Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7391 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cd_yu

Član broj: 23889
Poruke: 18
*.mobtel.com



Profil

icon Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a02.05.2004. u 19:06 - pre 243 meseci
Postovanje svima,

Vidim da ima i vrhunskih profesionalaca a i amatera koji ce jednog dana biti profi. a koji se bave pitanjem wireless-a, sto u Beogradu sto po celoj Srbiji. Izuzetno je pohvalno sto vecini ljudi ovde to nije primarna profesija (kao sto je meni npr.), dakle, ne rade u provajdingu, nemaju prilike da vide i probaju gomilu uredjaja itd. a VEOMA su prisutni u tematici. Dakle, za entuzijazam cista desetka!

Ovom prilikom bih hteo da pozovem sve prisutne da za sva pitanja u vezi wireless-a koji ide preko Tehnicom Net-a kontaktiraju ovde (recimo mene) ili na mail [email protected]. Na taj nacin cemo lepo saradjivati jer vidim da je bilo mnogo mnogo dezinformacija u prethodnim temama, a neukim ljudima je podjednako lako plasirati lazi kao i istinu. Dakle, ukoliko ja ne budem umeo da odgovorim na pitanje, rado cu ostaviti informaciju u vidu mail-a, broja tel. ili kontakt osobe koja moze dati pravu informaciju, a koja je u Tehnicom Net-u odgovorna za trazeni domen usluge.

Takodje bih hteo da dam i savet Milanu (CyberKurajber) a tice se pominjanja Tehnicom Net-a. Dakle, vidim da po nekim temama "pljujes" po Tehnicom Net-u (a bez ikakve potrebe) sto bih okarakterisao kao manjak vaspitanja tj. nekulturu i vid resenja za nekonkurentnost na trzistu. Jako mi je dobro poznat tvoj projekat koji si hteo da ostvaris u Obrenovcu i s obzirom da se znamo i licno (pregovarali smo oko svega) podjednako mi je zao koliko i tebi sto citava zamisao nije uspela. To ti, pak, ne daje za pravo da ostalim posetiocima "usadjujes" u mozak kojekakve licne frustracije iz sopstvenog biznisa. Dakle, razvijaj svoj biznis onako kako najbolje umes i znas, nemoj gaziti preko svih dok to radis i trudi se da budes bar onoliko kulturan koliko ti kucno vaspitanje nalaze. Jedino tako ces biti postovan i uspesan, sto medju ljudima koji te poznaju, to i na trzistu, a svi ce dolaziti kod tebe da kupuju tvoje proizvode. Sve najbolje mislim o tebi i ovaj besplatni savet je u najdobronamernije svrhe dat. U Tehnicom Net si uvek dobrodosao, ali samo kao saradnik - nikako kao "pljuvac".

Pozdrav,
marko
 
Odgovor na temu

velkod
Veljko Davidovic
Beograd

Član broj: 13689
Poruke: 251
*.beotel.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a06.05.2004. u 01:16 - pre 242 meseci
Da li u Tehnicom-u planiraju i dalje da postave ap kod bogoslovije? Kako sam ja cuo pricalo se nesto o tome, trebao je da se postavi na onoj ogromnoj zgradi na samoj okretnici. Mislim da mi je najblizi ap kod hale ali nazalost nemam opticku vidljivost. Ako nesto znaci od hale sam udaljen 800m a od ove zgrade 300m, da li bi moglo da funkcionise i sa ovim ap-om na pioniru iako nemam vidljivost?
 
Odgovor na temu

Free_Sex
Aleksandar
Beograd

Član broj: 9601
Poruke: 616
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a06.05.2004. u 11:22 - pre 242 meseci
Eh da. A i nesto sam nacuo od KBC.co.yu-a da ce se postaviti i AP na karaburmi ?
A ako nece, daj napisi lepo na forumu sta je potrebno da bi se postavio AP negde. Koliko ljudi i sl ?!?

Ja sigurno znam ~ 5 nas da bi smo hteli wireless internet. Pod uslovom da veza mendju nama nije ogranicena, tj da je ogranicena samo prema netu.

