Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD - DivX player Skyvision LG888

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 241788 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rubiroza
Beograd

Član broj: 38834
Poruke: 245
*.rvkds.net.



+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88827.11.2004. u 07:01 - pre 236 meseci
Autostoper nije precizirao na koju je sredu mislio. Oigledno da nije mislio na ovu koja je prosla.
Koliko sam ga ja shvatio, mozemo da ocekujemo novi uredjaj i FV za njega. Ocigledno da smo mi, sa starim modelom, prepusteni sami sebi, tj. ostavljeni na cedilu.
Posle malo vise testiranja, primetio sam da imam problem sa zvukom. Ocigledno da je u poslednjem FV-u radjeno nesto na kodecima, ali to nije to.
Pokusavao sam da je SV ipak najbolji DVD/Divx plejer, ali sve manje imam takav utisak. Svima koji ovih dana planiraju da uzmu ovakav plejer savetujem da SkyVision zaobidju u sirokom krugu.
Doci ce vreme kada cemo i na Pioniru moci da koristimo titl sa drugacijim imenom od avi fajla.
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88829.11.2004. u 08:45 - pre 236 meseci
Nazalost, u pravu si i kod mene postoji problem sa tonom i sa ukljucenjem iz s.b. moda.Molio bih ostale da se ukljuce i da iznesu svoja iskustva.
TDK
 
Odgovor na temu

AlexPa
Pancevo

Član broj: 28940
Poruke: 10
213.244.197.*



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88829.11.2004. u 16:24 - pre 236 meseci
U zvanicnom servisu (onom sa listica sto se dobija uz uredjaj) flashuju novi firmware sa ispravkom bagova i debelim zutim slovima, naplacuju 100din, prem da su rekli da ce upgrade biti besplatan
 
Odgovor na temu

TDK
BEOGRAD

Član broj: 39152
Poruke: 130
*.rts.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88829.11.2004. u 19:46 - pre 236 meseci
Da li su ti izdali fiskalni racun, i da li ti posle toga imas nekih problema?
Kakva su ti iskustva sa titlom i zvukom?
Da li se redovno startuje iz s.b. moda?
TDK
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88829.11.2004. u 20:53 - pre 236 meseci
Ma, nije bitno za 100 din.Mene zanima da li si morao da vracas originalan FW ili nisu pravili problem i, gde je taj servis?
 
Odgovor na temu

AlexPa
Pancevo

Član broj: 28940
Poruke: 10
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88829.11.2004. u 22:32 - pre 236 meseci
Jos nisam probao firmware, probacu ga sutra pa cu da vam napisem iskustva.
 
Odgovor na temu

Rubiroza
Beograd

Član broj: 38834
Poruke: 245
*.rvkds.net.



+1 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88830.11.2004. u 06:09 - pre 236 meseci
Koji su bagovi otklonjeni u novom FW-u? Koja se poboljsanja dobijaju osim opet onih odvratnih zutih slova koje sam imao na pocetku i koje sam jedva cekao da promenim?
 
Odgovor na temu

AlexPa
Pancevo

Član broj: 28940
Poruke: 10
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88830.11.2004. u 20:09 - pre 236 meseci
Slova su kao sto sam rekao velika, zuta i debela, goto funkcija radi kako treba, prepoznaje .txt subtitles, cini mi se da ne zaglavljuje kod premotavanja, display na uredjaju radi kada se gleda divx i kada se iskljuci na ekranu, ovo su moji prvi utisci.
 
Odgovor na temu

grgic77
Marjan Grgic
Beograd

Član broj: 26427
Poruke: 33
*.abanka.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88830.11.2004. u 22:41 - pre 236 meseci
Nisi nam rekao jel si morao da vracas stari firmware ili ne?
 
