Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kakva je optimizacija sajta?

[es] :: Pretraživači i SEO :: Kakva je optimizacija sajta?

[ Pregleda: 4486 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nikolica1999
Beograd
nezaposlen

Član broj: 328865
Poruke: 1
95.180.43.*



Profil

icon Kakva je optimizacija sajta?24.04.2015. u 20:36 - pre 108 meseci
Pozdrav,

Interesuje me ako mozete da pogledate moj sajt http://www.igraj-igrice.com/ i da mi kazete sta mislite kakav je po pitanju optimizacije, kakav je content, sta bi bilo dobro da izmenim i sta treba jos da se doda.
Trenutno sajt optimizujem za kljucnu rec igrice za dvoje, prilicno se dobro pozicionira za tu kljucnu rec, za nekih 20-ak dana sa 4 strane na googlu sam se popeo na vrh druge strane, ali za kljucnu rec igrice koja je najbitnija idalje se sajt nigde ne pojavljulje. Interesuju me Vasa misljenja.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Kakva je optimizacija sajta?24.04.2015. u 20:53 - pre 108 meseci
Ajd' makni onaj 'lajkuj nas' prozorčić što iskače. .. Mene recimo, to automatski odvrati od sajta onoga momenta kada to vidim pa za na vek. E, a Google, pa još i njihov search, oni su vidiš, jedna korporacija a facijalna knjiga jeste druga korporacija. Te dve korporacije se ne mirišu ič koliko sam ja mogao da ustanovim. I verujem da se ni njima (google) ne sviđa kada sajt postoji prvenstveno zbog šitbuk promocije. Prvenstveno, moj utisak, jer prvo što sam morao da uradim jeste - klik na X. Pa onda klik na x od otvorenog firefox taba gde je učitan tvoj sajt.. Za početak, nemoj da se seljačiš na taj način sa pop-up prozorima, već lepo nabij LIKE US dugme, negde gore.. ili dole.. ili sa strane.. da bude vidljivo. A pored Lajkuj nas, stavi logično i G+. Onaj kome se bude dopao sajt, hoće, lajkovaće ga. A to su oni koji budu igrali igrice preko tvog sajta. Ovo "seljačiš" nemoj da shvatiš ozbiljno, ali.. sajtovi i internet .. danas.. to je toliko ogađeno i zagađeno tim takvim debilnim trendom i fazonom u vidu popup-elemenata da je poprilično i mučno i tužno. Stavi mali div elemenat i njega potrpaj sve tebi bitne facijalno/socijalno/uslužno/korisničke mreže recimo, negde odmah ispod glavnog naslova "Igraj igrice". Da se vidi non-stop. Ne znam jel' mesto ispod toga zaista prazno ili meni adblock radi posao, nebitno.. sad. Nađi neki deo gde sve 'inostrano' možeš lepo da popakuješ.
about:networking
 
Odgovor na temu

Trajkovski
Marjan Trajkovski
Beograd

Član broj: 103171
Poruke: 29
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.marjantrajkovski.com


+2 Profil

icon Re: Kakva je optimizacija sajta?20.05.2015. u 19:08 - pre 107 meseci
1. Google kapira da je naslov sajta Lajkuj nas

<h1 style="margin-top: 0px; padding-top: 0px; color: #222222; font-size: 20px; font-family: Lato; text-align: center;">Lajkuj nas!</h1>


2. Google kljucnu rec igrice sa 12.55% tretira kao spam


3. <meta property="og:title" content="Ronaldo VS Messi" /> ???


4. Vidim da imas backlinkove ali ne znam da li su linkovane sa www.igraj-igrice.com ili igrice

Toliko za sada, pozdrav i makni onaj 'lajkuj nas' prozorčić
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Kakva je optimizacija sajta?

[ Pregleda: 4486 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.