Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kojim programom da napravim uvod za svadbu?

[es] :: Video kompresija :: Kojim programom da napravim uvod za svadbu?

[ Pregleda: 3919 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

florentiu76
Florentiu
Vrsac

Član broj: 17192
Poruke: 37
*.mobtel.com



Profil

icon Kojim programom da napravim uvod za svadbu?13.08.2004. u 20:24 - pre 239 meseci
Treba mi neki program koji ima gotove sablone sa kojima mogu da napravim animirani uvod sa slikama od mladenaca, kumova.....i nijhovim imenima i da izgleda kolko, tolko, lepo.
U kome programu moze to da se odradi?
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Kojim programom da napravim uvod za svadbu?13.08.2004. u 21:19 - pre 239 meseci
Moze u svakom programu za obradu digitalnog videa - Adobe Premiere, Pinnacle studio...
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Lazarevac
Lazarevac

Član broj: 12355
Poruke: 278
195.178.35.*



Profil

icon Re: Kojim programom da napravim uvod za svadbu?13.08.2004. u 22:34 - pre 239 meseci
Ja ti predlazem Pinnacle studio 9
Lak je za koriscenje i ima sablone za DVD menije u koje mozes i sam da pravis.

Takodje nabavi nero fuul edition sa Nero vission express i u njemu vrlo lako mozes da napravis DVD sa autorunom, ako ti uopste mislis na DVD, a moze i VCD...bla bla bla
Bolje je cutati i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti sve nedoumice
 
Odgovor na temu

florentiu76
Florentiu
Vrsac

Član broj: 17192
Poruke: 37
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Kojim programom da napravim uvod za svadbu?14.08.2004. u 08:06 - pre 239 meseci
Meni ne treba dvd meni, za to cu se snaci ali treba mi uvod na pocetku filma, kada pusti play da idu slike sa imenima likova koji imaju glavnu ulogu (MLADENCI, KUMOVI...) i sve to animirano.
Potrazicu ove programe sto ste mi predlozili.
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

losthero
Sasa Paunovic
Pozarevac

Član broj: 25612
Poruke: 335
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Kojim programom da napravim uvod za svadbu?15.09.2004. u 08:46 - pre 238 meseci
Ovo ti je najbolji program za svadbe, a moze da posluzi i za krstenja i ispracaje sa malim modifikacijama.Program ide ovako:prvo se ide kod mladozenje, pa po mladu,onda u crkvu,pa u opstinu, pa pod sator, a dalje se program nastavlja sa jednim kolcem (brzim po moguctsvu, da se vise ogladni) pa predjelom,supom ili corbom, sarmice,jos jedno kolce (da bolje slegne),pecenje, torte i na kraju kolce dok mozes.Ne mozes da promasis sa ovim programom.
Ma salim se, Adobe Premiere ili Maestro su ti zakon za to.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: Kojim programom da napravim uvod za svadbu?

[ Pregleda: 3919 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.