Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pcb sema modula AKO544

[es] :: Elektronika :: Mikrokontroleri :: pcb sema modula AKO544

[ Pregleda: 2078 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deletraj

Član broj: 223821
Poruke: 169
212.200.129.*



+1 Profil

icon pcb sema modula AKO54426.01.2015. u 19:44 - pre 111 meseci
Postovani kolege, potrebna mi jepcb šema pomenutog modula . Da naglasim radi reda, ovaj modul se koristio pre 15 godina kao kontroler ( kolektorskih motora kod veš masine stranih proizvodjača ). Modul je sa IC TDA1085c.
Bavim se popravkom bele tehike, imao sam 2 komada koji su mi ostali od ranije, i upotrebio sam ih u popravci dve indesitove veš mašine nove generacije. Pošto su se, postojeći moduli, brzo kvarili zbog nestabilnog napona, prepravio sam da mašine rade sa mehaničkim programatorima PG 501-01 i PG 700-02 a za kontrolu rada motora iskoristio modul AKO 544. Mašine rade normalno sve operacije, samo rad motora ide preko modula. Kada se na PG uključi kontakt za malu brzinu ( levo ili desno ), motor normalno radi u odredjenom smeru, kao i kontakt za centrifugu, motor radi cenrifugu. To znaci da su na modul priklučeni samo izlazi iz PG za brzine motora. Ostale funkcije se obavljaju direktno preko Programatora. Pošto se ovaj modul vise ne proizvodi i ne upotrebljava u radu veš mašina, zamolio bih ako neko ima pcb semu ili zna gde mogu da je pronadjem da li bi mogao da je prikaže. Hvala unapred
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Mikrokontroleri :: pcb sema modula AKO544

[ Pregleda: 2078 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.