Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Greška na šalteru banke

[es] :: Ekonomija :: Greška na šalteru banke

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 12900 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Greška na šalteru banke08.06.2017. u 05:35 - pre 82 meseci
Over jebni reakt

Daj pola love!



[Ovu poruku je menjao gilopile dana 08.06.2017. u 06:50 GMT+1]
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Greška na šalteru banke18.06.2017. u 01:21 - pre 82 meseci
Žao mi je što ovo moram da kažem postavljaču topika, ali šanse su ti ravne nuli. Znam da postoje razne banke, loši službenici i more drugih otežavajućih okolnosti, ali bi se po svemu reklo da si ti taj novac izgubio.

Dakle, moje iskustvo mi kaže da službenica na šalteru najpre ručno, preda mnom broji novac(ja u sebi vrlo često za njom), onda ga dva puta propusti kroz mašinu i preda mi svežanj. Tu naravno i sam po četvrti put sve lepo prebrojim i mirna Bačka. Skoro da nema ni teorijske šanse da nešto smuva, previše bi bilo komplikovano i lako uočljivo. Sve vreme se tu negde vrzmaju šefovi u filijali, radnici obezbeđenja, drugi službenici, klijenti. Nemoguće, prosto nemoguće. Jedina mogućnost je da ti je nedostajuća suma ispala u tih dvesta metara do auta ili u samom autu negde po pretincima, ali ako kažeš da si vezao svežanj gumicom onda je i to upitno. Drugo, sam sam često u frci i gužvi, ali ne znam koliko bi trebalo da sam pogubljen, pa da ne napravim razliku između 50 kila i pola te sume.

Policija, ne znam, nisam siguran koliko može da pomogne. Banka isto. Jedino ako tvoj slučaj nije prvi takav, nego je tvoja žalba na dotičnog službenika/službenicu bar druga po redu. Onda bi tu imalo materijala za sumnju, pa bi i banka vrlo moguće reagovala.
 
Odgovor na temu

eltharion
Velibor Pekec
Preduzetnik
Mirex co doo
Pančevo

Član broj: 336831
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Greška na šalteru banke08.01.2018. u 22:41 - pre 75 meseci
Ovim samo želim da zahvalim korisnicima na odgovorima koji su mi pomogli da pripremim žalbu banci , nakon toga Narodnoj banci Srbije koja nas je uputila na medijaciju pa prilikom poslednje žalbe u kojoj sam naveo konkretan predlog rešenja problema , kontaktiralo me je odeljenje za upravljanje zadovoljstvom klijenata i postigli smo dogovor po kojem je mi isplaćeno 70% novca koji je nedostajao.

Banka je opovrgavala sve navode iz žalbe u koju sam stavio sve probleme koje smo imali sa bankom ( ne promenjen voice pin zahtev podnet 2014.godine, konkretno naveden nedostatak 28.000 dinara i uz to kašnjenje odgovora na žalbu ) Narodna banka srbije je utvrdila da Voice pin nije promenjen kao i da nisu odgovorili u roku iako imaju mejl na koji nam šalju izvode zadnje 3 godine/ + žalba je podneta sa tog mejla ( odgovarali su na mejl eunet.yu ) te stvari kao i moja spremnost da prevedem celu dokumentaciju i pošaljem sedištu njihove matične grupe.

U ovom konkretnom slućaju postignut je dogovor sa kompanijom i zadovoljan sam reakcijom i odgovorom Nbs koja je uticala na rešenje , pa delimično čak i kompromisom sa bankom pošto ni to nisam očekivao.

[Ovu poruku je menjao eltharion dana 08.01.2018. u 23:52 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Ekonomija :: Greška na šalteru banke

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 12900 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.