Odgovor na temu

AlexPa
Pancevo

Član broj: 28940
Poruke: 10
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88801.12.2004. u 09:10 - pre 236 meseci
Uopste nisu gledali koji je firmware na uredjaju, samo serijski broj zbog softvera, uostalom naplacuju flashovanje pa i nebi trebalo da ih je briga.
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88801.12.2004. u 10:51 - pre 236 meseci
Moj burazer je otisao da flashuje svog SV-a.Kad su mu rekli da titlovi nemaju senke on je odustao posto mu nista ne predstavljaju deblja slova bez senki.Medjutim, jedan drski momak koji radi tamo je zapeo da ukljuci SV bez obzira sto je ovaj odustao od flashovanja. Morao je moj burazer fizicki da ga spreci posto nije hteo uopste da se ukljucuje smrznut uredjaj dok se malo makar ne zagreje.Kakav je to servis koji odmah ukljucuje uredjaje koji su se napolju smrzli,a? Elem, momak je upisao serijski broj SV-a rekavsi da je to flashovan uredjaj i da mu je propala garancija. Mislim, stvarno bezobrazluk. Nije ga ni ukljucio a zna da je flashovan!!!! Sto je najsmesnije, taj SV nije flashovan posto je moj burazer cudan po tom pitanju.Nije hteo nista da stavlja bez servisa, sto sam mu ja nudio, i kad je otisao sa namerom da plati nesto sto je trebalo da bude dzabe, dozivi ovakvu neprijatnost. Tako da bih upozorio sve koji zele da flashuju SV-a sa novim “originalnim” FW-om da OBAVEZNO vrate stari “originalni” i da se prave blesavi posto su oni momci ocigledno i uvoznici ove sprave cim toliko primaju k`srcu svaki pokusaj da se poravi nesto.

pozdrav
 
Odgovor na temu

Pinki 007
Dragisa Mitrovic
Novi Beograd

Član broj: 39704
Poruke: 12
*.mobtel.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88801.12.2004. u 10:55 - pre 236 meseci
Novi FW sa debljim zutim slovima nije objavljen na kbc, ili se ja to varam?
Koliko se ja secam, tamo postoji fw sa zatamnjenjem iza titla.
Autostoper je obecao nesto, ali zbog raznih prozivki, izgleda da je odustao od daljeg ucesca na ovom forumu.
Jel ima neko iskustva sa novim SkyVision-om, koga je autostoper lepo izREKLAMIRAO ovde, tj. jeli ga neko pazario?
 
Odgovor na temu

Pinki 007
Dragisa Mitrovic
Novi Beograd

Član broj: 39704
Poruke: 12
*.mobtel.co.yu.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88801.12.2004. u 11:08 - pre 236 meseci
Audio, nemoj da te cudi takvo ponasanje ljudi u servisu. Pa oni treba da naplate od prodavca uredjaja sve sto urade u garantnom roku. Znaci nisu oni ti koji su ukinuli garanciju ako sami flashujemo player vec prodavac (koji se vec jedno odredjeno vreme ne pojavljuje na ovom forumu), koga smo toliko isprozivali da hoce na neki nacin da nam se osveti. Nemojte da vas iznenadi da ukinu garanciju svima koji se ne odazovu na redovan pregled uredjaja!!!
NE PROFESIONALNO i nekulturno, pre svega.
SkyVision je uredjaj "bez porekla" ali podrsku ima...i te kakvu!!!! Distributer iz Novog Sada je cak i web site ukinuo.

Jel imao neko problema sa desinhronizacijom ton i slike na Divx? Cesto se desava da prilikom premotavanja, osim sto zablokira, player izgubi i titl.
Ako u root-u, tj. folder-u imate i .bmp ili .jpg naslova filma , posle njegovog citanja, laser nekontrolisano pocinje da "lupa" tj. cuje se kao da udara u granicnike i mehanizam pocinje da se drugacije cuje.
Switchovanje na glavnom prekidacu popravlja stvar!!!
 
