Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

netMod mi je sprzen udarom groma...

[es] :: Fiksna telefonija :: netMod mi je sprzen udarom groma...

[ Pregleda: 2108 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cakalino
Ajwar City,Džinka Town

Član broj: 23336
Poruke: 426
*.ptt.yu



+2 Profil

icon netMod mi je sprzen udarom groma...12.08.2004. u 20:29 - pre 239 meseci
... i desilo se to tacno pre 18 dana. Od tog dana pa sve do danasnjeg, sam svakodnevno zvao 977 da prijavim kvar. Svakog dana mi je obacavano da ce majstori doci da pogledaju. I dosao je covek (sa velikom crnom torbom na ledjima) nakon 7 dana moljenja i kukanja i mirno pitao : "pa vi li imate ISDN. Ne mogu ja tu nista, mene su poslali jer su mislili da je obicna linija u pitanju..." Nastavio sam sa svakodnevnim prijavljivanjem kvarra na 977 i oni su me ljubazno uputili na par telefona gde se nalaze sefovi tih montera (strucnjaka) koji uvode ISDN. Prijateljski mi je dat savet da pozovem ujutru oko 7:00 (cim dodju na posao) sto sam i radio poslednjih 7 dana - nekad bi se neko javio sa obecanjem da ce majstor dodji "u toku dana" , a cesce se niko ne bi javio na te telefone. Danas sam svecano docekao taj dan, zamenjen mi je netMod i ponovo sam on-line nako 18 dana posta.

Sto sam vam ovo ispricao? Mozda neko od vas ima nekoga ko moze da pokaznjava bagru, a naravoucenije je : vadite liniju iz kutije kad grmi da bi izbegli ovakve neprijatnosti. Inace nisam jedini kome je crko netMod od groma, mom prijatelju je od istog groma crko netMod
najmanje razume onaj koji razume samo ono što mu se može objasniti
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.yubc.net



+1 Profil

icon Re: netMod mi je sprzen udarom groma...12.08.2004. u 21:04 - pre 239 meseci
Kuda je prošao grom? Preko žice za telefon ili žice za struju?
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: netMod mi je sprzen udarom groma...12.08.2004. u 22:18 - pre 239 meseci
I da li ti parica ide preko bandere ili preko zemlje ?
CHUPCKO
 
Odgovor na temu

cakalino
Ajwar City,Džinka Town

Član broj: 23336
Poruke: 426
*.ptt.yu



+2 Profil

icon Re: netMod mi je sprzen udarom groma...13.08.2004. u 06:38 - pre 239 meseci
Citat:
Balša: Kuda je prošao grom? Preko žice za telefon ili žice za struju?


Preko zice za telefon. Napajanje je ostalo netaknuto.

Citat:
chupcko: I da li ti parica ide preko bandere ili preko zemlje ?


e,sad... i jedno i drugo. Zice idu ispod zemlje ko zna odakle do bandere, a od bandere do mene ( i ostalih koji su zakaceni na nju ) naravno kroz vazduh ( u mom slucaju nekih 15-ak metara )
najmanje razume onaj koji razume samo ono što mu se može objasniti
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: netMod mi je sprzen udarom groma...

[ Pregleda: 2108 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.