Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina delova i alata za elekroniku iz Kine

[es] :: Elektronika :: Kupovina delova i alata za elekroniku iz Kine

[ Pregleda: 1476 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mnn
sm

Član broj: 85435
Poruke: 723
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Kupovina delova i alata za elekroniku iz Kine23.04.2016. u 15:05 - pre 97 meseci
Predlažem za otvaranjem stalne teme koja bi se bavila tematikom delova i alata za elektroniku koje kupujemo u Kini. Bar većina je nešto kupovala, sa nečim smo bili zadovoljni dok sa nečim nismo. Nebi bilo loše dati savet i preporuku ili ukazati na prevaranta.

Za početak programator PIcKit 3. Za razliku od onog kupljenog u Cometu i na kome isto piše PRC razlikuje se po kvalitetu plastike. Radi korektno i nisam primetio razliku.
PicKit 3 programator
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

goran_68

Član broj: 89012
Poruke: 932
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+81 Profil

icon Re: Kupovina delova i alata za elekroniku iz Kine23.04.2016. u 17:21 - pre 97 meseci
Razlika u ceni između originala i ovog tvog kineza je velika. Na bay sam ga našao za oko 14USD. Na microchipdirect.com cena je skoro 50USD. Sa uračunatim PDV i carinom to ode još više. Ako kažeš da radi korektno to je onda OK kupovina.
Ja mogu da preporučim ovog prodavca:

http://stores.ebay.com/txhangelectronic/
gorankg
 
Odgovor na temu

etfstudent
Podgorica

Član broj: 314421
Poruke: 95
*.crnagora.net.



+2 Profil

icon Re: Kupovina delova i alata za elekroniku iz Kine23.04.2016. u 18:39 - pre 97 meseci
Ja sam dosad xyz puta narucivao sa ebay i aliexpress i nisam imao nikakav problem. Poslednje sto sam kupio je bio USB to RS232 adapter baziran na FTDI cipu, sa aliexpressa. Bio sam skeptican jer je bio vrlo jeftin (desetak dolara) ali se pokazalo da je odlican, skoro svakodnevno ga koristim. Sto se tice ebay-a, vise puta sam trgovao kod ovog prodavca http://www.ebay.com/usr/chip_partner i vrlo sam zadovoljan.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Kupovina delova i alata za elekroniku iz Kine

[ Pregleda: 1476 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.