A mogu da se kladim da bih nasao jos barem 5 - 10 ljudi kada bih se malo raspitao, ili polepio flajere po ulazima i sl.

Upomoc. Hocu net !!!!

ps Inace SBB ima net, ali su moju zgradu jednostavno preskocili jer sam izgleda jedini koji je potpisao ugovor. E da, a jer mogu ja njih nesto da cimam na osnovu ugovora. Rok im je istekao odavno (45 dana), a u njemu se nigde ne spominje da treba odredjeni broj stanara da pristane ?!? A i na njihovoj prezentaciji pise samo da treba saglasnost vecine stanara .... ? Mozda je ovo bolje za advocasy ?!?
 
Odgovor na temu

cd_yu

Član broj: 23889
Poruke: 18
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a06.05.2004. u 15:26 - pre 242 meseci
U planu je da se postavi AP kod bogoslovije u dogledno vreme. Kad je to tacno, ne mogu ti reci jer ima precih stvari koje treba uraditi...za sada.

Takodje je tacno da na hali Pionir imamo AP, medjutim udaljenost ti ne znaci nesto previse (maltene je svejedno da li si 300m ili 800m udaljen) ali svakako moras imati opticku vidljivost. Ukoliko imas opremu pokusaj da usmeris antenu ka hali, sigurno ces dobiti neki signal, to ce biti najverovatnije neki odbitak, ali ako te i to zadovoljava, mozes i sa tim komotno raditi (poredjenja radi, imamo klijente koji ne vide nijedan AP, imaju odbitak od nekog njima najblizeg AP-a i kvalitet signala od 12% ali ipak rade!). Napominjem samo da ovo nije standardna usluga i da korisnici to na sopstveni zahtev rade.

Sto se postavljanja AP-a tice, da bi Tehnicom Net investirao u AP "namenski", potrebno je bar 20-ak korisnika (citaj dvadeset). Dakle ukoliko imas 20 korisnika samo se javi. Kad potpisemo ugovor sa svakim pojedinacno o pristupu na mrezu, moci ces da racunas na Internet koji ti dolazi sa AP-a koji je investirao Tehnicom Net u blizini svih tih korisnika ili na zgradi (ukoliko su svi u jednoj zgradi). Veza medju vama nema nikakva ogranicenja, dakle vi ste u LAN-u i radite sta hocete medju sobom. Ka internetu ste limitirani sa 64kbps za 22 eur na mesecnom nivou (takodje bez ogranicenja na download i upload).
Ukoliko imas 20 korisnika, mozes i da profitiras (ukoliko si zainteresovan da budes saradnik). Dobices procenat od ukupnog posla ili besplatan internet. Zauzvrat ces biti sistem administrator za podrucje Karaburme (ili gde vec imas 20 ljudi) i brinuces o svojim korisnicima (instalacije, intervencije, problemi, FAQ, naplata....)

Pozdrav,
marko
 
Odgovor na temu

CyberKurajber
Momcilo Milankovic
Obrenovac

Član broj: 25172
Poruke: 21
62.108.108.*



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a06.05.2004. u 15:53 - pre 242 meseci
uf ajd ponovo,

verovali ili ne cetvrti put vam pisem odgovor :)

i bas sam mu pokazao zadnja tri puta ali nesto nece da se posalje...

nego, da krenemo redom.

Prvo nemozes ti da kazes da sam ja pljuvac niti da pokusavas da odrzavas pozitivnu sliku o imenu firme time sto ces tvrditi tako nesto ili "blago naglasavati da sam je neko neprofesionalan i nestrucan... a da se neki drugi ljudi profi bave wirelessom".
Naime i ja se od skoro profesionalno bavim wirelessom. I projekat je bas uspeo ali bez tehnikoma.

Zao mi je sto se u Srbiji diskusija svodi na to da se diskvalifikuje sagovornik i onda ispada da sve sto diskvalifikovani sagovornik kaze nije tacno. Mislim da bi ti politika isla od ruke.

