Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetski rat u Ukrajini

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 234498 | Odgovora: 2922 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 07:48 - pre 14 meseci
Dok prosečan Kanađanin i Amer u ovom trenutku razmišlja koji SUV da uzme ove godine, gde da ode sa porodicom na zimovanje i letovanje, a prosečan Rus razmišlja kako da izbegne mobilizaciju i gde da nadje polovan deo za švapski polovnjak, jedan Balkanac brine o tome čime se bave Kanađanin, Amer i Rus.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 11:56 - pre 14 meseci
Ali brine kvalitetno, i analitički, sa posebnom pažnjom i ljubavlju za detalje ..
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 14:37 - pre 14 meseci
Citat:
brainbuger:

Sva ta pravdanja kako se ne ratuje sa Ukrajinom nego sa celim NATO paktom su neozbiljna i patetična. Rusija nije u ratu sa NATO (bar ne u direktnom ratu) već u ratu sa ostacima i viškovima iz NATO magacina. To je velika razlika. Da imamo NATO vojnike u Ukrajini i da je na hiljade Abrams tenkova i aviona krenulo onda bismo mogli reći otvoren rat. Ali ovo danas nije ni blizu %0.5 sukoba na tom nivou. Medjutim, odlično je kao izgovor za sopstvenu vojnu nesposobnost.


Znaš li ti gde je problem? Evo objasniću ti:

Rusija jeste bitno slabija od NATO. I ovaj rat jeste počeo kao neka zamišljena kratkotrajna ekskurzija a pretvorilo se u noćnu moru. I posledice će biti drugačije od onih kakve su bile predviđene kada se krenulo u ekskurziju. I u rat se i ne bi krenulo da je Rusija bila sposobna da parira Americi po pitanju subverzivnih operacija u Ukrajini, odnosno da spreči Američki vojni puč koji je izveden na Majdanu.

Međutim, kakve to veze ima sa pravdom? Koji je zapravo razlog tvog likovanja? Da li ti i tebi slični imate sposobnost da odvojite moć od pravde, ili samo imate fascinaciju tuđom moći? Da li ste u stanju da shvatite da ono čemu se vi divite zapravo može nekome drugome predstavljati koliko i šljam sa kojim ne želi imati nikakve veze?

Kakve veze ima sa bilo čime da li je Rusija zaista konvencionalno vojno nesposobna? Da li če to promeniti moje mišljenje? Ne, a zašto bi? A ako taj podatak sam po sebi ima uticaj na tvoje mišljenje i na stranu kojoj ćeš se prikloniti, e onda ti spadaš u moralnu kategoriju koji ja ne želim ni da omirišem, a kamoli da gledam. Obično samo povučem vodu i ne osvrćem se.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 14:52 - pre 14 meseci
@brainburger

Ona tvoja izjava o SUV data kao neko poređenje samo potvrđuje upravo ono što sam napisao gore. Konzumerističko dno dna od razmišljanja. Sotona.

Ah, da, pomenuo si u drugoj temi da "sotona ne postoji..." a ja sam ti poslao jedan link kao odgovor na to. (https://chaturbate.com/couple-cams/) Znaš li zašto sam ti poslao taj link? Evo, i to ću ti objasniti: Ako taj link pokažeš nekom neobrazovanom religioznom staromodnom dedici, on će reći: Sotona. Ti ćer na to reći da je tip neobrazovana priglupa seljačina, jer to što je na linku su samo ljudske slobode i progres. Ako zatim posmatraš narodne izreke i mudrosti, tipa: "Đavlu bilo malo", opet ćeš reći da su to gluposti neobrazovanih ljudi koji zamišljaju nekakve utvare, a ti si obrazovan pa znaš da utvare i sotone i đavoli ne postoje. Međutim, da li ti uopšte znaš šta je sotona da bi mogao da kažeš da to ne postoji? Možda je upravo taj dedica u svojoj neobrazovanosti nazvao pravim imenom to što je na tom linku. I možda je upravo ta narodna izreka "Đavlu bilo malo" opisala osobine Đavola. Možda si baš ti taj koji u svojoj silnoj "obrazovanosti" zapravo nije svestan da pojam sotona faktički ne opisuje fizičko biće i kao takav ne može ni "postojati" na prost način na koji ti u svojoj naivnosti zamišljaš postojanje nečega. Zapravo ti si već deo "progresivnog naprednog" sveta sotone iako nisi ni svestan toga. Pominjanje SUV-a u temi o ratu samo potvrđuje upravo baš to što sam rekao. Đavlu bilo malo.

