Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telefon mi je ukraden (nestao), šta da uradim?

[es] :: GSM - upotreba :: Telefon mi je ukraden (nestao), šta da uradim?
(Zaključana tema (lock), by Aleksandar Vasic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 115196 | Odgovora: 232 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kurko Dokolenko
Mudo Košaka
Kanabis land

Član broj: 1342
Poruke: 68
*.tmf.bg.ac.yu

ICQ: 122400800
Sajt: chetnikpride.cjb.net


Profil

icon Re: Kako zeznuti LOPOVA, zagorcajte lopovu zivot (kradja mobilnog)...06.12.2001. u 13:55 - pre 272 meseci
Ja taj papir cak nisam ni dobio, jer sam karticu kupio na crno. Jer su se ovi lopovi uvek zezali sa nama gradjanima, te imas da kupis karticu u Beloj Crkvi, te imas u Novom Pazaru a ja ga lepo duvaj. A lopovi u Mobtelu podelili te kartice ne znam ni ja kako!!!
Hard penetration in a nice, tight pussy and anal ass fucking in ass hole. Group sex pix with double penetration fucking and the orgy sex pix. Good fuck is allways good fuck!
 
0

nemesis

Član broj: 270
Poruke: 1788
*.tehnicom.net



+17 Profil

icon Re: Kako zeznuti LOPOVA, zagorcajte lopovu zivot (kradja mobilnog)...06.12.2001. u 17:47 - pre 272 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Uh ... pa sta covek da vam radi :)


ne kaki :) ...
 
0

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Kako zeznuti LOPOVA, zagorcajte lopovu zivot (kradja mobilnog)...14.12.2001. u 22:00 - pre 272 meseci
ey ali problem je u tome shto kod 063 kartice nema borja na kartici...A ako kartica trazi pin pri ukljucivanju telefona nema vajde da ga promashish pa da trazis puk.Jer ti je potreban broj kartice...
 
0

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Ukraden telefon26.01.2002. u 18:16 - pre 270 meseci
Mojoj sestri prekljuce su ukrali telefon u autobusu sve sa 063 karticom.Kartica ja 6-tocifrena i kupljena je pre jedno dve godine kao postpaid pa je prebacena na prepaid.Ono sto mene sada zanima,ali molim samo proverene informacije,je da mi kaze neko sta ja sada mogu da preduzmem?Koliko znam mogu da trazim da se taj broj ukine ali time osim revenge necu nista dobiti.Mene vise interesuje da li ja nekako mogu da dobijem novu karticu sa istim brojem,licno sam kupio karticu sa svojom licnom kartom a ne od preprodavaca,i da li u tom slucaju kartica ponovo postaje postpaid kako mi neko danas rece sto mislim da nema veze ili na prepaid kao sto je i bila pre nego sto je ukradena?
 
0

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Ukraden telefon26.01.2002. u 20:12 - pre 270 meseci
Citat:
Bad Habbit:
Mojoj sestri prekljuce su ukrali telefon u autobusu sve sa 063 karticom.Kartica ja 6-tocifrena i kupljena je pre jedno dve godine kao postpaid pa je prebacena na prepaid.Ono sto mene sada zanima,ali molim samo proverene informacije,je da mi kaze neko sta ja sada mogu da preduzmem?Koliko znam mogu da trazim da se taj broj ukine ali time osim revenge necu nista dobiti.Mene vise interesuje da li ja nekako mogu da dobijem novu karticu sa istim brojem,licno sam kupio karticu sa svojom licnom kartom a ne od preprodavaca,i da li u tom slucaju kartica ponovo postaje postpaid kako mi neko danas rece sto mislim da nema veze ili na prepaid kao sto je i bila pre nego sto je ukradena?


Mozes da dobijes pre paid sa istim brojem.
 
0

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
217.26.75.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Ukraden telefon26.01.2002. u 20:29 - pre 270 meseci
Citat:
deky:
Citat:
Bad Habbit:
Mojoj sestri prekljuce su ukrali telefon u autobusu sve sa 063 karticom.Kartica ja 6-tocifrena i kupljena je pre jedno dve godine kao postpaid pa je prebacena na prepaid.Ono sto mene sada zanima,ali molim samo proverene informacije,je da mi kaze neko sta ja sada mogu da preduzmem?Koliko znam mogu da trazim da se taj broj ukine ali time osim revenge necu nista dobiti.Mene vise interesuje da li ja nekako mogu da dobijem novu karticu sa istim brojem,licno sam kupio karticu sa svojom licnom kartom a ne od preprodavaca,i da li u tom slucaju kartica ponovo postaje postpaid kako mi neko danas rece sto mislim da nema veze ili na prepaid kao sto je i bila pre nego sto je ukradena?


