Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa usb drajverom...code error 43

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa usb drajverom...code error 43

[ Pregleda: 1277 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igormil
srbija

Član broj: 288404
Poruke: 571
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Problem sa usb drajverom...code error 4304.05.2018. u 23:04 - pre 71 meseci
Jedan moj poznanik me je pitao da mu pomognem oko instaliranja Lexmark štampača MS317 dn i drajver sam instalirao bez problema vidi se štampač u device manageru i opciji hardver,postavljen je kao default uređaj i sve je to ok.Ali problem je u tome što u device manageru stoji upzorenje tipa: windows not recognized usb od fdevice i stoji usb error vode 43(tako nešto otprilike),pa me interesuje kako da rešim ovaj problem?

Igor
 
Odgovor na temu

vinted

Član broj: 320599
Poruke: 601

Sajt: https://sigurnostnamrezi...


+53 Profil

icon Re: Problem sa usb drajverom...code error 4305.05.2018. u 09:55 - pre 71 meseci
Koliko znam kada je error code 43, kao u tvom slučaju, najverovatnije je je nešto crklo. Može da bude usb port na računaru, usb kabl od štampača ili ako je stavljen usb hub, pa veza do štampača ide preko njega, može i do njega da bude, a najgora solucija je da sam štampač otišao. Probaj da ispitaš šta je od ovoga u pitanju. Ako taj štampač ima druge vrste povezivanja (network,wifi...) probati preko tih opcija da ga povežeš sa računarom.
 
Odgovor na temu

igormil
srbija

Član broj: 288404
Poruke: 571
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Problem sa usb drajverom...code error 4305.05.2018. u 22:48 - pre 71 meseci
Ima mogućnost priključka na mrežu i preko wi fi-a.U pravu si Vinted.Pokušaću nešto od ovoga narednih dana pa se čujemo.
Hvala ti na pomoći.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa usb drajverom...code error 43

[ Pregleda: 1277 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.