Možda ako budeš malo skinuo od tog svog obrazovanja, ili ga propustio kroz neki jači moždani filter, možda progledaš, možda shvatiš da su te u školi učili malo tendenciozno i malo iskrivljeno. Isto tendenciozno i iskrivljeno kao što sada decu uče o transgenderima.

Ali sumnjam da ti dotle možeš da dobaciš. Tebi su u glavi samo moć i SUV. Dedica bi to lepo opisao, jednom rečju.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 15:23 - pre 14 meseci
@pisac
Kako si našao onaj sajt? Guglao "sotona"?

Meni kada ukucam u Gugl "sotona" izađe ova stranica: Istina o ruskom projektilu Sotona 2: Može li zaista za 200 sekundi pogoditi Pariz?

Tako im i treba! Pravda za Papilona!

 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8097



+1755 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 16:07 - pre 14 meseci
Evo i ja sam ponovio " Eksperiment" sa Google pretragom za rec " Sotona " !

I sta nam prikazuje prvo ?


Link iz Hrvatske Wikipedije sto znaci da je u pitanju Hrvatska rec !!

Sotona (heb. שָׂטָן satan; aram. שִׂטְנָא lat. Sátanas) znači protivnik, optužitelj, dok se u ...


Ispod njega je link za SR.wikipediju gde je kao u originalu na Hebrejskom jeziku

SATANA !!

Neke religijske grupe smatraju da je nastao kao anđeo, ili nešto slično, koji je imao ...
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 17:25 - pre 14 meseci
Citat:
Bora Sonar:
@pisac
Kako si našao onaj sajt? Guglao "sotona"?



Koristio sam ga par puta ove godine kada mi dođe da chaturbiram , pošto sam u zadnjih par meseci postao nekako gadljiv na seks bez emocija sa Tinderelama.

Inače, ko želi da prati promene u strukturi i mentalitetu stanovništva Tinder je najbolja opcija, jer to nije zatvorena društvena mreža sa svojim zatvorenim krugom ljudi koji imaju poznate stabilne (ili nestabilne) osobine, već je potpuno otvorena mreža u kojoj dobijate tačnu predstavu ko se trenutno nalazi/boravi u Beogradu/Srbiji i kakav mu/joj je mentalitet.

Pored Ruskinja i Ukrajinki (koje mi ne smetaju nimalo) ima (ovde žive) sve više crnkinja (kojekakve brazilske kurve i to potpuno otvorene, afrikanke, štajaznam), sve više potpuno tetoviranih i ispirsanih nakaza, povremeno turistiinje raznih nacija koje "traže nekoga da im pokaže grad", i tako...

Može ona žvalava nakaza da se pravi mutava ali eto postoji alternativni način da se vidi ko se lagano nastanjuje u navodno našoj državi.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 20:16 - pre 14 meseci
Citat:
brainbuger:
prosečan kanadjanin i amer u ovom trenutku razmišlja koji SUV da uzme ove godine, gde da ode sa porodicom na zimovanje i letovanje.

Za to vreme prosečan rus razmišlja kako da izbegne mobilizaciju i gde da nadje polovan deo za švapski polovnjak koji tera.


