Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tiny Personal firewall

[es] :: Windows aplikacije :: Tiny Personal firewall

[ Pregleda: 2863 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Tiny Personal firewall22.04.2004. u 23:42 - pre 243 meseci
Od kada mi je ZA propustio trojanca resio sam da promenim firewall pa sam tako instalirao Tiny Personal Firewall; medjutim problem je u tome sto ja zelim da ga koristim samo dok sam na netu a on ima silnih nekih kontrola u windows-u i sto je najbitnije ne mogu da kontrolisem njegovo pojavljivanje... naime, on se uvek podize sa windows-om a da u start up-u ne postoji opcija da se to iskljuci a da bih ga ugasio (jer me nervira njegovo prisustvo u system tray-u) moram da pobijem sve njegove procese jer drugacija opcija ne postoji...
zato me zanima da li neko zna kako da sprecim podizanje sa OS-om a da to ne ide putem Run>msconfig>start up?
 
Odgovor na temu

srdjan777

Član broj: 19505
Poruke: 69
*.aon.at



Profil

icon Re: Tiny Personal firewall23.04.2004. u 13:58 - pre 243 meseci
Ja sam imao taj tinny firewall i upravo zbog toga sto je dosadan deinstalirao sam ga. Sad koristim Outpost firewall i prezadovoljan sam. Samo jedno da znas, dok god koristis Internet Explorer skupljace ti se lom po racunaru. Zato lepo instaliraj Operu ili mozilu i videces uzivancije. Naravno, pocisti sav taj lom sa Spy remover-om i veruj mi da kad sledeci put pustis scann sistema neces sigurno nista naci. Pozdrav.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Tiny Personal firewall24.04.2004. u 10:53 - pre 243 meseci
ja IE ne koristim odavno... koristio sam firebird pa firefox a sada MyIE2 a i Ad-Aware tako da nije problem da pocistim sljam vec me je ZA iznervirao zato sto je propustio trojanca... naravno da ne klikcem na "You must press YES to abort instalation"-like *ranja
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Tiny Personal firewall

[ Pregleda: 2863 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.