Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Office preporuka kako poceti

[es] :: Vodič za učenje :: Office preporuka kako poceti

[ Pregleda: 2441 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Manki
Novi Sad

Član broj: 17263
Poruke: 34
*.134.EUnet.yu



Profil

icon Office preporuka kako poceti21.04.2004. u 02:11 - pre 243 meseci
Pozdrav
Ostalo mi je 2 ispita do zavrsetka VETS-a i hteo bih da nastavim dalje da studiram ali kao i vecinu ljudi me muci nedostatak para
Razmisljajuci kako da dodjem do para dosao sam na ideju da drzim casove pocetnicima iz opste poznatih Microsoft-ovih programa (Word excel.....) sve ono sto se u "skolama racunara" uci

Nebi uzimo lovu ljudima pricajuci im price, nego da nauce da rade u odredjenim prog. koji im trebaju za posao ili ......

E sad, u svim tim programima se poprilicno dobro snalazim i sa pocetnicima nebi imamo nikakvih problema ali mi je frka ako me neko pozove a ima neki konkretan zadatak koji zahteva maximalno poznavanje nekog programa pa da mi se nedesi "e cekaj malo da ja to proucim pa cu ti se javiti"

Jel ima neko iskustva, i sta mislite o ovoj mojoj ideji ?
Ili da mi preporuci neku literaturu da ja to malo proucim pa da se ohrabrim i probam da zaradim neku kintu


 
Odgovor na temu

igorsa

Član broj: 2522
Poruke: 2290
195.178.35.*



Profil

icon Re: Office preporuka kako poceti21.04.2004. u 07:26 - pre 243 meseci
Preporučujem ti da se opredeliš za 2-3 programa. Na primer Corel i Photoshop, ili druga kombinacija Word i Excell, kasnije dotičeš i Power Point, Front Page itd...

Ovo nisu teški programi koji se uz adekvatnu literaturu ne mogu savladati za par nedelja do mesec dana, pošto pretpostavljam da znanja imaš.

Linkove za literaturu potraži na ovom sajtu, ili kupi knjige na srpskom jeziku u lokalnoj knjižari. (ili treća opcija da sam provaljuješ, što ne preporučujem za sistematizovano spremanje nastave)

Hint: Kada budeš dobio učenika, moraš napraviti plan i program po kojem ćete raditi. Znači i tu će ti korisiti knjiga jer je najbolje da idete po njoj.
 
Odgovor na temu

Manki
Novi Sad

Član broj: 17263
Poruke: 34
*.80.EUnet.yu



Profil

icon Re: Office preporuka kako poceti21.04.2004. u 13:34 - pre 243 meseci
Ivane hvla na odgovoru

Otici cu ovih dana do knjizare da uzmem neku knjigu za office pa cu polako poceti
a sto se tice programa po kojem cu raditi , otprilike vec imam u glavi neka resenja ali otom potom , nemogu jos o tome dok ne savladam potrebno gradivo koje mi treba za poducavanje
Evo nekoliko knjiga koje sam pronaso i cine mi se ok. sta vi mislite?

Kombib Office 2000 — Detaljni izvornik
Cet Vodič kroz Office 2000
Specijalno izdanje Ed Bott i Woody Leonhard


Jel zna neko kolika je cena casova?
Ja sam kontavo da dajem casove po 200 din. jel mnogo?
 
Odgovor na temu

marko023
Marko St
Zrenjanin

Član broj: 578
Poruke: 133
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Office preporuka kako poceti20.01.2008. u 12:44 - pre 197 meseci
Citat:
Manki: Pozdrav

E sad, u svim tim programima se poprilicno dobro snalazim i sa pocetnicima nebi imamo nikakvih problema ali mi je frka ako me neko pozove a ima neki konkretan zadatak koji zahteva maximalno poznavanje nekog programa pa da mi se nedesi "e cekaj malo da ja to proucim pa cu ti se javiti"



Nisam hteo da pokrecem novu temu jer i ja imam slican problem. Necu da drzim casove, vec treba da pocnem da radim u jednoj firmi i zelim da maksimalno upoznam mogucnosti Word-a i Excel-a. Koje knjige mi preporucujete za to?
Nasao sam ovde dosta linkova za razne e-book-ove ali ne znam koje naslove da trazim i za koje da se opredelim, koji su dovoljno kvalitetni?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Office preporuka kako poceti

[ Pregleda: 2441 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.