Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uspostavljanje veze (da li se naplaćuje ili ne?)

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Uspostavljanje veze (da li se naplaćuje ili ne?)

[ Pregleda: 2776 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.14.EUnet.yu



+2 Profil

icon Uspostavljanje veze (da li se naplaćuje ili ne?)24.07.2004. u 13:57 - pre 239 meseci
Gledam nešto ovu specifikaciju poziva i vidim da se oduzima ceo iznos (znači ne naplaćuje se?)...
 
Odgovor na temu

Korisnicki Servis
Beograd

Član broj: 19795
Poruke: 149
*.mobtel.co.yu

Sajt: www.mobtel.co.yu


Profil

icon Re: Uspostavljanje veze (da li se naplaćuje ili ne?)25.07.2004. u 05:35 - pre 239 meseci
Sve dok razgovarate u okviru besplatnih minuta, ceo razgovor je besplatan, uključujući i fiksnu nadoknadu za uspostavljanje veze ...

Možda niste primetili, ali i fiksna naknada je prepolovljena (kao i cena razgovora ili poruke) kada razgovarate sa brojevima koji su na popustu.
 
Odgovor na temu

bigs
Sandor Nadj
Trikotazer

Član broj: 8082
Poruke: 24
*.75.EUnet.yu



Profil

icon Re: Uspostavljanje veze (da li se naplaćuje ili ne?)27.07.2004. u 21:41 - pre 239 meseci
Citat:
Sve dok razgovarate u okviru besplatnih minuta, ceo razgovor je besplatan, uključujući i fiksnu nadoknadu za uspostavljanje veze ...


Ja mislim da uspostavljanje veze se naplacuje kod postpaid-a, jer naprimer ako korisnik razgovara u MobiPro 30, 60 sec* 8,00 din = 8,00 din +1,35 za uspostavljanje veze!!!(tako mi je i na listingu)

Ja mislim da fiksnu naknadu dok traju besplatni minuti NE BI TREBALO RACUNATI!!!

S postovanjem

N.Sandor
 
Odgovor na temu

Korisnicki Servis
Beograd

Član broj: 19795
Poruke: 149
*.mobtel.com

Sajt: www.mobtel.co.yu


Profil

icon Re: Uspostavljanje veze (da li se naplaćuje ili ne?)28.07.2004. u 14:21 - pre 239 meseci
Citat:
bigs:Ja mislim da fiksnu naknadu dok traju besplatni minuti NE BI TREBALO RACUNATI!!!

Citat:
Korisnicki Servis: Sve dok razgovarate u okviru besplatnih minuta, ceo razgovor je besplatan, uključujući i fiksnu nadoknadu za uspostavljanje veze


???
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Uspostavljanje veze (da li se naplaćuje ili ne?)

[ Pregleda: 2776 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.