Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Knjiga za Unix/Linux (srednji/napredni nivo)

[es] :: Vodič za učenje :: Knjiga za Unix/Linux (srednji/napredni nivo)

[ Pregleda: 2859 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bosko
Beograd

Član broj: 4278
Poruke: 49
*.vdial.verat.net



Profil

icon Knjiga za Unix/Linux (srednji/napredni nivo)08.04.2004. u 19:19 - pre 243 meseci
Pozdrav svima!
Da li postoji na nasem trzistu neka knjiga koja se malo podrobnije bavi gore opisanom temom i to na nekom pocetno-srednjem (na kom sam sada) i naprednijem nivou(investicija za buducnost)). U knjizari mi je pala za oko ona debela knjiga "Unix do kraja" ili tako nesto (u izdanju Kompjuterske biblioteke sa tvrdim koricama). Dakle, hteo bih da znam da li je doticna opravdava ulaganje u nju ili postoje i neke druge alternative. Bitno je samo da se radi o knjizi (pozeljno je na srpskom, mada moze bez problema i na engleskom) u papirnom obliku, jer .... jer eto tako hocu ) (imam gomile nekih e-bookova i smatram da su man i doc stranice jako dobar izvor znanja, ali bih hteo da imam nesto papirno sto ne moram da backup-ujem)). Nije bitno da li se radi o "pravim" knjigama ili kopijama (dok god su iste citljive) ili polovnim knjigama. Na um su mi padala i narucivanja knjiga preko amazona, ali u ovom trenutku cena + trud koji je potreban za nabavku je veci od jednostavnog odlaska u knjizaru/kopirnicu.
Hvala svima unapred na odgovorima.
In this world there is no justice - there are only interests!!!
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Knjiga za Unix/Linux (srednji/napredni nivo)08.04.2004. u 19:30 - pre 243 meseci
Ima takvih knjiga koliko ti dusa zeli ... samo skokni do obliznje knjizare ili www.kombib.co.yu
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Knjiga za Unix/Linux (srednji/napredni nivo)

[ Pregleda: 2859 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.