Odgovor na temu

kleptomanija
Kristijan Spasojevic
Pozega

Član broj: 37553
Poruke: 11
213.244.205.*



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88802.12.2004. u 11:54 - pre 236 meseci
Ljudi ocajan sam. Klinac-rodjak mi je ubacio u sky-a disk sa firmware-om dok nisam bio tu. Uplasio se i nije pustio do kraja da se ucita tako da je po svemu sudeci mrtav (ili ja tako mislim). Pojavile se neke crvene linije na displeju. Molim vas ako neko ima neku informaciju sta da uradim neka mi je prosledi.
 
Odgovor na temu

kleptomanija
Kristijan Spasojevic
Pozega

Član broj: 37553
Poruke: 11
213.244.205.*



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88803.12.2004. u 14:21 - pre 236 meseci
Sky mi je, cini mi se, mrtav (crvene linije na displeju).Pretpostavljam da firmware nije ucitan do kraja. Ljudi pomazzite, zzivim daleko od BG-a. Negde na forumu sam procitao da mozzda mozze nessto sa iskljucivanjem IDE i napajanja, i boot-ovanja sa cd roma sa kompa. Da li je to moguce i ako jeste kako se to tacno radi???
 
Odgovor na temu

predragi

Član broj: 7422
Poruke: 345
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88803.12.2004. u 16:07 - pre 236 meseci
Sky nema ide DVD čitač,tako da od toga nema ništa.Ako je mrtav jedini način da ga popraviš je da otvoriš plejer,raskačiš sve konekcije sa matičnom pločom i nju pošalješ nekom ko ima eksterni flash programator.Raspitaj se u boljim servisima kod tebe i kaži koje ti je veće mesto blizu pa će ti neko možda reći gde to možeš da uradiš.Ja mislim da može u Beogradu,Nišu,Zrenjaninu,Užicu,Bačkoj Topoli
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88803.12.2004. u 23:39 - pre 236 meseci
Pozdrav,
autostoper i ovlasceni servis nisu ista firma po mojim saznanjima ali niko od njih najverovatnije nije glavni uvoznik. Servis je takav kakav jeste, malo sam pronjuskao posto mi je u neposrednom komsiluku i bilo mi je prilicno neverovatno da su oni ikome ovlasceni servis ali ocito je tako. Autostoperovu firmu valjda znaju oni koji su tamo bili ali kao sto rekoh mislim da je neko treci uvoznik za ove uredjaje, mada nisam siguran u svoj izvor po ovom pitanju, bar ne ovaj put.
pozdrav
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.12.2004. u 00:36 - pre 236 meseci
Ja takodje mislim da autostoper nema veze sa "servisom". U svakom slucaju, posto od servisa nema neke vajde jedino nam preostaje da cekamo da autostoper "pusti" neku bolju verziju FW-a.Doduse, ni ona se belim uokvirenim, ali sitnim, titlovima uopste nije losa.
 
Odgovor na temu

alexdone
Alex D One
Beograd

Član broj: 3165
Poruke: 104
*.rts.co.yu.



+2 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.12.2004. u 17:16 - pre 236 meseci
Autostoper nema veze sa servisom , koji i ne lici na neki ozbiljan servis, ali i te kako ima sa davanjem garancije. Bilo sta da se desi u toku garancije, troskove servisa placa prodavac , tj. dobavljac uredjaja, tako da uslove garancije osmisljava prodavac. Otuda i gubitak garancije zbog promene fw-a, sto je posledica prozivanja istog preko ovog foruma. Licno sam sam bio u doticnom servisu i moje je misljenje da bolji za ovakav uredjaj nisu ni mogli da nadju.
AlexD
 
Odgovor na temu

alexdone
Alex D One
Beograd

Član broj: 3165
Poruke: 104
*.rts.co.yu.



+2 Profil

icon Re: DVD - DivX player Skyvision LG88804.12.2004. u 17:20 - pre 236 meseci
Da ne bude nesporazuma, autostopper ima svoju firmu koja nema svoj servis, pa iz tog razloga koristi usluge doticnog servisa. A , da li prodavac ima svoj deo od naplate zamene FW-a, to vam ne mogu reci.
AlexD
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD - DivX player Skyvision LG888

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 241788 | Odgovora: 943 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.