Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD - DivX player Skyvision LG888

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 241642 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.12.2004. u 10:35 - pre 236 meseci
Pozdrav,
naravno, ovu informaciju u PP.
pozdrav
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.12.2004. u 11:28 - pre 236 meseci
Upuceno Atom-u i svim eventualno potencijalnim kupcima:

Citat:
atom: I sta bi na kraju posle ove silne pisanije, da li da se uzme LG 888 ili ne.

-Moj dobronameran savet-N I K A K O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Eventualno, ako isprave (ali zaista) sve poznate greske onda NIKAKO NE KUPOVATI!
-Ako ti ga daju dzabe-NIKAKO NE UZIMATI jer mora da je neka prevara !
-Lepo te MOLIM procitaj ponovo sve sto je napisano o ovom bagovitom playeru zvucnog imena (ali samo imena)- SkyVision i DOOOOOOOOOBRO razmisli da li ti je potrebna jos jedna VEEEELIKA glavobolja .
-Poznato ti je verovatno da se pametni uce na tudjim greskama!
-Razmisli da li je potrebno tri puta da se prekrstis pre svakog startovanja playera!?
-Ako ocekujes da ti se svaki put vratanca otvore kada zelis da ubacis disk-onda zaobidji SkyVision u SIROKOM luku!
-Ako ti ne smeta da se svaki put put sam od sebe ukljuci kada nestane stuja i ista pojavi!
-Ako ti ne smeta sto se povremeno sam od sebe blokira!
-Ako ti ne smeta sto mu je prevod menija na tako nakaradnom srpskom, tako da ne postoji srbin koji moze da ukapira sta je pisac hteo da kaze!
-Sto ne cita neke diskove (brand name)
-Ako ti ne smeta sto je titl ocajan
-Ako ti ne smeta iritirajuca KIC reklama svaki put kada ti startuje player
-Ako ti ne smeta daljinski sa izuzetno losim i nelogicno rasporedjenim dugmicima
-Ako ti ne smeta to sto daljinski moras izuzetno precizno da usmeris i priblizis prijemniku
-Ako ti ne smeta sto moras DOBRO da pritiskas dugmice da bi se nesto desilo
-Ako ti ne smeta izuzetno los mehanizam za otvaranje vtatanca
-Ako ti ne smeta sto funkcija GO TO ne radi ispravno
-Ako ti ne smeta sto nema DTS zvuk
-Ako ti ne smeta sto ne postoji legalan web site sa koga mozes da skines bolji FW kojim bi se ispravile postojece greske
-Ako ti ne smeta sto player NE PAMTI prethodno postavljene parametre
-Ako ti ne smeta ocajno neljubazan i nekompetentan servis (u Beogradu)
-Ako ti ne smeta to sto se NE ZNA ko je proizvodjac ,sta si kupio i gde se sklapa SkyVision
-Ako ti ne smeta sto si kupio "najbolji DVD DIVX player na svetu" a on samo tako na prvi pogled NAIVNIMA izgleda
-Ako si raspolozen da posle vlastitog iskustva sa ovim playerom NAIVNIMA otvaras oci (kao sto mi to radimo)
-Ako imas vremena da se boris sa serviserima i prodavcima magle
-NAS SAVET posle GORKOG iskustva sa playerom SkyVision LG 888-POTROSITE NA PAMETNIJI NACIN VAS NOVAC kupujuci ISKLJUCIVO NEKI DRUGI player
TDK
 
Odgovor na temu

alexdone
Alex D One
Beograd

Član broj: 3165
Poruke: 104
*.vdial.verat.net.



+2 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.12.2004. u 12:54 - pre 236 meseci
Slazem se sa TDK, sto se tice NE kupovine SkyVision playera i pored mnogih reklama (i) po novinama da je najbolji player trenutno na trzistu, tj. best buy za 100 jeura. Daleko od toga da je najbolji za te pare!!! Jos jedna prevara u nizu novopazarsko-surcinskih manufactura. Ne kazem da je ovo iz Surcina, ali do danas nismo saznali ko je zaista proizvodjac ove masine. Pisalo se tu o raznim sajtovima na kojima postoji uredjaj sa ovom oznakom , ali ni nalik njemu. Pa ako hocete da kupite uredjaj bez porekla i tehnicke podrske, samo izvolite. Ja sam se zaj...o, ali vi ne morate.
Neko na forumu se verovatno seca TECHSONY digitalnih sat prijemnika, koji su na slican nacin uvezeni, tj. istocnjacki proizvod sa nalepljenim imenom koga je izabrao sam uvoznik( koga ne smem da navedem) a posle isteka garancije, kada su poceli da se kvare, ni u ovlascenom servisu nista nisu mogli da urade!!! tako da u firmi u kojoj radim, imamo na gomili 9 techsony-ija kojima nema pomoci , iako su korisceni u normalnim uslovima.
NE postojanje rezervnih delova u ovlascenom servisu ukazuje na to da cemo uredjaj koristiti barem godinu dana, mada nam niko ne garantuje da ce nam zameniti uredjaj novim ukoliko isti crkne i za vreme garancije. Kao sto znate , promenom FW-a gubite garanciju, a kako dokazati da to niste pokusavali da radite!!!!

