Disk ima 320Gb i bio je podijeljen na tri partijice +system reserved.
Na partijici C bio je instaliran Win 7.
Ovu partijicu sam obrisao formatiranjem u menadjmentu za hd wina Xp i na nju prebacio nesto slika i video zapisa.
na nekoliko pc i laptopova ovaj HD je koristen kao externi i sve je bilo ok.
Sada mi treba da na laptopu zamijenim Hd koji se grije i nisam uspio.
Jednostavno,laptop ga ne vidi.
Probao sam instalirati win xp i win 7 .
Sa Recuvom sam pokusao pronaci sistemske fajlove ili sta vec,ali nisam uspio.
Kako da dodjem do potrebnih fajlova
HD Je tip ATA
MOLIM pomoc

Zasto na HD koji je koristen kao ekterni ne mogu instalirati windows






