Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk3

elitemadzone.org :: AutoZone :: Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk3

[ Pregleda: 3498 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

coolvibes
nikola miljkovic
Beograd

Član broj: 148888
Poruke: 79
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk313.12.2014. u 18:02 - pre 114 meseci
Zdravo,

Da li neko moze da mi pomogne oko plinskog uredjaja?

Imam Golfa III 1.8 i lovato plinski uredjaj...
Desava se to da ga upalim uredno i posle kilometar dva krene da se gusi i ugasi se... otvorim haubu i vidim da je ona glava od plinskog uredjaja zaledila... Imam vode u hladnjaku i sve je ok ali nece a cim se yagreje auto onda sve radi kako valja...
Pomozite mi jer sam totalni laik sto se toga tice a morao bih da znam o cemu se radi jer sam na terenu i prvi pouzdan majstor je na 100km odavde ne mogu ni da stignem do njega

Hvala unapred svima
NM
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
178.17.29.*



+784 Profil

icon Re: Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk313.12.2014. u 20:12 - pre 114 meseci
POzz
pitanje ti nije bas u vezi tunninga,ali nema veze

Moze se desiti da imas problem sa vodomtj imas vazdusni cep. Mislim da imas zatvoren sistem za hladjenje i probaj da ozracis sistem. Ako ne znas sta to znaci to znaci da izbacis vazduh iz sistema za hladjenje.
Postupak ozracivanja ide ovako>nadjes na crevima za vodu gde su mali ventilcici i duvas u posudu za vodu a ventilcic otvaras i sve dok ne krene voda duvas ovamo na posudi. Kad krene voda zavijes tj zatvoris ventilcic. I tako na svakom. Mozda nemas bas ventilcice,mogu to da budu i obicni srafcici-to vec ne znam.

A ti za svaki slucaj kad krenes autom ponesi neku vrelu vodu da sipas ako zaledi na isparivac
 
Odgovor na temu

coolvibes
nikola miljkovic
Beograd

Član broj: 148888
Poruke: 79
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Re: Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk313.12.2014. u 20:30 - pre 114 meseci
Hvala najlepše, probaću sve po uputstvu.
POz
NM
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk313.12.2014. u 23:03 - pre 114 meseci
Prerano ti prebacuje na plin, potrebno je da ide na benzinu prvih 3km zimo pa tek onda prebaci.
Takodje, moze biti da curi plin negde pa zato zaledi. Oslusni da li nesto sisti, pomirisi da li se oseca plin, poprskaj sapunicom pa vidi izbijaju li negde mehurici, upali upaljac i prinesi da vidis da li ce nesto da se zapali :-)
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

coolvibes
nikola miljkovic
Beograd

Član broj: 148888
Poruke: 79
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Re: Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk314.12.2014. u 02:27 - pre 114 meseci
Oseća se plin tu negde oko tog dela... Ako ja prinesem upaljač ona sm rešio problem :D
Hvala na savetu, oslušnuću i to.
pozdrav
NM
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk314.12.2014. u 08:11 - pre 114 meseci
Mora da se oseti i po potrosnji, ako curi onda mora i da trosi barem 15l na 100km.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Problem sa plinskim uredjejem za auto. Golf mk3

[ Pregleda: 3498 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.