E sad, moja konstatacija i savet coveku da ne ide sa tehnikomom su zasnovani na iskustvu u saradnji sa vama i to nije pljuvanje to je dobronameran savet proistekao iz iskustvenih parametara i realne saradnje, te suocavanja sa svim problemima u tom procesu.
Ipak cu malo pojasniti problem. Tehnicka strana tehnikoma je super, ljudi koji rade su profesionalci i wisp usluga je jako dobra. Problem je u organizaciono - finansijsko menadzerski strukturama i tu tehnikom nije dobar za saradnju. Nema pljuvanja cista realnost. Izmene cena, teski uslovi ugovora i jos dosta toga... zainteresovanima cu rado dati sve detalje.

Dakle tu je bilo primedbi - nikako pljuvanja. Takodje si uvek dobrodosao u Networks, ali kao saradnik a ne kao PR Tehnikoma,

Milan

 
Odgovor na temu

Free_Sex
Aleksandar
Beograd

Član broj: 9601
Poruke: 616
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a06.05.2004. u 16:24 - pre 242 meseci
Citat:
cd_yu:
Sto se postavljanja AP-a tice, da bi Tehnicom Net investirao u AP "namenski", potrebno je bar 20-ak korisnika (citaj dvadeset). Dakle ukoliko imas 20 korisnika samo se javi. Kad potpisemo ugovor sa svakim pojedinacno o pristupu na mrezu, moci ces da racunas na Internet koji ti dolazi sa AP-a koji je investirao Tehnicom Net u blizini svih tih korisnika ili na zgradi (ukoliko su svi u jednoj zgradi).

> Ma da smo barem svi u zgradi :( Uglavnom su babe i dede vecina ....
> Dobro 20, nego jer to svi moraju direktno na AP da se kace ili moze recimo
> dvoje, troje (ako se to negde nadje) da se umreze zicano pa onda
> svi zajedno na AP. Naravno stoji da bi svaki od njih placao 22 eur-a
> a i protok bi im bio slabiji ka ostatku mreze neko da se svako posebno kaci ali ...

Veza medju vama nema nikakva ogranicenja, dakle vi ste u LAN-u i radite sta hocete medju sobom. Ka internetu ste limitirani sa 64kbps za 22 eur na mesecnom nivou (takodje bez ogranicenja na download i upload).

> Odlicno ! Cena je bas ok !
> Predpostavljam da bi AP isao na zgradu od nekog ko je "u mrezi" tj hoce
> da bude. Mada generalno najbolje bi bilo da se postavi "na vr brda"
> preko puta (slanacko brdo valjda). Jer to skoro cela karaburma moze da vidi.

Ukoliko imas 20 korisnika, mozes i da profitiras (ukoliko si zainteresovan da budes saradnik). Dobices procenat od ukupnog posla ili besplatan internet. Zauzvrat ces biti sistem administrator za podrucje Karaburme (ili gde vec imas 20 ljudi) i brinuces o svojim korisnicima (instalacije, intervencije, problemi, FAQ, naplata....)

> I ovaj detalj je interesantan. Heh valjda elektrotehnicar elektronike, koji je ucio i VF elektroniku bi mogao da se "proiseti malo". Evo skinuo sam i jedno 20 knjiga i tutorijala sa neta, kazaa mreze i sl .. pa da "prelistam".

Dakle, stampam par desetina listova, barem stotinak flajera da bude i da vidimo. Ma 1000% ce se naci 20 ljudi. Samo ja znam ~ 10-ak koji bi po ovakvoj ceni verovatno bili zainteresovani [toliko im dolazi samo telefonski deo interneta].

E i jos jedno me interesuje. Kako cete dovuci net do AP-a ?!? Isto wireless ili nesto drugo ?!? Iskreno i jedna i druga varijanta mi je sumljiva na karaburmi ....

