Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !

[es] :: GSM - upotreba :: Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !

[ Pregleda: 1419 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MILANAN
MILAN ANDRIC
OPERATRER,PCRACUNARA
SVRLJIG,SRBIJA

Član broj: 257039
178.79.61.*

+10 Profil

icon Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !14.04.2017. u 20:22 - pre 40 meseci
Pozdrav svima.Mene interesuje postoji li neki program za androd pomocu kojeg se moze zabraniti poziv broju koji uznemirava.Na pr. ukucamo taj broj koji uznemirava i njemu bude ili zauzece kad me pozove ili budem nedostupan... bilo sta ? ako ima nesto tako pomagajete
MILAN ANDRIC

Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157

+2738 Profil

icon Re: Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !14.04.2017. u 20:38 - pre 40 meseci
Na nekim androidima postoji opcija u imeniku block pa potrazi kod sebe.

Znaci uneses taj broj u imenik i onda u opcijama nadjes da ga blokiras.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!

Odgovor na temu

MILANAN
MILAN ANDRIC
OPERATRER,PCRACUNARA
SVRLJIG,SRBIJA

*.dynamic.isp.telekom.rs.

+10 Profil

icon Re: Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !14.04.2017. u 22:20 - pre 40 meseci
skinuo sam neki easy blocker i izgleda da radi,kad posaljem sa drugog broja poruku pise da je poslata a nestize,a za poziv je zausece.lepo bi bilo da kaze da je nedostupan ali dobro je i ovo.u opsijama programa vidi se ko je pokusao da zove i salje poruku a nemam u imeniku tu pociju.
MILAN ANDRIC

Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
*.dynamic.sbb.rs.

+231 Profil

icon Re: Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !14.04.2017. u 22:26 - pre 40 meseci
Ne mozes zabraniti poziv, ali ga mozes blokirati

Npr. https://play.google.com/store/...ladlee.easyblacklist&hl=sr

Odgovor na temu

MILANAN
MILAN ANDRIC
OPERATRER,PCRACUNARA
SVRLJIG,SRBIJA

*.dynamic.isp.telekom.rs.

+10 Profil

icon Re: Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !14.04.2017. u 22:43 - pre 40 meseci
evo sta sam ja skinuo,odlicna stvar
https://play.google.com/store/...m.ekaisar.android.eb&hl=sr
,ja do sada nisam imao tih problema pa nisam ni znao za tako nesto.da pitam jos nesto.da li se pojavio mozda neki program da moze da se vidi skriveni broj ?
MILAN ANDRIC

Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046

+3154 Profil

icon Re: Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !15.04.2017. u 06:48 - pre 40 meseci
Da, program postoji, a zove se specijalna klasa na tvom broju u centrali. Jedini problem je što ne možeš da ga skineš sa neta već treba da juriš vezu kod provajdera da ti prikače klasu na tvoj broj.
Ovaj forum ne zaslužuje da na njemu učestvujem, ne toliko zbog članova koliko zbog administratora/moderatora kojima je sujeta enormna. Ali rekoh da ubijem neko vreme tokom epidemije... dok mi ne obrišu ovaj potpis i oteraju me opet.

Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Kako odredjenom broju zabraniti poziv. Pomoc !

[ Pregleda: 1419 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.