Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetski rat u Ukrajini

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 234515 | Odgovora: 2922 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.02.2023. u 17:33 - pre 14 meseci
Citat:
scoolptor:
A cijom glavom ti razmisljas?


Znaš kako, ono što sam ja rekao nikako ne implicira da ja ne razmišljam svojom glavom. Tako da je tvoj odgovor meni potpuno besmislen. Čista logika, i čista jedinica.

Pošto ti to nije prvi neadekvatan odgovor na moju izjavu, mogu samo da zaključim da je kod tebe greška sistemska.

No, nemam ja ništa protiv tebe, svi ljudi su različiti i imaju različite sposobnosti.

Problem kod tebe je samo tvoja ranije data tragična izjava da se uzdaš u to da će Amerika/zapad uspeti da zaustavi zlog Putina od upotrebe nuklearnog oružja. Nažalost, to je toliko velika zabluda da je direktno opasna po sve nas koji shvatamo šta se u svetu zapravo zbiva trenutno. Ti si naravno nesvestan odakle opasnost dolazi (kao i gomila tvojih istomišljenika), ali mi smo svesni i možemo samo da probamo da te ubedimo u to da pogldaš svet bez predrasuda/predubeđenja koje si stekao zahvaljujući medijima koje pratiš.

Jedno od tih spinovanja kojima održavaš svoj mozak u zabludi si već naveo, a ja sam ti dao pravi citat Zaharove da uporediš značenje jednog i značenje drugog. Plašim se da si to odbacio kao što pripadnici sekte odbacuju svaku informaciju koja je suprotstavljena verovanju koje im sekta propagira. Zaista se plašim da je to slučaj. Ti ne želiš da poveruješ da si izmanipulisan, kao što i svaki čovek ne želi da poveruje u to. Ogromna većina će se grčiti i pronalaziti sve moguće izgovore sao da održi sliku o sebi kao ispravno usmerenom biću koje razume svet bolje od drugih. Ja, poznati nosilac duning-kriger osobina po mišljenju nekolicine ovde koji sa psihologijom nemaju blage veze, sam jedno vreme učestvovao u skupštinama Jehovinih svedoka, i upoznat sam sa time kako sekte funkcionišu i kako radi psihologija ljudi kojima je usađeno određeno verovanje.

Aj' da ponovim opet: To je opasnost za sve nas. Tvoja zabluda nije samo tvoj problem, ta zabluda će nam dovesti nuklearne rakete ovde, a upravo zato je ta zabluda i implementirana u mozgove: da grupa ljudi posuži kao topovsko meso onome koji propagandom upravlja, da taj sa što manje svojih žrtava obavi posao koji je zamislio.

Kao što sada Ukrajinci ginu za priključenje u NATO. A čemu ono NATO služi? Da se očuva mir i spreči napad od Rusije koja i nije primljena u NATO da bi mogao NATO da ima svrhu? Pa koji je smisao ginuti samo za priključenje u NATO koji treba da bude garant mira, kada upravo gineš baš zbog toga što želiš da budeš u savezu koji "garantuje mir".

Mir je inače mogao biti uspostavljen već posle mesec dana ratovanja, uslovi za mir su zapravo vrlo prosti, ali onaj koji neće mir i radi sve da bi se rat što više produžio i rasplamsao je u'pravo onaj koga ti slepo gledaš kao spasioca.

Nije ta zabluda samo tvoj problem, nego problem svih nas.
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.02.2023. u 18:14 - pre 14 meseci
Objašnjavo ti magarcu ili pričao u bukvu isto ti je.

Cilj Amerikanaca je da u Beogradu instaliraju nuklerane projektile i da raspale po Moskvi.
I onda Rusija će morati da uzvrati nuklerani udar na Beograd umesto da sravni Vašington sa zemljom.

I zato postoji NATO koji ne štiti Evropu nego USA.
A od Evrope šta ostane.


Evo sad kad počne isporuka F-16 američkim plaćenicima koga će Rusija bombardovati da to spreči?
Pa prvo Poljsku jer će F-16 poletati odatle.

1000 (možda i više) Američkih i NATO tenkova je već na putu prema Rusiji. Ko će dobiti po labrnji?
Amerikanci?
Ma oni su se dobro odmakli.

 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8097



+1755 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.02.2023. u 19:20 - pre 14 meseci
Ugovorili su 88 Kanti !

Vecina Leopardi Nemacki , stari 50-60 godina !

Zastarele kante koje Prodaju onim Budalama u Ukrajini !

Lepe se tu pare peru ! Umesto u staro gvozdje na kilo ide ovim Idiotima, po ceni novih tenkova ! Svi uzimaju svoj deo ! Ukrajinci najveci !


Francuzi su im poslali " Tenkove na tockovima" ?!

Uvalili Idiotima , kao tenkove , a ustvari vozila imaju Tockove , nemaju gusenice !

