Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako obrisati microsoftov nalog na windows 10

[es] :: Windows desktop :: kako obrisati microsoftov nalog na windows 10

[ Pregleda: 9077 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toda81

Član broj: 139492
Poruke: 152



+1 Profil

icon kako obrisati microsoftov nalog na windows 1012.10.2015. u 15:17 - pre 102 meseci
Pre par dana sam instalirao Windows 10 Pro i svidja mi se kako sve to izleda, a pre toga sam imao windows 7 jer mi se nije svideo windows 8.1.

Interesovalo me je sta ima u windowsovoj prodavnici pa sam bez veze napravio microsoft nalog (hotmail) i ukucao ga i posle toga mi svaki put kada se pali komp trazi d kucam tu sifru od microsoftovog naloga. Da li postoji nacin da iskljucim tu sifru da ne moram da je unosim kada se pali komp ili jos bolje da obrisem windows nalog?

Ja sam pokusavao da obrisem windows nalog, ali na zalost nisam uspeo jer mi stalno trazi neka sigurnosna podesavanja, tj. trazi da mi na broj telefona poslaje kod, a ja sam kucao neki bez veze broj tako da sam se tu zaglavio i samo se vrtim u krug.

Instalirao sma ja mnogima windows 8.1 i tamo sam bez problema isklucivao to da im ne trazi lozinku prilikom paljenja, ali na windows 10 ne mogu da se snadjem da nadjem tu opciju.

Nadam se da necu morati ponovo iz pocetka da instaliram windows i sve programe koje koristim jer sam taman sve lepo skockao i nasminkao.

Hvala unapred
toda81
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: kako obrisati microsoftov nalog na windows 1012.10.2015. u 18:58 - pre 102 meseci
Kao i uvek, run/control userpasswords2 ili run/netplwiz pa podesi šta je potrebno. Drugi put nemoj da se igraš time, ne mora uopšte da se krosti tlf broj za to, verovatno si isto bez veze i to izabrao. Čitaj kad nešto pita, razmisli pa onda izaberi.
 
Odgovor na temu

toda81

Član broj: 139492
Poruke: 152



+1 Profil

icon Re: kako obrisati microsoftov nalog na windows 1012.10.2015. u 21:51 - pre 102 meseci
Hvala puno na pomoci, mada sma ja u medjuvremenu uspeo da obrisem windows account na ovaj nacin

https://www.infopackets.com/ne...disable-windows-10-email-login

Ovo sto si mi ti napisao cu da cuvam u mojoj bazi znanja. Nikad ne pravim bez veze naloge, ali sam hteo samo da vidim sta ima u toj njihovoj prodavnici pa sam bez veze kucao i onda se javio problem koji je konacno resen.

Hvala puno jos jednom
toda81
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: kako obrisati microsoftov nalog na windows 10

[ Pregleda: 9077 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.