Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hp g62 priblem sa drajverima za graficku

[es] :: Windows drajveri :: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku

[ Pregleda: 1061 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ratomirkm
nastavnik,srednja tehnicka skola

Član broj: 259307
Poruke: 5
*.dynamic.mtsdoo.com.



Profil

icon Hp g62 priblem sa drajverima za graficku07.02.2020. u 18:53 - pre 50 meseci
Situacija stoji ovako: kupim ja laptop iz naslova preko limunda, instaliran W10, pokrenem update kad ono plavi ekran, obrnuti smesak i stopkod VIDEO TDR FAILURE atikmpagsys. Drljam po windows sajtu i instrukcije su da u safe modu izbrisem zadnje updajtove. Odradim ali corak. Odem na HP sajt kad tamo kazu da za sve laptopove do 2013. nisu testirali W10 tajo da nemaju ni drajvere. Poskidam ja sve moguce da vidi koja je graficka, gde je muka i nista sem da je amd mobility radeon hd 5000.
Posto u biosu pise da je izvorni siste W7 pregazim ga ja, instaliram sedmicu kad ona pokaze da je 5470, odem na sajt hp, poskidam sve sto ide uz laptop od drajvera kad obo pocrni ekran posle restarta.
Opet pregazim sa W10, uspem nekako da podignem bez update i iskljucim graficku i ostane samo i integrisana ali nije to to, cudna slika. I staliram ja u safe modu i driver boster free, pronadje on sta fali ali posle i stalacihe opet ne valjaju drajveri za karticu i bunar.
Poludeh vise
Ima li resenja
Hvala
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8058



+1746 Profil

icon Re: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku07.02.2020. u 19:15 - pre 50 meseci
Ako pod Win 7 , nece da radi sa fabrickim drajverima , onda je Laptop Neispravan !

To sto je nesto radilo pod Win 10 i sada nesto radi , to ne znaci nista , jer se neispravnost graficke kartice ogleda kada radi sa fabrickim drajverima . Kada radi bez drajvera onda moze da radi , ali je neupotrebljivo jer simulira neku prastaru VGA karticu .
 
Odgovor na temu

ratomirkm
nastavnik,srednja tehnicka skola

Član broj: 259307
Poruke: 5
*.dynamic.mtsdoo.com.



Profil

icon Re: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku07.02.2020. u 19:21 - pre 50 meseci
Svasta je moguce ali se ne predajem, odlicno radi kada je iskljucim u W7 trenutno, videcu sada da ponovo zviznem drajvere sa zvanicnog sajta. Cudna je situacija.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8058



+1746 Profil

icon Re: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku07.02.2020. u 20:51 - pre 50 meseci
Naravno posto laptop ima dve , jednu posebnu , jednu u procesoru . Ta posebna ne radi . Ta u procesoru radi .
 
Odgovor na temu

ratomirkm
nastavnik,srednja tehnicka skola

Član broj: 259307
Poruke: 5
*.dynamic.mtsdoo.com.



Profil

icon Re: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku08.02.2020. u 10:23 - pre 50 meseci
Tako je ispalo na kraju, iskljucim je i laptop cepa, bombona. Tu je najveci problem sto ne mogu u biosu da je iskljucim jer kada se ponudi update on poludi posle ako se instalira.
 
Odgovor na temu

ratomirkm
nastavnik,srednja tehnicka skola

Član broj: 259307
Poruke: 5
*.dynamic.mtsdoo.com.



Profil

icon Re: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku08.02.2020. u 15:47 - pre 50 meseci
Kratko radovanje, prvi update povuce drajvere cak i ako ih ja odcekiram i ponovo pokusa da aktivira graficku i pukne. Poludeh, u biosu se ne moze iskljuciti sem da jurim na ploci gde joj je napajanje pa da “cvikam” kabal sto bi rekli.
Za mene neresiv problem.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8058



+1746 Profil

icon Re: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku08.02.2020. u 16:22 - pre 50 meseci
Instaliraj win 7 , iskljuci Updejt i trebalo bi da radi lepo sa tom integrisanom u procesor .

Drajvere za posebnu nemoj ni da instaliras . Instaliraj samo za integrisanu .

Koji je tu tacno procesor ? Jer su oni imali i sa AMD i sa Intelima tu seriju laptopova .

 
Odgovor na temu

ratomirkm
nastavnik,srednja tehnicka skola

Član broj: 259307
Poruke: 5
*.dynamic.mtsdoo.com.



Profil

icon Re: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku08.02.2020. u 19:26 - pre 50 meseci
Dogovor postignut, vracam laptop. Najbolja varijanta koja je mogla da se desi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Hp g62 priblem sa drajverima za graficku

[ Pregleda: 1061 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.