Starost 50 godina , nesto se prodalo Maroku , visak koji niko nece ide za Ukrajinu ! Opet uz provizije !
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.02.2023. u 20:12 - pre 14 meseci
Citat:
Znaš kako, ono što sam ja rekao nikako ne implicira da ja ne razmišljam svojom glavom.

Ali tvoj odgovor implicira da si umisljen da si posisao svu pamet ovog sveta, i da samo ti i oni sa istim ludackim idejama u glavi, nisu 'u zabludi' i 'sektasi'.

Citat:
No, nemam ja ništa protiv tebe, svi ljudi su različiti i imaju različite sposobnosti.

Eh da mi je te tvoje pameti...

Nisam je placen da ovde krotim rusofile.
Svaki sekund, svaka rec, svaki kilobajt je uzaludno utrosen...

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 01:11 - pre 14 meseci
Citat:
Joe Biden said February 9, 2023

I made it real clear to Xi Jinping that we're going to compete fully with China, but we're not looking for conflict. That's been the case so far.

Eto Biden nije za konflikt sa Kinom... za sada... u jeku invazije na Rusiju.

Kao dokaz "dobre volje" u poslednjih godinu dana Biden je uspostavio 5 novih vojnih baza oko Kine.

Čekaj Kino da Biden završi sa Rusijom a onda "compete fully" sa Bidenom.

 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 04:07 - pre 14 meseci
Citat:
scoolptor:
Nisam je placen da ovde krotim rusofile.
Svaki sekund, svaka rec, svaki kilobajt je uzaludno utrosen...


Više puta sam ukazivao da ljudski mozak koristi kategorisanje da bi klasifikovao podatke, i da to može napraviti strašne posledice. I objasnio sam na koji način se proturaju zakoni koji imaju pakovanje humanosti a u sebi sadrže zapravo uvijen strašno bitan detalj koji ima potpuno suprotan cilj (počev od zakona o izvršenju pa do zakona o "rodnoj ravnopravnosti").

Ja nisam rusofil, tvoje kategorisanje je u mom slučaju potpuno pogrešno. Nikada nisam tvrdio "Srbija & Rusija..." niti imam ikakav sentiment prema Rusiji. Moja braća su Hrvati i Bugari, prema njima imam sentiment.

Tvoje kategorisanje mojih stavova i ukazivanja kao blebetanja jednog rusofila zapravo čini samom tebi medveđu uslugu, jer ne zalaziš u dubinu rečenog nego sve automatski odbacuješ kao stavove jednog iz grupe koju posmatraš kao grupu zaluđenih, opsednutih, nerealnih, ili kako god vidiš tu grupu koju si pomenuo.

Grešiš.

Stepen obmane koja vlada na zapadu je jeziv. Kada bih hteo da priznaš to sam sebi, mogao bi to da vidiš i u samoj činjenici da je na zapadu perfidno proturena zamisao da muškarac može sam sebe da proglasi ženom, i da ti nakon toga imaš zakonsku obavezu da se prema njemu ponašaš kao prema pravoj ženi, da ga oslovljavaš kao ženu, i da ne možeš da mu zabraniš da ulazi u žensku svlačionicu sa tvojom ćerkom i presvlači se go sve zajedno sa svojom visećom kitom. Ili da postoje mnogobrojni "rodovi" (pa se zato zakon i zove rodna ravnopravnosti).

Naravno da možeš da kažeš da ovo nema nikakve veze sa ratom u Ukrajini, i to je tačno. Ali ima veze sa obmanom i iskrivljenom percepcijom realnosti koja vlada u kontrolisanim mejnstrim medijima na zapadu, a iz toga bi mogao da izvučeš zaključak da to što se o ratu tebi prezentuje u tim "slobodnim" medijima koje pratiš možda isto nije realnosti već narativ, jer mehanizam kontrole narativa očito postoji i radi savršeno dobro i savršeno moćno.

Sve to samo ako želiš da priznaš sam sebi da tvoj idol ima svoju strašno mračnu skrivenu stranu.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 06:31 - pre 14 meseci
Citat:
scoolptor:
Nisam je placen da ovde krotim rusofile.
Svaki sekund, svaka rec, svaki kilobajt je uzaludno utrosen...

A kako bi to trebalo da izgleda u tvojim ocima? Neki idealni totalitarni svet jednoumnih programiranih zombija? Neki zombi greskom postane rusofil a ti samo kliknes na restart pa on ponovo ucita softver i postane bajdenofil???