Pozdrav,
marko



 
Odgovor na temu

VladaS79
Pancevo

Član broj: 16055
Poruke: 87
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a06.05.2004. u 16:32 - pre 242 meseci

ako moze jedno pianje za cd_yu:

moja masina radi po slackware-om 9.0 i nikad se ne gasi... 24/7.... i sve to radi ok... medjutim nekad se desi da konekcija pukne... znaci nemam vise ppp ka vasem ap-u a isti (mislim na ap) vidim... znaci iwconfig mi kaze da imam signal -69dBm i da je kvalitet oko 56-58 od 92.... kad hocu ponovo da se ulogujem ne mogu... u tom slucaju moram da zovem tehnicku podrsku da bi mi ljudi koji tamo rade to omogucili....
da li ovo moze nekako da se otkloni????
u principu nije to nesto preterano iritirajuce... nema ni nekog pravila kada se to desava... nekada kompjuter drzi vezu po 7 dana bez problema... a nekad me u roku od 3 dana izbaci (na gore pomenuti nacin) po par puta...
unapred zahvalan na odgovoru...

pzdrav
 
Odgovor na temu

cume
Menadzer za visoko frekventnu naplatu u
maloprodajnom objektu

Član broj: 26038
Poruke: 315
195.178.35.*



+1 Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a06.05.2004. u 17:12 - pre 242 meseci
Citat:
cd_yu:
U planu je da se postavi AP kod bogoslovije u dogledno vreme. Kad je to tacno, ne mogu ti reci jer ima precih stvari koje treba uraditi...za sada.


Sto se postavljanja AP-a tice, da bi Tehnicom Net investirao u AP "namenski", potrebno je bar 20-ak korisnika (citaj dvadeset).

Pozdrav,
marko


Pa stavljajte onda taj ap na bogosloviji , ja sam iz visnjicke banje nas ovde ima par koji cekaju da to uradite + sto se sa te zgrade vidi i deo karaburme + sve preko mosta , na taj ap bi se u startu kacilo bar 25 ljudi ( ako ne i mnogo vise)


Pozdrav
 
Odgovor na temu

cd_yu

Član broj: 23889
Poruke: 18
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a07.05.2004. u 11:19 - pre 242 meseci
Citat:
CyberKurajber:
Prvo nemozes ti da kazes da sam ja pljuvac niti da pokusavas da odrzavas pozitivnu sliku o imenu firme time sto ces tvrditi tako nesto ili "blago naglasavati da sam je neko neprofesionalan i nestrucan... a da se neki drugi ljudi profi bave wirelessom".
Naime i ja se od skoro profesionalno bavim wirelessom. I projekat je bas uspeo ali bez tehnikoma.

Prvo, svojom izjavom da ima amatera i profesionalaca, uopste nisam mislio na tebe. Mislio sam na ostale ljude od kojih, stvarno, moras priznati, ima briljantnih genijalaca koji imaju dosta znanja, ali ima i onih koji pitaju sve i svasta i koji su amateri. Na tebe sam mislio samo deo oko mesanja Tehnicom Net-a u pricu. To sto si se ti nasao medju pomenutima gore, to je tvoja stvar.

Citat:

E sad, moja konstatacija i savet coveku da ne ide sa tehnikomom ... Tehnicka strana tehnikoma je super, ljudi koji rade su profesionalci i wisp usluga je jako dobra. Problem je u organizaciono - finansijsko menadzerski strukturama i tu tehnikom nije dobar za saradnju.

Pazi, nije problem davati savete drugima, stavise to je i trend na forumu, medjutim trudi se da ti se saveti zasnivaju na cinjenicama a ne na kojekakvim predrasudama. To sto ti mislis da je tehnicki deo Tehnicom Net-a savrsen za saradnju a ostali (marketing, menadzment...) nisu, suprotno je misljenjima mnogih. Naime, ima ljudi koji bas tvrde obrnuto, a vecina je njih koji uopste ne misli nista negativno jer su imali lepa iskustva od ranije. Dakle, jedino sto je cinjenica u prici je da je Tehnicom Net otvoren za saradnju i uvek dostupan i dopadljiv ostalima. I sa tom cinjenicom treba baratati na forumu. To kakva ce saradnja biti, dosta zavisi i od suprotne strane. S obzirom da smo do sada imali nebrojano mnogo uspesnih saradnji, sto partnerstva sto distributerstva, ti se zapitaj do koje je strane problem.
Svima je na ovom forumu stalo da nesto nauce i saznaju. Kritike tipa "ovaj sigurno ne valja, nemoj sa njim..." nikoga ne interesuju pa ih i ne cita, tako da mislim da je bolje da se usredsredis na pomaganje ljudima ali postenim putem a ne gazenjem ostalih. Taj nacin uspeha je odavno izumro i to vise niko ne radi. Uglavnom se danas ljudi bave sopstvenim uspehom i razvitkom a oni koji to ne mogu "vode" tudji zivot.

