Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zarađivanje novca preko ove stranice davanjem odgovora?

[es] :: Predlozi i pitanja :: Zarađivanje novca preko ove stranice davanjem odgovora?

[ Pregleda: 2119 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

Član broj: 36142
Poruke: 1629
89.146.187.196

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Zarađivanje novca preko ove stranice davanjem odgovora?22.02.2015. u 21:32 - pre 110 meseci
Ovako... ovo je sigurno palo nekome na pamet, ali evo kako sam ja to zamislio:

Trebalo bi uvesti to da korisnici mogu donirati novčani iznos tako što bi klikom na određenu poruku koju smatraju korisnom, poslali autoru poruke onoliko novca koliko žele. Minimalno bi to bio 1 eurocent. Servis preko kojeg bi to trebalo ići bi bio PayPal (mada mi se čini da PayPal ne dopušta transakcije ispod €1/$1) ili ako ne PayPal, onda neki drugi servis za novčanu transakciju.

I ova stranica bi mogla zarađivati tako što bi uzimala proviziju na transakcije jednake ili veće od nekog iznosa.

Meni se nedavno otvorila prilika da zarađujem, a neki odgovori iz matematike, fizike i elektrotehnike su mi neprocjenjivi, inače bih morao da tražim pomoć na Internetu dovijajući se na engleskom na drugim forumima ili da plaćam nekome instrukcije. Htio bih ljudima koji mi pomognu da barem doniram 5 eurocenti.

Ovo bi povećalo i kvalitet odgovora i posjete ovoj stranici.

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 22.02.2015. u 22:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Zarađivanje novca preko ove stranice davanjem odgovora?26.02.2015. u 18:57 - pre 110 meseci
Pa ti možeš valjda i sam u sklopu svog odgovora da umetneš link na svoj Paypal, ne razumem šta tu forum ima da ti pomaže? Stavi u potpis svoj Paypal link i molim lepo.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

[es] :: Predlozi i pitanja :: Zarađivanje novca preko ove stranice davanjem odgovora?

[ Pregleda: 2119 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.