Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

šema radio predajnika i prijemnika, mono, 100m u urbanoj sredini

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: šema radio predajnika i prijemnika, mono, 100m u urbanoj sredini

[ Pregleda: 1973 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zimbra

Član broj: 292753
Poruke: 71
*.com.



+56 Profil

icon šema radio predajnika i prijemnika, mono, 100m u urbanoj sredini02.09.2015. u 20:48 - pre 104 meseci
Treba mi šema audio predajnika.
Nebitno mi je na kojoj frekvenciji radi samo da ne može da se uhvati baš običnim radio prijemnikom.
Potrebna mi je i šema prijemnika.
Za predajnik mi je bitno da može da radi na baterije nekoliko dana, dakle što manja potrošnja. Da može da dobaci stotinjak metara vazdušnom linijom (ima granja nekog i žbunja). Bitno mi je da je fizički mali. Idealno bi bilo da može da stane u kutiju od šibica. Znači mi da delovi nisu skupi. Ako neko ima link (domaći ili strani) gde bih to mogao da kupim gotovo, da ne pravim, to bi mi isto bilo rešenje, ali ako neko ima šemu nije problem pravljenje.

Prijemnik može da bude komplikovaniji, veliki, sa velikom antenom, da troši puno struje.. on će se napajati gradskom mrežom tako da nije problem.

 
Odgovor na temu

samuki
💻🇧🇦
🅱🅰
BiH Sarajevo🇧🇦

Član broj: 322399
Poruke: 1534
*.opera-mini.net.



+97 Profil

icon Re: šema radio predajnika i prijemnika, mono, 100m u urbanoj sredini02.09.2015. u 20:55 - pre 104 meseci
https://m.youtube.com/watch?v=...amp;gl=BA&client=mv-google
Imam multimetar i lemilicu ! 🇧🇦
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: šema radio predajnika i prijemnika, mono, 100m u urbanoj sredini

[ Pregleda: 1973 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.