Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ebay licitacije - da li se nesto promenilo?

[es] :: E-Kupovina :: Ebay licitacije - da li se nesto promenilo?

[ Pregleda: 1197 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Ebay licitacije - da li se nesto promenilo?08.09.2016. u 17:29 - pre 92 meseci
Godinama nisam licitirao nista na ebay-u i sinoca nadjem stvari koje me zanimaju na nemackom ebay-u.

Nemci naravno ne salju za srbiju, ali kontam da cu se snaci nekako za transport i oducim da licitiram.
Trazio sam odgovarajucu licitaciju koja istice i licitirao pri kraju licitacije, ali nisam pobedio i ako sam ponudio vise od cene po kojoj je na kraju prodato.

Da li se to u medjuvremenu nesto menjalo u pravilima licitiranja?
Imao sam da me je odbio zato sto ranije nisam dao ni jednu ponudu pre te finalne...?
ili je mozda problem sto licitiram iz srbije a on salje samo u nemacku?
Takodje sam primetio da sad na licitacijama prodavci kao placanje prihvataju i bank transfer, i kartice... pa me zanima jel to podpada pod escrow?

Mogu li ja da platim paypalom iz srbije a da poslajem adresu primaoca iz druge zemlje?

Ili sam na kraju samo ja nesto pogresno uradio...ali ne znam sta?


Evo kako otprilike to izgleda, ja sam ponudio 95e i to sam pokusao na ukupno dve liciacije, i ni na jednoj nisam prosao:



Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Ebay licitacije - da li se nesto promenilo?09.09.2016. u 17:12 - pre 92 meseci
Izgleda ja postavljam najteza pitanja
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: Ebay licitacije - da li se nesto promenilo?09.09.2016. u 19:13 - pre 92 meseci
U pravo tako Da znam davno bih ti odgovorio . Ovako niti ucestvujem na licitacijama, niti koristim mobilnu aplikaciju .
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Ebay licitacije - da li se nesto promenilo?20.09.2016. u 12:30 - pre 92 meseci
Nasao sam u medjuvremenu neke odgovore...

Ono sto me je zbunilo prilikom licitacije je auto biding :)

Uglavnom tamo su prilicno vesti u licitiranju nema sanse da kupite stvar nesto znatno ispod cene (tako je nekad bilo i na limundu), apsolutno mi nije jasno kako limundo nije bio dosledan da uspe da odrzi takav koncept rada ovde.

I prilicno cesto se trazi bank transfer kao nacin placanja, da li to pokriva escrow jos uvek nisam otkrio posto nigde nisam pobedio :)

I niko ne prihvata vracanje, niti daje garanciju na polovnu robu, to svugde pise u napomeni i pozivaju se na zakon!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Ebay licitacije - da li se nesto promenilo?

[ Pregleda: 1197 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.