Mozes da dobijes pre paid sa istim brojem.

Možeš ako si se registrovao u korisničkom servisu...
http://www.mobiklik.co.yu/fkompanija/PressCentar/press4.html
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
0

booom

Član broj: 2149
Poruke: 17
*.82.EUnet.yu

Sajt: www.4-tune.org


Profil

icon Re: Ukraden telefon26.01.2002. u 22:09 - pre 270 meseci
Meni se pre 3 meseca isto dogodilo ali sam ja oduvek bio postpejd pa sam dobio svoj broj nazad. Ne znam kako ide za pripejd mada moguce ako je kartica bila postpejd da moze da se vrati. Naravno smradovi iz mobtela su mi za tu uslugu dodali jedan red u racunu : JEDNOKRATNE USLUGE 750 din.
 
0

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Ukraden telefon27.01.2002. u 08:46 - pre 270 meseci
Smradovi u mobtelu dokazuju da su smradovi na svakom koraku.Nisam ni smeo da pitam koliko ce me to kostati ali rekoh ajde prvo da viidm da li uopste to hoce da mi urade pa cu onda da ividm koliko ce to da me kosta.
U medjuvremeu sam nasao neke tipove koji vrse pracenje mobilnih telefona.Dao sam im imei broj i sada se ceka da "posteni nalazac" prvi put upali telefon nako cega cu ja dobiti sve podatke o njemu pa cu da idem da malo "porazgovaram" sa njim.Jedino se plasim da je u pitanju neki iskusan lopov koji ce promeniti odmah imei jer mu onda nemogu nista.

Jos nesto sto me zanima je oko ovog registrovanja kartice.Da li to znaci da svi korisnici moraju da registruju svoje kartice ili znaci da samo oni koji su svoje kartice kupili kod preprodavaca i cije se kartice vode na veovatno Bogoljuba Karica,treba da registruju kartice na svoje ime?Ja sam ovu sestrinu ukradenu karticu kupio licno u mobtelu sa svojom licnom kartom.

Hvala svima na odgovorima,a narocito joker-u za ovaj koristan link.
 
0

Ne znam!
pancevo

Član broj: 1051
Poruke: 37
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Upomoć27.01.2002. u 10:49 - pre 270 meseci

I? I? I?
aje...neizvesnost...sta se dalje desava?
 
0

genie

Član broj: 1362
Poruke: 135
*.drenik.net



Profil

icon Re: Upomoć27.01.2002. u 15:45 - pre 270 meseci
Au sta je ovde kavaljera...svi bi da pomognu dami,divno;)Samo ti nama ostavi br i nema da se brines.
 
0

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Ukraden telefon27.01.2002. u 18:02 - pre 270 meseci
Pa vidis,covek bi pomislio da bi posle toliko konfrotiranja sa skoro svima ovde sa foruma trebao da naucis da nikada nikoga nenapadas dok nemas argumente za to.Koincidencija je da je upravo jedan moj drug kome je telefon alcatel 303 ukraden pre mesec dana svoj telefon dobio pre neki dan.Dobio ga je upravo preko tih ljudi za koje sam ja cuo i javio mu.Ljudi su vrlo posteni i u startu kada im placas nepovratno 300 dinara kazu da je sansa da pronadju telefon 30% i da ukoliko ga pronadju ti placas 20 % od trenutne trzisne vrednosti tog telefona.Znaci 300 dinara danas nije neka para pa cu ipak probati preko njih a ako neuspe sta da se radi.
 