Jesi ti siguran da si ziveo i radio u USA? Ja nikad nisam bio tamo, pa sam morao da pitam google-a da li je to sto pises tacno i google kaze da si lazovcina nevidjena. Evo sta kaze google:
- prosecna starost automobila u USA je 12 i po godina i to je istorijski rekord. Amerikancima nikada u istoriji nijebilo ovoliko tesko da podmlade vozni park.
- za to vreme, prosecna starost automobila u rusiji je 8 i po godina.
- svaki amerikanac ukljucujuci i bebu koja se danas rodila duguje prosecno oko 100k dolara i to je takodje istorijski rekord - prosecan amerikanac nikada nije dugovao toliko koliko duguje danas.
- za to vreme, prosecan rus duguje ispod $2.000.

Pretpostavljam da za tih $98.000 moze da se kupi nekoliko tih SUV-ova starih 12 godina?
Da li se ljudi koji iz godine u godinu duguju sve vise a voze sve starije i starije krseve smatraju uspesnim ili neuspesnim??
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 20:30 - pre 14 meseci
Citat:
pisac:
Citat:
Bora Sonar:
@pisac
Kako si našao onaj sajt? Guglao "sotona"?



Koristio sam ga par puta ove godine kada mi dođe da chaturbiram :D, pošto sam u zadnjih par meseci postao nekako gadljiv na seks bez emocija sa Tinderelama.


Moliću se za tebe brate. Bojim se da je i tebe obuzeo repati.
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini14.02.2023. u 21:21 - pre 14 meseci
Citat:
brainbuger:

Dok u realnosti, prosečan kanadjanin i amer u ovom trenutku razmišlja koji SUV da uzme ove godine, gde da ode sa porodicom na zimovanje i letovanje.

Za to vreme prosečan rus razmišlja kako da izbegne mobilizaciju i gde da nadje polovan deo za švapski polovnjak koji tera.



Jesi ti ikad živeo i radio, bio u Rusiji?

Ja sam u Rusiji.
Vozim SUV kao i većina mojih komšija.
Ne vidimo ni S od sankcija, sve je tu...
Putujemo.

A ti?
Znamo gde živiš.

O čemu ti pišeš uopšte ovde, imaš neki problem sa Rusima?





 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 05:15 - pre 14 meseci
Citat:
Zaharova upozorava: Izbor saradnje sa Zapadom umesto sa Rusijom naneo bi nepopravljivu štetu Srbiji


Vise se ne ustrucavaju da javno prete. Ali to ne ulazi u tintare domace rusofilske kamarile : "Rusija nam nije nikada pretila"
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 06:18 - pre 14 meseci

Evo ga i ovaj mrzitelj se oglasio.
Rade u paru

Šta ti uopšte znaš o Rusima i Rusiji?
Znaš ono što si video u novinama i na TV.
Smrdis ovde ko zadnji provincijski hejter i lajes danima...

A biće suprotno od svega što pišeš.
Ne zbog Rusa nego zato što si ti los, u svemu što radiš.
Osrednji, mlak, sam sobom nezadovoljan.
Takvi luzeri ne rešavaju ništa,
samo laju.
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 08:06 - pre 14 meseci
Kod tog derana još jedna zamena teza.
Upozorenje nije pretnja.
Pretnja podrazumeva kaznenu ekspediciju ko što to rade Amerikanci ili Evropska Unija.

Rusija nema nameru da kažnjava Srbiju.

Amerikanci i Evropska Unija imaju nameru da kazne/bombarduju/opljačkaju imovinu i novac/blokiraju banke itd, itd.


Na primer najnoviji slučaj kažnjavanja Sirije koja je u teškom stanju posle zemljotresa.
Amerikanci i Evropska Unija blokiraju dostavljanje humanitarne pomoći, blokiraju otkopavanje ruševima u potrazi za preživelima i blokiraju pružanje pomoći povredjenima.

Rusija naravno ne priznaje takvo zločinačko ponašanje Amerikanaca i Evropske unije pa Sirijcima dostavlja svaku pomoć u ovoj teškoj situaciji posle zemljotresa.