Sve u svemu, bolje dati i 50-70% vise para ,ali barem da znate sta kupujete i sto nije na sav glas reklamirano kao najbolje, a u praksi se pokazalo drugacije.
AlexD
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.dialup.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.12.2004. u 13:23 - pre 236 meseci
Kao sto sam vec izneo na forumu, proizvodjac TECHSONY dvd plejera (a verovatno i pomenutih risivera) je MIZUDA Co, Shenzen, China, firma koja izleda pravi i SkyVision. Uvoznik Techsony-a bio je Unikom, ne znam zasto to ne bih smeo da navedem, taj "brend" vise ne postoji. Ako se oni toga stide, to je njihov problem, dok su ga prodavali nije bilo ni traga stidu.
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.12.2004. u 15:11 - pre 236 meseci
Ovo meni lici na namerno sabotiranje neke sprave.Slicno se desilo i sa Neo PDX77.
Kad se pojavio svi su bili prezadovoljni. Medjutim, neposredno pre pojavljivanja SkyVision-a toliko je pocelo da se pljuje po Neo-u da su ljudi resili da odustanu od kupovine istog. Mirise mi na istu stvar.Verovatno ce da se “probije” neka nova sprava koja ce sabotirati SV. Ako ste zainteresovani da ponovo cekate bolje titlove, ponovo imate neke probeme oko tona,vratanca i sl. onda izvolite pa kupujte neproverene sprave. Mislim,SV je sasvim pristojna sprava koja koliko-toliko ima neku podrsku i to samo zahvaljujuci entuzijastima kao sto su Mara i Autostoper. Svi se zale na sliku koja se dobija sa novim Fw-om a ne kazu da slika uopste nije toliko losa . Ima vesele boje (crvenu,plavu,zelenu…)i pristojan kontrast. Sta me bre briga sta pise na njoj!!!! Da sam se ja toliko trudio oko titlova i uz to da me svi pljuju, ja bih stavio svoju sliku, za inat! Sto se tice samih titlova potencijalnim kupcima mogu da kazem da se vide SKORO PA SUPER! Malo je sitniji ali je zato lepo osencen, debeljuskast I vrlo simpatican. Ako imate ogromnu sobu onda ga svakako necete videti dobro. Medjutim, za normalne uslove ovo su vise nego pristojni titlovi. NIKO ne spominje kvalitet tona na SV-u. Svi bi DTS! Pa sprave,ja da znam, koje imaju DTS kostaju i kostaju. Taj isti Pionir koga hvale uopste nema 5.1 izlaz. SV ima i radi PERFEKTNO. Ja se bavim muzikom, sto mozete i zakljuciti po mom imenu, i mogu da vam kazem da SV ima SJAJAN TON.Od svih trece-razrednih DVD-Divx plejera koje sam ja probao jedino Tevion ima ovako kvalitetan ton s`tim sto on ima i ekvilajzer pa PRIVIDNO zvuci cak i bolje. Potencijalni kupci, niko vas ne tera da ga kupite ali, ne zaboravite da je prodato ko zna koliko SV-a a na forumu ucestvuje nas 10-ak i to medju nama ima i onih koji su zadovoljni. Ja nikako ne tvrdim da je on najbolji plejer. Imao sam Neo-a, probao sam Teviona, Tec-a, i Star Mediu i tvrdim da je od njih za klasu bolji, bar sto se tice Divx-a.Svaki od njih ima neku fintu bolju, ali u globalu, SV je svestranija sprava.
Razmislite dobro. Te nove sprave jos niko nije probao.Doduse, mozda su bolje ali, sta ako su gore? U tom slucaju samo vam preostaje da pokrenete novu temu pa sve iz pocetka.
 
