Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

explorer.exe - application error

[es] :: Windows desktop :: explorer.exe - application error

[ Pregleda: 3954 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eXPerience
[ coded ]

Član broj: 14396
Poruke: 88
62.108.100.*

Sajt: [ coded ]


Profil

icon explorer.exe - application error17.06.2004. u 01:43 - pre 241 meseci
Od pre par dana mi win povremeno, tacnije iz cistog mira posle visecasovnog rada, izbaci gresku:

Explorer.exe - application error
The instruction at "0x77f51f2C" referenced memory at "0x00000000". The memory could not be "written".
Click OK to terminate the program.

Posle klika, sve sa desktopa nestane pa se vrati, s tim da iskljuci par programa iz tray-a ...
Komp je proveravan sa kaspersky 4.5, ad-aware, spybot, a stalno radi i zonealarm 5 ... Znaci komp tj. win odlicno radi vec vise od pola godine, sem ove gluposti ... Jel doslo vreme za format c: ili postoji lakse resenje ?
Dame biraju uvek pogresne tipove ... Na srecu ...
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net



+3779 Profil

icon Re: explorer.exe - application error17.06.2004. u 05:23 - pre 241 meseci
Da li si kojim slucajem instalirao SP2 RC1 za windows XP? To se meni desavalo posle instalacije i kad sam se vratio u prvobitno stanje pre toga opet sam imao isti problem pa sam morao da reinstaliram Windows XP. Ni Recovery Console nije pomogao.

Ako ti se to od jednom pocelo desavati mora da postoji neki razlog a to je najverovatnije da si nesto skoro instalirao sto se Windows-u ne dopada. Nadji to i deinstaliraj i vidi kako ce posle da se ponasa ili idi na neki restore point preko System restore-a. Ako nista ne pomogne reinstaliraj Windows ili ga koristi tako kljakavog. Na tebi je da odlucis sta da radis i pocni sa experimentisanjem jer sigurnog odgovora nema u ovom slucaju.
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.teleportgroup.net

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: explorer.exe - application error17.06.2004. u 07:36 - pre 241 meseci
Došlo je verovatno vreme za format. Doduše ja sam privremeno bio rešio taj problem samo sa updatovanjem sa instalacionog CD-a , ali posle desetak dana sam morao da formatiram disk. Pre toga sam svakakve "mahinacije " probao.
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

eXPerience
[ coded ]

Član broj: 14396
Poruke: 88
195.252.85.*

Sajt: [ coded ]


Profil

icon Re: explorer.exe - application error17.06.2004. u 19:13 - pre 241 meseci
Nisam instalirao sp2 ... Probacu update i pregledacu programe, al format cu da izbegavam dok budem mogao ...
Dame biraju uvek pogresne tipove ... Na srecu ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: explorer.exe - application error

[ Pregleda: 3954 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.