Za to vreme Amerikanci i Evropska Unija pljačkaju Sirijcima naftu.

US forces steal 92 tankers of oil, wheat from Syria to Iraq
Amerikanci pljačkaju Sirijcima naftu i dostaviljaju u svoje vojne baze u Iraku. To rade od 2014 god. kad su okupirali naftom najbogatije predele Sirije. I to je razlog zašto su bombardovali Siriju 10 godina u borbi protiv "terorizma".


Eto šta su pretnje i zašto se u Americi i Evropskoj Uniji i generalno u kapitalizmu tako "dobro živi".


Trenutno Amerikanci i Evropska Unija prete i Srbiji:
"Potpišite sve ili ćemo vam uzeti Kosovo i bombardovati ostatak Srbije.
A kad sve potpišete posle toga ćemo vam uzeti Kosovo i bombardovati ostatak Srbije".

 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8097



+1755 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 09:03 - pre 14 meseci
Evo zanimljivog filma koji daje jedno od mogucih vidjenja situacije .





99% ovoga sto covek prica , vec je napisano na forumu . Naravno ne jedan covek , vec vise clanova je napisalo skoro sve , ovde je to povezano u celinu.


Mada glavna Premisa nije bas dovoljno dokazana !

Cinjenica da je da Amerika Pljacka ceo svet i da od toga zivi !

Ali rat u Ukrajini finansira Stampanjem bezvrednih Dolara , dok Opljackano ne samo u novcu stavlja u dzepove !

 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 09:04 - pre 14 meseci
Citat:
Manager:

Evo ga i ovaj mrzitelj se oglasio.
Rade u paru :D

Šta ti uopšte znaš o Rusima i Rusiji?
Znaš ono što si video u novinama i na TV.
Smrdis ovde ko zadnji provincijski hejter i lajes danima...

A biće suprotno od svega što pišeš.
Ne zbog Rusa nego zato što si ti los, u svemu što radiš.
Osrednji, mlak, sam sobom nezadovoljan.
Takvi luzeri ne rešavaju ništa,
samo laju.


Rusofislko osporavanje cinjenica napadom na licnost koja iznosi iste, i lecenje soptvenih frustracija sobom i svojim zivotom.
Takve kao ti ne mrzim, vec ih zalim.

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 09:06 - pre 14 meseci
BrutalCoin, sacekaj jos malo, pa ces videti kako Rusija nema nameru da kaznjava Srbiju.

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 09:24 - pre 14 meseci
Citat:
Cinjenica da je da Amerika Pljacka ceo svet i da od toga zivi !

Ali rat u Ukrajini finansira Stampanjem bezvrednih Dolara , dok Opljackano ne samo u novcu stavlja u dzepove !


Sva sreca, pa je tu postenjacina i velikan iz Kremlja, koji ce da odbrani svet od zle Amerike.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 09:31 - pre 14 meseci
Citat:
Rusija naravno ne priznaje takvo zločinačko ponašanje Amerikanaca i Evropske unije pa Sirijcima dostavlja svaku pomoć u ovoj teškoj situaciji posle zemljotresa.


Kakvu pomoc? Sirijci su zrtva surovanja svojih vlasti sa Rusijom.
Koliko je Sirijskih izbeglica prihvatila Evropa, a koliko Rusija?


Zabole Ruse i za Srbiju i Siriju, i za lokalne rusofile, koje smatraju korisnim budalama.
Najradije bi videli rat u nasem regionu - da skrene malo paznju sa rata u kojem su do guse u govnima.
U Savetu Bezbednosti ce glasati onako kako njima ide u korist, ne Srbiji ili Siriji.

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1636



+592 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 09:32 - pre 14 meseci
Samo budala ne vidi da Rusija drzi Srbiju u energetskom ropstvu.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini15.02.2023. u 09:46 - pre 14 meseci
Sva sreća tu je demokratski zapad da spasi Srbiju iz ropstva.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 234498 | Odgovora: 2922 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.