Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hoce li mi neko vec jednom podrobnije objasniti o koriscenju proxy servera

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Hoce li mi neko vec jednom podrobnije objasniti o koriscenju proxy servera

[ Pregleda: 2799 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.ptt.yu

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Hoce li mi neko vec jednom podrobnije objasniti o koriscenju proxy servera 11.07.2004. u 14:35 - pre 240 meseci
Znam da je ranije bila takva tema na ES-u,ali ja nisam bas sve potpuno razumeo.Ima li neko da mi objasni , jer zelim da koristim proxy da bi usao u neki sajt a da oni smatraju da sam iz neke druge drzave jer time dobijam neke pogodnosti o kojima necu sad.Na forumu sam nasao listu proxy servera, ali sta sa njima.Gde da ih ushtekam.Cini mi se podesavaju neki parametri kod konekcije.Uzgred koristim modem 56k.Najiskrenije vas molim da mi pomognete.Hvala.
 
Odgovor na temu

de_bill

Član broj: 24601
Poruke: 231
..3.46.proxycache.rima-tde.net

Sajt: suzanamancic.i8.com


Profil

icon Re: Hoce li mi neko vec jednom podrobnije objasniti o koriscenju proxy servera 24.07.2004. u 10:17 - pre 240 meseci
Pa da bi koristio proxy, on mora da radi. Kada nadjes neki odgovarajuci proxy, onda upises njegovu Ip adresu i port.

Npr. u Operi, odes na file->preferences->network i tu stavis da HTTP koristi proxy.
Kod Mozille, odes na Edit->Preferences->Advanced->proxy
Ne znam kako je kod IE (internet exploit), tako da sam motrazi

imas i neke programe: net proxy, pa vidi
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Hoce li mi neko vec jednom podrobnije objasniti o koriscenju proxy servera 24.07.2004. u 11:45 - pre 240 meseci
Imas negde na forumu i to "gde se usteka" proxy. Imas i za IE (ja napisao).
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Hoce li mi neko vec jednom podrobnije objasniti o koriscenju proxy servera

[ Pregleda: 2799 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.