Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lenovo ThinkPad T540p DVD drive zvuk

[es] :: Laptopovi :: Lenovo ThinkPad T540p DVD drive zvuk

[ Pregleda: 639 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boxikg
mašinski inženjer

Član broj: 178699
Poruke: 85
46.240.193.*



Profil

icon Lenovo ThinkPad T540p DVD drive zvuk31.01.2017. u 14:12 - pre 86 meseci
Pozdrav svima. Čujem neki veoma kratak i ne baš tako slab zvuk koji sigurno pravi DVD drive (HL-DT-ST DVDRAM GU90N) i to kada uključujem laptop, kada ručno otvorim/zatvorim DVD drive, ponekad i kad ubacim USB stick, kada restartujem računar, izaberem DVD drive u Total Commander-u ... Nosio sam laptop kod čoveka koji je dugo godina hardveraš i radio je u jakim firmama i on kaže da je to normalno i da je to inicijalizacija step motora. Zvuk je kao što sam rekao veoma kratak i liči onom koji se čuje kad se isprazni Recycle Bin.

Da li neko ko ima Lenovo ThinkPad T540p sa ovim DVD drive-om koji sam naveo (HL-DT-ST DVDRAM GU90N) ima ovakva iskustva odnosno da li je ovo normalno ponašanje DVD drive-a? Laptop je firmin i nisam siguran da li sam i ranije čuo ovaj zvuk ali ga čujem od pre 2 nedelje (možda pre jednostavno nisam obraćao pažnju).

Unapred hvala, razmišljao sam da kupim ovakav isti DVD drive i da probam da li se zvuk čuje i na njemu ali ga je čak i polovnog veoma teško naći (slim 9.5 mm).
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Lenovo ThinkPad T540p DVD drive zvuk

[ Pregleda: 639 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.