Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da nadjem posao u nemackoj ili franciskoj, imam radno iskustvo. garadjevinarstvo. zidanje, gips

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Nemačkoj :: kako da nadjem posao u nemackoj ili franciskoj, imam radno iskustvo. garadjevinarstvo. zidanje, gips

[ Pregleda: 3263 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Cujic
Miroslav Cujic
gradjevinski radnik majstor
pivatna
beograd srbija

Član broj: 326975
Poruke: 2
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon kako da nadjem posao u nemackoj ili franciskoj, imam radno iskustvo. garadjevinarstvo. zidanje, gips31.12.2014. u 14:49 - pre 112 meseci
Potreban mi je hitno posao u inostranstvu, gradjevina ili obezbedjenje.
Ranije sam radio kao obezbedjenje i licni vozac, u zadnje vreme radim gradjevinu a to je u zadnjih 12 godina. Imao sam i svoju Z.r. ali posao ide sve slabije pa bih naj radije otisao na rad u inostranstvo, pomogucnosti francuska, nemacka ali nije presudno, nebiram ni posao ni mesto, samo da se kvalitetan rad plati. Imam 42 godine.
Imam dete , cerku od 10 godina i zenu, veoma mi je potrebna pomoc oko nalazenja posla, ako bi mi neko pomogao, ja sigurno nebih ostao duzan. Miroslav, Beograd, srbija. Posedujem uredan srpski pasos., ovde je sve teze i teze, jako je teska situacija, kasnije bih voleo i zeleo vise od svega da dovedem dete i zenu. Molio bih svakoga ko bi mogao da mi ponogne da to uradi aja necu sigurno ostati duzan, makar bi kroz posao regulisali. SRDACAN POZDRAV SVIMA KOJI BI MOGLI DA MI POMOGNU. Moj tel, +381 61 195 4552. Email, [email protected]
Miroslav cujic
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Nemačkoj :: kako da nadjem posao u nemackoj ili franciskoj, imam radno iskustvo. garadjevinarstvo. zidanje, gips

[ Pregleda: 3263 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.