Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dva pitanja u vezi (advanced) rezanja...

[es] :: Windows desktop :: Dva pitanja u vezi (advanced) rezanja...

[ Pregleda: 2427 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Crazy Mix
Nemanja Avramovic
QuadraSoft
Mladenovac

Član broj: 7103
Poruke: 331
*.telekom.yu

ICQ: 266136396
Sajt: www.quadrasoft.co.sr


Profil

icon Dva pitanja u vezi (advanced) rezanja...08.07.2004. u 11:07 - pre 240 meseci
Imam dva pitanja u vezi sa rezanjem diskova. Razvijam jedan algoritam za zastitu diskova od prerezivanja (software-ski, znaci ne bi radilo na audio diskovima), pa imam dva pitanja od kojih je prvo veoooma lako, dok je drugo po meni puno tesko, i ako to ne pronadjem, dzabe sam sve do sada radio, a puno sam radio...

1) Posto se pri direktnom kopiranju "preslikava" i s/n CD-a, zanima me kako zastititi CD od direktnog CD2CD presnimavanja? Negde sam procitao (Delphi forum) da se CD moze "ocitati" kao 5GB, i onda se ne moze prekopirati. Moze na HDD, pa na CD, ali u tom slucaju se menja s/n. U ovom tekstu gde sam procitao ne pise kako, ali znam da moze.... npr. Morton Benson recnik je tako zasticen...

2) Kada se "dorezuje" CD, odnosno kada je CD multisession, menja se CD s/n. Da li ima neki "trik", neka opcija u samom Windows-u da se ovo spreci, ili da li postoji neki program koji "pise" s/n koji ja hocu? Znam da ovo ne mogu da primenim na racunarima korisnika cd-a, ali mi to i ne treba, znaci samo na mom PC-u.

I naravno, ove dve stvari moraju "kooperativno" da rade, da ne smetaju jedna drugoj, il' da kupujem jos jedan PC....

Znaci MOLIM VAS za pomoc!
 
Odgovor na temu

Crazy Mix
Nemanja Avramovic
QuadraSoft
Mladenovac

Član broj: 7103
Poruke: 331
*.telekom.yu

ICQ: 266136396
Sajt: www.quadrasoft.co.sr


Profil

icon Re: Dva pitanja u vezi (advanced) rezanja...12.07.2004. u 17:55 - pre 240 meseci
Nemoguce da niko ne zna odgovor... bar na prvo pitanje?
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.vdial.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Dva pitanja u vezi (advanced) rezanja...12.07.2004. u 20:31 - pre 240 meseci
O nacinu zastite CD-a i mogucnostima zastite od kopiranja smo vec pricali, koristi search...
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Dva pitanja u vezi (advanced) rezanja...

[ Pregleda: 2427 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.