivo, samo šteta što 64k nije malo jeftiniji.
Uzgred kakav je protok jel blizu 64 ili je znatno manji?
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

juzznjak
Strahinja Stankovic

Član broj: 22160
Poruke: 114
212.200.96.*

Sajt: www.strahinja.com


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?24.09.2004. u 09:50 - pre 238 meseci
Citat:
btw : niko,ali i slovima niko ... nema takvu uslugu u Nishu ... i kvalitet mreze ...


ok, da li to znaci da je flat = flat, tj. 64Kbps stvarno to, a ne da zavisim od broja rasplozenih korisnika (nikako u zemlji Srbiji da se definise flat ?!?).
 
Odgovor na temu

Nikola Denić
Nikola Denić
Nis/Bgd

Član broj: 6571
Poruke: 1231
*.mobtel.co.yu

ICQ: 42376797
Sajt: www.nixa.co.yu


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?24.09.2004. u 11:31 - pre 238 meseci
To znaci da ce da ti download varati izmedju 7 k i 8 k ;)

Naravno za fajlove preko 100 kb ..ili kako vec .. dok se ne pokrene skripta za shaping ;)

Anyway radi odlicno ...a jos koji dan jos bolje ...

FLAT je FLAT i nema sta tu da se prica ;)

ITSolutions - najeftiniji DialUp internet [ dialup flat za samo 275 dinara ]
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Član broj: 10343
Poruke: 1864
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?27.09.2004. u 00:39 - pre 238 meseci
Citat:
Nikola Denić: btw : niko,ali i slovima niko ... nema takvu uslugu u Nishu ... i kvalitet mreze ...


Osim NiWiFija :)
ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

Dukidule
Nis

Član broj: 26640
Poruke: 66
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?30.09.2004. u 13:01 - pre 238 meseci
Ma skrenuli ste s teme...pisite i pljujte po SBB-u, mozda neko od njihovih cita ovo. Mislim, nije fer, nek kazu bice za 2 godine i OK. Ovako se uzalud nadam
 
Odgovor na temu

autarh
Beograd

Član broj: 15115
Poruke: 173
*.sbb.co.yu.

ICQ: 7780504
Sajt: www.serbiangamers.com


Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?01.10.2004. u 01:33 - pre 238 meseci
Citat:
Dukidule: Ma skrenuli ste s teme...pisite i pljujte po SBB-u, mozda neko od njihovih cita ovo. Mislim, nije fer, nek kazu bice za 2 godine i OK. Ovako se uzalud nadam


sta ti kazu ovi sa [email protected]? obicno kazu tajming kada moze (mesec, dva, sest) ako kod tebe nije moguce. evo pitao sam ove moje, kazu da su juce sredili deo oko Meka.
StormBringer
 
Odgovor na temu

Dukidule
Nis

Član broj: 26640
Poruke: 66
195.252.80.*



Profil

icon Re: SBB kablovski internet u Nišu?01.10.2004. u 08:40 - pre 238 meseci
Zadnji put sam ostavio adresu i telefon, pošto kao vode evidenciju koliko se ljudi interesuje za kablovski internet. Rekli su mi da će da mi jave čim razvuku kablove do mog kraja grada (ul. pariske komune, btw.), a to će biti za nekoliko dana, najviše nedelju. To je bilo pre mesec dana. Možda je problem to što sam ja bio na POGLED-u, mada sam ih ja pre više od godinu dana pitao da li mogu da se prebacim na SBB, jer oni imaju taj famozni kablovski internet. Oni su mi rekli da nije nikakav problem, da je samo prebacivanje besplatno i da zaista IMAJU u ponudi kablovski internet koji je tada, navodno, funkcionisao samo u onim zgradama preko puta zone 2 (bar sam ja tako razumeo). Nije mi jasno zašto ne kažu konkretno, imamo problema sa tim i tim, biće kad bude. Ovako me podsećaju na automehaničare...
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: SBB kablovski internet u Nišu?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 22441 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.