Odgovor na temu

predragi

Član broj: 7422
Poruke: 345
195.252.87.*



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.12.2004. u 16:04 - pre 236 meseci
Jedno je sigurno,SkyVision ce sa cenom od 119 evra brzo otici u istoriju
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.12.2004. u 20:26 - pre 235 meseci
Citat:
predragi: Jedno je sigurno,SkyVision ce sa cenom od 119 evra brzo otici u istoriju


E, tu se apsolutno slazem sa tobom.Ova sprava definitivno ne vredi toliko.
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88809.12.2004. u 22:51 - pre 235 meseci
Slazem se da to realno ne vredi NI PRIBLIZNO tih 119 e !
Sto se tice Audia i njegove sumnje da se u ovoj polemici verovatno samo stvara slobodan prostor za neki novi player, mogu ODGOVORNO da izjavim da ja sigurno necu propagirati neki dvd divx player ,a pogotovo ne nepoznate i neproverene uredjaje. Sva moja prica i razocarenje je iskljucivo proisteklo iz mog loseg iskustva u radu sa SkyVision LG 888.I jos jednom NE PADA mi na pamet da reklamiram bilo koju firmu (pogotovo tamo gde to nije dozvoljeno).Jednostavno, bio sam iziritiran reklamiranjem ovog playera koje nije bilo ni primereno njegovom kvalitetu.Moji motivi su zaista ISKRENI i ne postoji nista skriveno.Savet je da niko ne kupuje ne proverene uredjaje .Nazalost,SkyVision smo imali priliku da proverimo i razocarenje je potpuno!
TDK
 
Odgovor na temu

anon19279

Član broj: 19279
Poruke: 134
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 00:51 - pre 235 meseci
Novi FW za SkyVison

Za seije 04 05 06 07 NIKAKO za seriju 09 !!!!



 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net.

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 06:05 - pre 235 meseci
TDK napisa:

"-Ako ti ne smeta sto nema DTS zvuk"

Samo da ne bude zabune oko ovoga: SV IMA DTS zvuk, ali moze da ga prepozna samo na DVD-u, ali ne i na DiVX-u.
 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net.

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 06:10 - pre 235 meseci
Autostoper napisa:

"Za seije 04 05 06 07 NIKAKO za seriju 09 !!!!"

Ocigledno sam nesto propustio....kako se odredjuje koja je serija u pitanju?
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 07:06 - pre 235 meseci
Sve je to lepo,ali kakva poboljsanja donosi taj novi FW i kako se odredjuju serije?
Inace, pozdravljam svako poboljsanje!Nadam se da cu i ja promeniti svoj stav prema playeru ako je ovo neko znacajno poboljsanje,

TDK
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 07:21 - pre 235 meseci
Nego,postovani gospodine Autostoper,mozete li biti malo opsirniji?Ucinite nesto kako bih i ja promenio misljenje!
TDK
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 07:31 - pre 235 meseci
@tex777
Ti si i dalje jedini koji tvrdi da SV ima DTS na DVD-u.

Sto se tice serija, ako je kao na NEO-u onda je bitan pocetni broj serijskog broja koji sa nalazi pozadi nalepljen.
 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net.

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 07:41 - pre 235 meseci
@Audio

Pa normalno da tvrdim kada sam gledao vec desetak DVD-ova sa DTS zvukom...mnogi su imali i AC3 i DTS i kada se medjusobno zamene, primeti se razlika....cak mogu reci znacajno.
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 07:44 - pre 235 meseci
Nisam na sajtu WWW.K...co.yu primetio nikakve promene sto se tice FW.Mogu li se verzije FW obelezavati bar datumom?
Mislim da nema razloga da vise komentarisemo o DTS-u jer je to Autostoper objasnio.(@tex777)
TDK
 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net.

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 07:46 - pre 235 meseci
Pa FW jeste obelezen datumom tamo....9-12-2004....

BTW, izleda da sam propustio Autostoperovo objasnjenje DTS-a...sta je rekao?
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 07:54 - pre 235 meseci
Ja se izvinjavam ali na http://www.kbc.co.yu/download/skyvision/bank30.zip
nisam opet primetio nikakav datum.Mislim da je u pitanju isti FW od 739 k (zip).
Da li sam u pravu ili ne?
TDK
 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.rvkds.net.

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 07:59 - pre 235 meseci
Izvinjavam se, greska....pise:

10-Dec-2004 01:51 740K

Dakle nije 9-ti nego 10-ti decembar.
Uopste mi nije jasno kako ne vidis...:
http://www.kbc.co.yu/download/skyvision


Imas li link ka autostoperovom objasnjenju DTS-a...ne mogu da nadjem..:(
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88810.12.2004. u 08:01 - pre 235 meseci
U pravu si ,nesto je modifikovano 9 12 2004 (vidi se kada se otvori fajl)!

[Ovu poruku je menjao TDK dana 10.12.2004. u 09:08 GMT+1]
TDK
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 241642 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.