Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Utok 351d ili Nokia asha302?

[es] :: GSM - upotreba :: Utok 351d ili Nokia asha302?

[ Pregleda: 3542 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spavach

Član broj: 53286
Poruke: 272
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Utok 351d ili Nokia asha302?24.05.2015. u 16:27 - pre 107 meseci
Dobar vam svima ovaj kišni dan!
Imam sledeću dilemu:
Pre dva meseca uzeo sam preko VIP-a mobilni telefon UTOK 351d(tada sam i prvi put čuo za njega).Telefon je dual sim i radi bez greške,koristi android verziju 4.4.2(nadam se da sam to dobro napisao)i ima 1gb x 2 ram memorije.Još sam pre par dana uzeo memorijsku od 8gb,ma milina jedna koliko je brz.Jedina mana je što se brzo troši baterija ali sam pored njega imao i ZTE Dual Kis na kojem je baterija bila ista i trajala mu je bukvalno nedelju dana dok ga ne uzmem u ruke i počnem da se bavim sa njim.Taj ZTE sam poklonio kumu jer sam hteo da ga prodam a razni likovi su mi se javljali(recimo javio mi se lik koji je nudio nokiu c5 i 10 evra da ga uzme,ali sam kada sam video u kakvom mu je stanju c5 se okrenuo i otišao).
Sad imam drugi problem,dobio sam na poklon Nokiu Asha 302 koja je bukvalno na onu šifru *#92702689# pokazivao life timer 1 sekundu.Ta žena ga je dobila u VIP-u pre oko godinu i po i ne zna sa njegovom tastaturom,samo mi je rekla da joj donesem jednostavan polovni fon koji radi.I dao sam joj Nokiu 6101.Šta da radim,koji fon da"udam" i koliko vrede,mada Utok vodi u odnosu na Nokiu sa aplikacijama a ima i tri godine garancije,mada nema ništa za njega(silikona,maski,novčanika).To je jedno,dok Nokia vodi sa svojom baterijom koja je evo četvrti dan aktivnog korišćenja skinula dve crte(ima 4 ili 5 mrzi me da idem u drugu sobu da vidim) i izgleda kao iz radnje jer je nova,samo je zaključana na VIP mrežu.
Pomozite i šta biste vi uradili.Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: Utok 351d ili Nokia asha302?24.05.2015. u 17:53 - pre 107 meseci
Mrtva trka

Das oba u oglase pa koji se ne proda ostavis sebi (verovatno se nece prodati ni jedan )
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Utok 351d ili Nokia asha302?24.05.2015. u 17:59 - pre 107 meseci
Pa jednostavno, ako ti ne treba Android/ razne aplikacije, viber i ostalo, onda ostavi tu Nokia-u, jer sam je imao i to je cudo jedno koliko to drzi bateriju. Moja je 5 dana bez problema drzala...ono standardno, nekoliko poziva dnevno, nekoliko SMS...Imam trenutno Asha 201 i isto tako, napunis i zaboravis. E da, imas u njoj WhatsApp...
302 mi je crkla skroz bzvz. Skopcao je na komp da prebacim neke gluposti i software update mi je ponudio update, ja kliknem, ugasila se par puta, upalila, zablokirala i ciaos. Vise ne mogu da je upalim. Pokusao sve zivo, ali mrka kapa. USB vise ne moze da je prepozna cak ni za flesovanje, sekund se startuje i ugasi...ccc, bem im mater i njihov update.

Tako da, ako fon koristis za poziv, SMS, onda Nokia.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

spavach

Član broj: 53286
Poruke: 272
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Utok 351d ili Nokia asha302?26.07.2015. u 17:55 - pre 105 meseci
Ma da,ovaj Utok je počeo da me nervira prvo što kucam na njemu sms kao invalid a drugo što mi je 192 slike jednostavno automatski prebacio u moj nalog na google+.Neka Utok stoji kući.leba ne jede,vodu ne pije.Kad mi dosadi ASHA imam alternativu.I ASHA mi je strašno brza za na internet,fejs mi otvara za dve-tri sekunde.Pozdrav gilopile i bakara!
 
Odgovor na temu

spavach

Član broj: 53286
Poruke: 272
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Utok 351d ili Nokia asha302?09.09.2015. u 16:30 - pre 104 meseci
Odlična je ASHA samo me interesuje kako da isključim net jer imam vajrles,a napolju mi net ne treba.Probao sam na onu foru da napravim ono slepo podešavanje za net,i samo se isključio 3g a mesto mu je zauzelo slovo E.I ljušti mi podatke samo tako..E sad,probaću da ne otvaram fejs kada mi stignu notifikacije,samo ću ih ignorisati i videćemo šta će se desiti za jedno 5 dana..
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Utok 351d ili Nokia asha302?

[ Pregleda: 3542 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.