marko
 
Odgovor na temu

cd_yu

Član broj: 23889
Poruke: 18
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a07.05.2004. u 11:28 - pre 242 meseci
Citat:
Free_Sex:

E i jos jedno me interesuje. Kako cete dovuci net do AP-a ?!? Isto wireless ili nesto drugo ?!? Iskreno i jedna i druga varijanta mi je sumljiva na karaburmi ....

Pozdrav,
marko


Najverovatnije wireless, ali prepusti to nama i uzivaj...:)
 
Odgovor na temu

cd_yu

Član broj: 23889
Poruke: 18
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a07.05.2004. u 11:40 - pre 242 meseci
Citat:
VladaS79:

ako moze jedno pianje za cd_yu:

moja masina radi po slackware-om 9.0 i nikad se ne gasi... 24/7.... i sve to radi ok... medjutim nekad se desi da konekcija pukne... znaci nemam vise ppp ka vasem ap-u a isti (mislim na ap) vidim... znaci iwconfig mi kaze da imam signal -69dBm i da je kvalitet oko 56-58 od 92.... kad hocu ponovo da se ulogujem ne mogu... u tom slucaju moram da zovem tehnicku podrsku da bi mi ljudi koji tamo rade to omogucili....
da li ovo moze nekako da se otkloni????
pzdrav


Masina na strani Tehnicom Net-a se "malo" zaglupljuje i taj problem ce biti otklonjen vrlo brzo. Predlazem ti da ipak pozoves teh. podrsku (369-0407, 3060-716), verujem da ti oni i malo preciznije mogu reci kad ce to biti uradjeno. U svakom slucaju, OBAVEZNO posalji mail na [email protected]

Pozdrav,
marko
 
Odgovor na temu

joja
Aca Lukic

Član broj: 25865
Poruke: 30
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a07.05.2004. u 19:29 - pre 242 meseci

Koristim desetak dana usluge wireless tehnicom-a i zelim da naglasim da sam za sada izuzetno zadovoljan kvalitetom usluge (oko 8 kb./sec) i posebno profesionalnoscu tehnicke podrske ( g.Bane ,tehnicom AFTI iz bloka 30).

Interesuje me ,zasto,obzirom da se nalazim na Banovom Brdu,i da mi je udaljenost od svakog od tri tehnicomova AP na Novom Beogradu koja moja panel antena od 18 db registruje oko 4,4 km (Tehnicom 3b,Tehnicom Afti i Tehnicom HIt sa prilicno jakim i kvalitetnim signalom 70 do 96 %) posle brzog logovanja jedino mogu da ostvarim download sa AFTI dok je kod druga dva to neverovatno sporo ili nemoguce.
pozdrav,
Joja
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651
Via: [es] mailing liste



+165 Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a07.05.2004. u 19:34 - pre 242 meseci
Joja, odgovor bi ukratko bio - zbog radio smetnji.

Ako pojacanjem signala (veca antena, 24dB, jaci uredjaj, i slicno) nista ne uspes da uradis, onda ti naprosto nema pomoci jer ne mozes da nateras ostale koji drze radio linkove da prestanu da te ometaju. Barem ne mozes zakonski, posto taj spektar kod nas nije regulisan.

To nije problem za koji je kriv Tehnicom niti bilo koji drugi wifi provajder. To je ogranicenost te tehnologije u situacijama kada se nekontrolisano postavljaju novi radio linkovi na relativno malom podrucju.
 