Zar ne bi trebalo da se spustis malo na zemlju, da mirno prihvatis cinjenicu da na planeti tvojih istomisljenika ima 17% a ovih suprotnog shvatanja 83% i prestanes da sanjaris o nekakvoj kontroli umova svojim sekundama, recima i kilobajtima? Postavi profilnu sliku da vidimo imas li male brcice ispod nosa, ljudi obicno u glavi vizualizuju nekakvu povezanost izmedju takvih brcica i takvih ideala. Zar se to sto ti sanjaris da radis na nemackom ne kaze "Mein Kampf"?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 06:40 - pre 14 meseci
Citat:
BrutalCoin:
we're not looking for conflict. That's been the case so far

Iskrenost koja zasluzuje svako postovanje. Mada, mislim da je mogao to mnogo teatralnije i srdacnije da izjavi, na primer "dok sam ja ziv, nema rata protiv Kine"
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 09:21 - pre 14 meseci
Kako to biva cinizam okrene stvari naopačke.
Evo šta kaže Niki:
Citat:
Nikki Haley said politicians 75 years of age or older should be subject to mental competency tests. It was a cheap political shot at President Biden and her rival in the primaries, Donald Trump.

I Amerikancima je jasno da je nešto trulo u državi Bajdenovoj.
To su oni isti koji su tražili da Putina pregledaju psihijatri.

A Bidenu da poželim da dobije drugi mandat.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 09:28 - pre 14 meseci


Ovo je vrhunac ruske propagande.
Otac ide u Ukrajinu da za cerku ukrade Iphone.
Hm, izgleda da to trigeruje ruske mase da se javljaju u dobrovoljce.
Navuceni su rusi na zapadne komoditete. Ne moze se to tek tako preseci.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 805



+637 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 09:47 - pre 14 meseci
Citat:
BrutalCoin:
Citat:
Joe Biden said February 9, 2023

I made it real clear to Xi Jinping that we're going to compete fully with China, but we're not looking for conflict. That's been the case so far.

Eto Biden nije za konflikt sa Kinom... za sada... u jeku invazije na Rusiju.

Bajden zna da bi mu cak i najblaza forma konflikta s kinom donela jeziv ekonomski odgovor Kineza, a onda bi mogao da na svu svoju ponosnu IT industriju stavi ogroman katanac. I ne samo na IT, vec i na dosta toga ostalog sto se proizvodi u Kini. A katanac na tim sektorima industrije bi bio jeziv udarac kako za americku, tako i na globalnu ekonomiju i to vec jeste neki SF-armagedon-scenario.

Dok ne cujem da se u USA ponovo obnavljaju proizvodne linije za masovno stancovanje hardvera i ostalih stvari koje se sklapaju u Kini znam da od kinesko-americkog konflikta nema ni reci. Tek kada budem video da se Silicon Valley ponovo osposobljava za insourcing industrije hardvera, a da se americke softverske kompanije masovno povlace i iz Indije - e, to ce vec biti najava pocetka ozbiljnije faze WW3.

Ovo je samo moje skromno misljenje (citaj: lupetanje), mada verovatno gresim ... ko zna.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 09:47 - pre 14 meseci
@Skuptor
Ovo je vrhunac tvoje gluposti. Zar nisi primetio da je glas naknadno nasnimljen preko videa? Ovo je propaganda suprotne strane.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 09:55 - pre 14 meseci
Boro, prvo malo istrazi, a potom seri. Ne lupaj gluposti.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 10:01 - pre 14 meseci
Ti si objavio klip. Gde je tvoje istraživanje? Ja sam za nekoliko sekundi ukapirao o čemu se radi. Ako misliš da nisam u pravu objavi svoje istraživanje.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 10:08 - pre 14 meseci
To sto si ti ukapirao mozes da okacis macku o rep.

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 10:09 - pre 14 meseci
I šta bi? Mačkov rep je to tvoje istraživanje?
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 10:25 - pre 14 meseci
Jos jedan biser

Ej, cime se oni bave.
Edit: jbt, jos su i rasisti.

Za gledaoce sa nizim kongitivnim sposobnostima (looking at you Bora) nedostatak sinhronizacije audia i videa ne znaci da je audio naknadno nasnimljen.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 10:33 - pre 14 meseci
Evo uradio sam istraživanje, ali ne verujem da će vredeti. Glup čovek nije u stanju da razume, zlonameran već zna, ali se pravi da ne zna.

Adresa Telegram kanala sa kojeg je preuzet video je : NE TV

Adresu sam našao u video klipu koji si ti objavio.



Ako posetiš kanal videćeš ovakve slike:

Naslovnica čeških novina:




Majka poginulog vojnika iz Tuve dobila kesu knedli.



Poseti kanal i naći ćeš gomilu materijala koje možeš ovde da podeliš. Samo... kanal nije proruski.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 10:37 - pre 14 meseci
Da, i njima je bilo interesantno da prenesu taj ruski autogol.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini19.02.2023. u 10:45 - pre 14 meseci
Ako su preneli, gde je izvorni snimak? Da li možeš da nađeš snimak bez vodenog žiga NE TV Telegram kanala? Hoćeš li da javno priznaš da si glup ako ti nađem rusku seriju iz koje je preuzet video klip?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 234515 | Odgovora: 2922 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.