Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako ste se vi osećali tokom prvih godinu dana na radnom mestu?

[es] :: Vodič za posao :: Kako ste se vi osećali tokom prvih godinu dana na radnom mestu?

[ Pregleda: 9318 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lazoman

Član broj: 261300
Poruke: 93
*.novatronic.rs.



+5 Profil

icon Kako ste se vi osećali tokom prvih godinu dana na radnom mestu?04.09.2015. u 07:35 - pre 105 meseci
Inače radim na mestu junior firmware inženjera, i voleo bi da čujem iskustva starijih kolega iz ove branše. Kako ste se snašli, i osećali u tih prvih godinu dana? Ja sam imao tu sreću da odma nakon završetka studija nađem posao, i sve je to bilo lepo i zanimljivo na početku, ali kako vreme odmiče, ozbiljni zadaci dolaze na red, i razne misli mi padaju na pamet, poput nisam dovoljno dobar, da li ću to uspeti da rešim u potrebnom roku, kako me druge kolege gledaju, zadovoljavam li potrebe firme, imaju li obzira da sam mlad i da nemam iskustva i da ne mogu baš sve tako brzo da rešim? Ispričajte mi kako je vama bilo, a mislim da ce to mnoge mlade inzenjere itekako zanimati.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

R1A1

Član broj: 328853
Poruke: 220



+227 Profil

icon Re: Kako ste se vi osećali tokom prvih godinu dana na radnom mestu?04.09.2015. u 08:03 - pre 105 meseci
Opušteno. Završena škola je samo karta za ulazak u voz zvani praksa i iskustvo.
Kad god pomisliš da nisi dorastao zadatku, znaj da su to isto prošli svi na početku.
Najbitnija je vera u sebe. Moraš verovati u sebe i nikada sebi ne postavljaj pitanje da li ćeš moći. Samo polako i brzo ćeš videti da nema problema koji nećeš moći rešiti da li sam ili u ekipi, nije bitno.
 
Odgovor na temu

Lazoman

Član broj: 261300
Poruke: 93
*.novatronic.rs.



+5 Profil

icon Re: Kako ste se vi osećali tokom prvih godinu dana na radnom mestu?04.09.2015. u 12:43 - pre 104 meseci
Hvala na ohrabrivanju, ocekujem jos iskustava.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Kako ste se vi osećali tokom prvih godinu dana na radnom mestu?04.09.2015. u 21:27 - pre 104 meseci
Euforija traje 6 meseci,koliko god poslova izmenjao.Posle ti se svasta vrzma u glavi.
 
Odgovor na temu

Lazoman

Član broj: 261300
Poruke: 93
*.novatronic.rs.



+5 Profil

icon Re: Kako ste se vi osećali tokom prvih godinu dana na radnom mestu?07.09.2015. u 15:03 - pre 104 meseci
Ajte ljudi, da cujem jos neko iskustvo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Kako ste se vi osećali tokom prvih godinu dana na radnom mestu?

[ Pregleda: 9318 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.