Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Proxy chain how to?

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Proxy chain how to?

[ Pregleda: 8773 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

broky
Aleksandar Brokijevic
UBD

Član broj: 19895
Poruke: 12
*.net.hinet.hr



Profil

icon Proxy chain how to?28.01.2004. u 22:28 - pre 245 meseci
Moze li neko predloziti neke linkove u vezi ove teme? Sve sta sam nasao objasnjava teoriju, ali kako se kaci sa jednog proxy servera na drugi? Treba li imati pristup proxy serveru ili neki program?
+++ He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains fool forever +++
 
Odgovor na temu

matija-s
Planetary Assault Systems

Član broj: 11804
Poruke: 610
*.xnet.hr



Profil

icon Re: Proxy chain how to?07.02.2004. u 10:41 - pre 244 meseci
Mislim da bi trebao skinut program koji se zove SocksChain.Probaj ga naci,kao i listu kvalitetnih proxy servera koji rade.A dalje sam
Disconnect
 
Odgovor na temu

insomniac_st
Tomislav Vukman
Split

Član broj: 17456
Poruke: 45
*.fesb.hr

Sajt: adria.fesb.hr/~tovukman


Profil

icon Re: Proxy chain how to?07.02.2004. u 11:10 - pre 244 meseci
Pogledaj na www.ii-labs.com. Imas postove na hrvatskom, time ti se bavio TriP666. Ako tamo ne nades onda gdje ces ;)
######################
# Zivio mi ti 100 godina rodjo! #
######################
 
Odgovor na temu

vilyu
Web Developer
Beograd, Srbija

Član broj: 1188
Poruke: 444



+2 Profil

icon Re: Proxy chain how to?08.02.2004. u 14:21 - pre 244 meseci
Ja sam isto malo kopao po Internetu na datu temu. Ono sto sam nasao je da se proxy-ji koji ti pruzaju koriscenje telnet-a nazivaju wingate-ovi. Mozes da potrazis programe koji skeniraju net za njima. Kad nadjes neki wingate koji ne trazi password, ti na njemu aktiviras telnet na sledeci wingate, i posle par bounce-ova se prikacis na zeljeni kompjuter koji automatski nece znati tvoju adresu, vec ce videti adresu prvog wingate-a gledano s njegove strane, odn. zadnjeg s tvoje. Ima tu jos neka fora sa nekim x-forward-for atributima koji bi mogli da otkriju tvoj ip, ali ima i proxy-ja koji to ne prosledjuju.

Ovoliko sam okvirno shvatio citajuci neke sajtove koje mi je Google izbacio. Ukoliko neko ima jos zanimljivog materijala na ovu temu, i ja bih voleo da ga vidim. Ukoliko negde gresim, slobodno me ispravite.:)
Pera električar 0637129710, BG, preporučujem.
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.hinet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Proxy chain how to?08.02.2004. u 14:54 - pre 244 meseci
bilo bi dobro da za početak pročešljate ovaj forum gdje ima bezbroj tema o tome, i preporuka za masu programa koji te vežu kroz niz proxya
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Proxy chain how to?

[ Pregleda: 8773 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.