Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ne mogu se regati na opensource (localhost)

[es] :: PHP :: ne mogu se regati na opensource (localhost)

[ Pregleda: 3617 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

safe__

Član broj: 24401
Poruke: 75

Sajt: localhost


Profil

icon ne mogu se regati na opensource (localhost)04.08.2004. u 15:02 - pre 240 meseci
jednostavno rečeno, ne mogu se regati na bilo koji opensource koji imam na localhostu... jednostavno ne...
na xoops-u sam se probo ragati i lijepo piše thanking for logging... i opet ništa... jednostavno nemam pristup ničemu... ni admin meniju...
jel ima netko neku ideju???

Hvala
 
Odgovor na temu

Ilija Studen
Novi Sad

Član broj: 3864
Poruke: 859
194.106.165.*

Sajt: www.activecollab.com


+1 Profil

icon Re: ne mogu se regati na opensource (localhost)04.08.2004. u 22:19 - pre 240 meseci
Mozda imas problem sa sesijama. Probaj ovo:

Code:
<?php

  session_start();

  if(isset($_SESSION['test_fld'])) {
    print $_SESSION['test_fld'];
  } else {
    $_SESSION['test_fld'] = 'Testing!';
  }

?>


OK, napravi ovakav PHP fajl, strpaj ga u documentRoot (dir na koji upucuje localhost) i pokreni ga. Prvi put nece nista ispisati. Drugi put bi trebalo da ispise 'Testing!'.

Ako to ne uradi imas problema sa sesijama i ceka te prckanje po PHP.ini. Ili mozda jednostavno nisi dobro napravio direktorijum gde se trpaju sesije. Opet u PHP.ini pa vidi koja je ocekivana adresa tog direktorijuma... Ako takvog nema napravi.

Probaj ovaj kod gore pa javi sta se desava. Dalje cemo znati kako cemo...
http://www.activecollab.com - Alat za upravljanje projektima
 
Odgovor na temu

safe__

Član broj: 24401
Poruke: 75

Sajt: localhost


Profil

icon Re: ne mogu se regati na opensource (localhost)05.08.2004. u 19:09 - pre 240 meseci
napravio sam php file, ali i dalje nema nista, nista se ne desava. Na ekranu je bijeli prozor... i to je to...

 
Odgovor na temu

NetworkAdmin

Član broj: 4445
Poruke: 609
*.centrettc.ru



Profil

icon Re: ne mogu se regati na opensource (localhost)06.08.2004. u 09:08 - pre 240 meseci
pazi da ti temporarry folder stvarno postoji i da apache ima pravo da po njemu pise.
 
Odgovor na temu

luka357
Banja Luka

Član broj: 16848
Poruke: 34
*.teleklik.net.



Profil

icon Re: ne mogu se regati na opensource (localhost)06.08.2004. u 15:48 - pre 240 meseci
Proveri putanje fajlova u incud() jer ako ti je bijeli ekran to je najcesci slucaj. To se meni jednom dogodilo sa skriptom koju gotovo godinu dana koristim na vise servera i kad sam na zahtjev klijenta postavio na jednom serveru kod lokalnog provajdera nista nije sljakalo dok po logovima zajedno sa administratorom nismo otkrili da su greske do putanja. Mozda treba staviti samo "/" na pocetku putanje.
 
Odgovor na temu

safe__

Član broj: 24401
Poruke: 75

Sajt: localhost


Profil

icon Re: ne mogu se regati na opensource (localhost)06.08.2004. u 17:36 - pre 240 meseci
pogledat cu putanju fileova i onda se opet javim, svakako cu probati i / pa da vidim hoce li sljakati...
 
Odgovor na temu

Black One
Čepin

Član broj: 46302
Poruke: 102
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: www.medija.org


+1 Profil

icon Re: ne mogu se regati na opensource (localhost)27.02.2005. u 16:26 - pre 233 meseci
i ja imam isti problem i mislim da nije problem u php-u jer instaliro sam forum na netu i opet je isti problem
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: ne mogu se regati na opensource (localhost)

[ Pregleda: 3617 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.