Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim sve ljude dobre volje da procitaju Topic -Street Workout- BodyBilding- Hvala :)

[es] :: Nauka :: Molim sve ljude dobre volje da procitaju Topic -Street Workout- BodyBilding- Hvala :)

[ Pregleda: 1769 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sasa Popovic123
Beograd

Član broj: 329395
Poruke: 1
..able.dyn.broadband.blic.net.



Profil

icon Molim sve ljude dobre volje da procitaju Topic -Street Workout- BodyBilding- Hvala :)31.05.2015. u 07:25 - pre 107 meseci
Hello Svima!
Ovako
Imam malih nedumica oko ishrane, posto treniram Street Workout vec godinu dana imam 16 godina, krenuo sam sa 50 kg, sada imam 67, tako da sam prezadovoljan, tijelo mi je izdefinisano sto mi je i cilj, e sad dolazimo do moga pitanja: 1. Ja poslije treninga jedem jaja jer to mi je zamjena za Whey tako reci ja jedem 4-5 jaja cijelih (Nemoj te mi govoriti da ne jedem zumanjce jer ne idem ja na nesto precizan izgled ,treniram radi sebe) i jedem sira ili mlijeka uz to i kuhanoga ako bude sta, kroz citav dan imam 4-5 obroka vecih i jedem sto vise mogu, moje pitanje je jer mogu da smanjim unos jaja poslije treninga i koliko bi mogao da smanjim? jer nmg da kupujem stalno sada ide raspust i nmg da odvajam od dzeparca od skole kada ga necu imati... e ako smanjim unos kolicine jaja hoce mi to utcjecati na izgled jer ne unosim kao prije proteina, ja ne brojim unos proteina kroz dan kao sto sam rekao jedem sve, imam brz metabolizam, jos treniram i kao lud i nema sanse da se udebljam, Molim sve koji budu citali da ne skrecu sa teme i da mi odgovore samo na moje pitanje, hvala ! I jos da pitam, koliko je bitno da ja pazim na ishranu sa 16 godina? jel moram ili ne? u pocetku sam pazio, ali ono realno da gledamo moram jesti sve zivo jer sad se razvjam, ili ipak moram da pazim strogo na ishranu? To me takodje zanima..
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.71.*



+257 Profil

icon Re: Molim sve ljude dobre volje da procitaju Topic -Street Workout- BodyBilding- Hvala :)31.05.2015. u 07:56 - pre 107 meseci
Mislim da ćeš bolje informacije nego na "tehničkom" forumu naći na nekom od specijalizovanih foruma za bodybuilding... npr.
http://www.realx3mforum.com/smf/
http://www.exyu-fitness.com/forum/
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Molim sve ljude dobre volje da procitaju Topic -Street Workout- BodyBilding- Hvala :)

[ Pregleda: 1769 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.