Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako podesiti proxy??

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Kako podesiti proxy??

[ Pregleda: 5974 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BlAcKEr

Član broj: 57044
Poruke: 4
*.crnagora.net.



Profil

icon Kako podesiti proxy??30.04.2005. u 18:36 - pre 230 meseci
Banovan sam s jednog kanala pa me interesuje da li upotrebom proxija moguce izbjeci taj ban?Ako jeste da li bi mogao neko detaljnije objasniti kako da podesim proxy?Je li dovoljno instalirati Steganos Internet Anuomyn 7?Da li ce on owo srediti?
 
Odgovor na temu

Picsel
Beograd

Član broj: 39817
Poruke: 440
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: Kako podesiti proxy??30.04.2005. u 19:14 - pre 230 meseci
Zavisi kako je ban postavljen. Ako je banovan host (sto je najverovatnije), onda ce ti verovatno trebati proxy... Ako je ban stavljen na username ili nick, onda je dovoljno da to promenis u podesavanjima mirca...
A ako hoces da podesis proxy, onda potrazi proxy-je na google. Kada ih pronadjes, idi u File -> Select Server i tamo u opcijama potrazi proxy ili sta vec (ne koristim mirc tako da ne znam). Zatim u onim padajucim menijima stavi Both i Proxy... Ispuni ona polja odredjenim vrednostima (host i port) i samo se konektuj normalno na server. Ako nece da se konektuje na server, probaj sa nekim drugim proxy-jem... I to bi bilo uglavnom to...
A ako ne koristis mirc, onda u opcijama browsera (Internet Options kod IE) potrazi proxy pa tu upisi hostname i port proxy-ja i mislim da bi to bilo dovoljno...
Poz, nadam se da ce pomoci!
 
Odgovor na temu

BlAcKEr

Član broj: 57044
Poruke: 4
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Kako podesiti proxy??30.04.2005. u 19:32 - pre 230 meseci
Hm u podesavanjima u mircu ne vidim gdje da stavim IP proxija nego samo port.Kad stavim port onda mi izbaca poruku unable to conecct to chanel ili Unable to find firewall address?Laik sam u ovome tako da mi dobro doslo detaljno uputstvo
 
Odgovor na temu

Picsel
Beograd

Član broj: 39817
Poruke: 440
*.ptt.yu.



+7 Profil

icon Re: Kako podesiti proxy??30.04.2005. u 20:24 - pre 230 meseci
Uf... Sad ne znam jer nisam na windowsu... Mislim da je znaci tamo u opcijama, pa tamo Connect (onaj plus pored kliknes), pa Firewall. Tako nesto, uglavnom... Tu bi trebao da imas hostname (gde ide ip ili hostname proxy-ja) i port. A gore stavis Both i Proxy.
Ako ti ispise gresku slicnu takvu kakvoj sad dobijas, znaci da proxy ne radi pa potrazi novi.
 
Odgovor na temu

LaMpiR

Član broj: 9930
Poruke: 1343



+2 Profil

icon Re: Kako podesiti proxy??30.04.2005. u 23:03 - pre 230 meseci
Mogao si malo pretraziti forum pretraziti ali evo ti slika iz jedne veoma stare teme...

 
Odgovor na temu

BlAcKEr

Član broj: 57044
Poruke: 4
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Kako podesiti proxy??01.05.2005. u 10:44 - pre 230 meseci
Ok namjestio sam ali sad pishe trenutno ERROR Connections from insecure proxy servers are not allowed.Znachi li owo da ne mogu uci na owaj server s bilo kojim proxijem ili su dozvoljeni neki.Server je irc.cg.yu ali kanal nije montecafe nego jedan bash shto je malo posjecen...
 
Odgovor na temu

Laserdance

Član broj: 57049
Poruke: 24
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Kako podesiti proxy??01.05.2005. u 20:12 - pre 230 meseci
ihhh

naso si dje ces sa proxy-em

na tom serveru ima brate dobar PROXY SCANNER
a i morash naci neki proxy sto radi ne rade swi

Pozd
 
Odgovor na temu

BlAcKEr

Član broj: 57044
Poruke: 4
*.public.lib.ga.us.



Profil

icon Re: Kako podesiti proxy??02.05.2005. u 00:25 - pre 230 meseci
Rijesio sam problem i sa banom i sa proxijem.Nashao sam neke koji rade i na irc.cg.yu ;)
Hvala na odgovorima....
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Kako podesiti proxy??

[ Pregleda: 5974 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.