Odgovor na temu

Ivan Stanojevic
Personal trainer
Dubai

Član broj: 8885
Poruke: 679
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a07.05.2004. u 20:39 - pre 242 meseci
za cd_yu - jel to marko 3060 720?
Reci nešto pametno i svi će te pamtiti
- Nepoznati autor
 
Odgovor na temu

joja
Aca Lukic

Član broj: 25865
Poruke: 30
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a07.05.2004. u 20:52 - pre 242 meseci


Hvala na brzom i korektom odgovoru,nadam se da niste pogresno shvatili da krivicu trazim u Tehnicomu,naprotiv vrlo sam zadovoljan i uslugom i podrskom, i pohvalio sam ih za ovo sto su mi dosada vrlo profesionalno pruzili,ali bih ipak voleo da vidim komentar g. cd_yu kao officijelnog predstavnika Tehnicoma na ovom forumu.
Ipak ta dva AP(3b i Afti) sa moje tacke prijema i udaljenosti su relativno blizu i predpostavljam da bi radio smetnje isto uticale na oba,sto uopste nije slucaj.

pozdrav,
Joja


 
Odgovor na temu

cd_yu

Član broj: 23889
Poruke: 18
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a11.05.2004. u 08:57 - pre 242 meseci
Citat:
Ivan Stanojevic:
za cd_yu - jel to marko 3060 720?

Jeste!
 
Odgovor na temu

cd_yu

Član broj: 23889
Poruke: 18
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a11.05.2004. u 09:02 - pre 242 meseci
Citat:
joja:

Interesuje me ,zasto,obzirom da se nalazim na Banovom Brdu,i da mi je udaljenost od svakog od tri tehnicomova AP na Novom Beogradu koja moja panel antena od 18 db registruje oko 4,4 km (Tehnicom 3b,Tehnicom Afti i Tehnicom HIt sa prilicno jakim i kvalitetnim signalom 70 do 96 %) posle brzog logovanja jedino mogu da ostvarim download sa AFTI dok je kod druga dva to neverovatno sporo ili nemoguce.
pozdrav,
Joja

Izvinjavam se zbog kasnjenja sa odgovorom.

Joja, molio bih te da napises mail na [email protected] i [email protected] sa problemom koji imas.

Pozdrav,
 
Odgovor na temu

nemesis

Član broj: 270
Poruke: 1788
*.tehnicom.net



+17 Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a17.05.2004. u 22:20 - pre 242 meseci
cd_yu ... :)))
i koja ti je T A CH N O funkcija :) ..
mislim da bi i to bilo ljudima
ovde zanimljivo da navedesh :)
 
Odgovor na temu

mikis
Mihailo Stefanović
Beograd

Član broj: 1825
Poruke: 767
*.eutelsat.net

Sajt: www.mikis.org


Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a18.05.2004. u 00:17 - pre 242 meseci
Šta bi sa AP-om na Geneksovoj kuli, da li je postavljen? Ja se zaleteo još pre nove godine, uzeo AP i antenu, da bi mi tek onda rekli da je to tek "u planu za mesec dana"... (od tad je prošlo bar 5 meseci).

Imali nade za nas na Dorćolu, dunavski deo? I da li je uopšte moguća pristojna veza na toj udaljenosti, SC 25. Maj -- Genex?

I jedan predlog, i vama i ostalim wireless provajderima: postavite na vidno mesto na sajtu makar spisak lokacija AP-ova, ako ne i mapu pokrivenosti. Osim ako to nije poslovna tajna ;)
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651
Via: [es] mailing liste



+165 Profil

icon Re: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a18.05.2004. u 10:36 - pre 242 meseci
Trenutno stanje bežične mreže VeratNET-a:
http://vline.verat.net/srp/vline_mreza/240/

Za pregled potrebni javascript (zbog popup-a na toj stranici) i flash (u kome je mapa i rađena).
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Tehnicom Net Wireless ... i savet za CyberKurajber-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7391 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.