Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja

[es] :: Vodič za učenje :: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13910 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
212.200.53.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja26.08.2004. u 15:08 - pre 239 meseci
Citat:
Ali naravno, nije sve u skoli...

Ti si vec na pola puta da uspes.
Ljubu (Lord Storm) cimni ovde, javice se sigurno. Uostalom, komsije smo. Jedino smo mi malo stisnutiji, a vi ne znate sta je burek.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

jojzi

Član broj: 32998
Poruke: 34
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon Re: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja27.08.2004. u 21:44 - pre 239 meseci
Ljudi sve je to lepo na papiru ali sto se tice reforme obrazovanja postoji samo jedna recenica JEDU ASFALT, SERU KOCKU!!!!!!!!
Ko razume shvatice, prepusteni smo sami sebi.
Ovo vam kaze buduci elektronicar (dace Bog),treba na vreme skapirati da ono sto nam se servira na faksu kao "gradivo" jeste ustvari *bezveze gluposti*
prost primer_pitanje:
Kada ce se elektronicar na faksu susresti sa mikrokontrolerima?


odgovor:
Kada se bude sam zainteresovao.... inace to ce proci pored njega a da on to i ne primeti.

poruka softwerasima:
morate dobro da zagrejete tastaturu da bi se izborili sa Indijcima,Kinezima....itd.
A Rumuni dokle su stigli..........ne pitajte.BEZ UVREDE SAMO GOVORIM (pisem)cinjenice

PS:Poadrav svim kolegama
 
Odgovor na temu

0x01
Ivan Jovanovic
Niš

Član broj: 14906
Poruke: 48
*.24.EUnet.yu

Jabber: zerobrain@elitesecurity.org
ICQ: 159704800
Sajt: javakitchen.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja28.08.2004. u 00:02 - pre 239 meseci
Reforme na Elfaku definitivno NEMA!!!!!!!!
Na prethodnim izborima dekan je postao profesor Dragan S. Antić aka Džoni http://www.elfak.ni.ac.yu/prez...matika/john_sek/%7Edantic.html na koga ne treba trošiti reči. Pored njega na mestu dekana jedino može da se očekuje da se počne da naplaćuje ulaz na fakultet ako uđeš više od tri puta.

katastrofalno vođenje faksa naravno kulminira njegovim izborom za dekana. Naravno stara klapa profesora koji ne žele da se odreknu svojih "titula dr mr i ostala sr" ne dozvoljavaju da se neka pitanja pokrenu, međutim mislim da su tu najviše krivi oni koji shvataju neophodnost promena.
Na kraju mislim da su studenti koji su nezainteresovani za svoj status krivi podjednako jer nikome nikada nije palo na pamet da pokrene niz pitanja koja se moraju postaviti od strane onih koji sve to finansiraju.

Ne želim da prozivam nikog pojedinačno jer smo svi krivi za to što nam se dešava jer imamo kolektivno lošu osobinu da zbog najsitnijih ličnih interesa upropastimo neke mnogo značajnije društvene interese.
 
Odgovor na temu

jojzi

Član broj: 32998
Poruke: 34
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja03.09.2004. u 13:26 - pre 238 meseci
Upravu si kolega nema sta tu da se prica, jedino resenje je da kad jednom udjes na fakultet ne izlazis sve dok ne szavrsis posao itako izbegnes placanje.
 
Odgovor na temu

Web Master
Nemanja Petrovic
Srbija

Član broj: 235947
Poruke: 7
93.86.23.*



Profil

icon Re: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja19.10.2009. u 20:04 - pre 176 meseci
Jedno pitanje...po celom sam netu trazio koji sve smerovi postoje na Elektronskom Fakultetu u Beogradu?????molim pomoc.... :)) HVALA UNAPRED!
/
 
Odgovor na temu

Swaba_Web
Nepitaj ME

Član broj: 244699
Poruke: 21
93.86.53.*



Profil

icon Re: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja08.01.2010. u 16:05 - pre 173 meseci
Pozz svima...E ovako imam nekoliko pitanja...Ako mozete odgovorite mi molim vas....Sve se svodi na elektronski...UNAPRED HVALA
1.Na kom smeru se uci oblast programiranje??
2.Koji programski jezici se uce???Ako moze u kojoj godini koji programski jezik???
3.Da li postoji poseban smer za web programiranje i web dizajn??
BICU ZAHVALAN ZA ODGOVORE...


 
Odgovor na temu

Swaba_Web
Nepitaj ME

Član broj: 244699
Poruke: 21
93.87.142.*



Profil

icon Re: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja09.01.2010. u 16:23 - pre 173 meseci
Moze li mi neko objasniti koliko ispita iz matematike se polaze na elektronskom faxu??Da li smer programiranje obuhvata praksu (RAD NA RACUNARIMA,msl programiranje)????Hvala unapred....
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Elektronski fakultet - Reforma obrazovanja

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13910 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.