0

Vlada_85
NS-YU

Član broj: 240
Poruke: 379
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 54292908


Profil

icon Re: Upomoć27.01.2002. u 19:23 - pre 270 meseci
Da,bas me zanima- sta je bilo na kraju ?
Jesi li uspela bilo sta da uradis ?
[:// Vlada \\:]
 
0

Dark of Doom
Duma Darko
Horgos

Član broj: 2218
Poruke: 27
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Upomoć28.01.2002. u 12:43 - pre 270 meseci
A sta mislite vi o ovome: KRADLJIVAC CITA OVAJ FORUM!!
--------DARK OF DOOM--------
 
0

stevasrs
Stevan Djokic
Detektiv
D.B.A.
Tajna lokacija

Član broj: 1538
Poruke: 102
*.verat.net

ICQ: 162650244
Sajt: www.dbaserbia.com


+1 Profil

icon Re: Upomoć28.01.2002. u 15:42 - pre 270 meseci
Vidi, sestro, javi se na moj mail ([email protected]) ili na ([email protected]).....mada je bolje na ovaj prvi (verat).......Dve moje drugarice su imale iste probleme.......i....naravno uspeli smo da ih resimo.....





http://www.detektiv.8m.com
http://www.dbaserbia.com (privatni detektiv)
http://www.kakopostatidetektiv.com
http://www.websajt.org (najjeftinija izrada sajtova)
http://www.srpskinindza-dumrem.com (prirucnik za nindze)
 
0

iant

Član broj: 1604
Poruke: 159
212.177.57.*



Profil

icon Re: Ukraden telefon28.01.2002. u 16:02 - pre 270 meseci
Sanse su znaci 30% da su ti ti isti ukrali telefon.
Svaka im cast, svaki treci ukradeni telefon je njihovo djelo.
 
0

Vlada_85
NS-YU

Član broj: 240
Poruke: 379
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 54292908


Profil

icon Re: Ukraden telefon28.01.2002. u 16:26 - pre 270 meseci
Pa normalno... covece, pokusavaj sta god mozes. Srecno
[:// Vlada \\:]
 
0

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Ukraden telefon28.01.2002. u 18:20 - pre 270 meseci
Citat:
iant:
Sanse su znaci 30% da su ti ti isti ukrali telefon.
Svaka im cast, svaki treci ukradeni telefon je njihovo djelo.

Nisi u pravu jer imam neke podatke koje me sada mrzi da pisem,nije nikakva tajna tako da mislim da nije to u pitanju.
Danas sam bio do mobtela u bulevaru umetnosti i tamo su mi rekli da posto je broj koji mi je ukraden prvobitno bio postpaid pa je onda naknadno kada je to moglo prebacen na prepaid sto sada vise ne moze,mogu sada da dobijem bez problema isti broj za 600 dinara ali samo postpaid i nemogu da ga prebacim na prepaid tako da u prevodu od toga nema nista posto meni nepada napamet da kupujem postpaid.
 
0

Vlada_85
NS-YU

Član broj: 240
Poruke: 379
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 54292908


Profil

icon Re: Upomoć29.01.2002. u 06:28 - pre 270 meseci
Mozda je chika ubacio karticu u svoj kamin
[:// Vlada \\:]
 
0

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
*.bitsyu.net



+1 Profil

icon Re: Ukraden telefon29.01.2002. u 23:54 - pre 270 meseci
e, keve ti ostavi telefon tih likova koji traze mobilne... to zaista zvuci jako smesno, i ja cu zato da ih isprobam, pa cu ti reci kad ce da nadju moj telefon. BAs me zanima nacin i princip rada njihovog sistema za lokalizaciju. Jer ako ja upalim telefon bez kartice, kako ce da me nadju? Mislim, nemoj da se uzbudjujes, ne napadam te ja, ali stvarno sistem zvuci najjache. Ha ha ha. Izvini ako se osecas imalo negativno posle ovoga. Imao sam los dan.
To su sjajne fore. Mogao bih i ja da otvorim jednu takvu agenciju.
Smor veceras nesto....
FBzP
 
0

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Kako zeznuti LOPOVA, zagorcajte lopovu zivot (kradja mobilnog)...27.02.2002. u 00:43 - pre 269 meseci
Citat:
VladaPUB:
Momci, pin i puk nemaju veze sa karticom nego sa telefonom. A security code se menja kako hoces, odes na astalavista.com i pod gsm mobile ima raznih sifri, izmedju ostalog i neke za otkrivanje security i slicnog ! ! ! !


Ovajjjj..........sa koje ti bese planete?
 
0

[es] :: GSM - upotreba :: Telefon mi je ukraden (nestao), šta da uradim?
(Zaključana tema (lock), by Aleksandar Vasic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 115196 | Odgovora: 232 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.