Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Osigurac za auto...POMOC...

elitemadzone.org :: AutoZone :: Osigurac za auto...POMOC...

[ Pregleda: 8386 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dusanst

Član broj: 155874
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Osigurac za auto...POMOC...18.12.2010. u 16:38 - pre 161 meseci
Ovako imam auto Audi 72 veoma star auto...E sad zanimame koji je to osigurac F 15A...Danas u pokusaju da ga zamenim, i stavio sam osigurac od 16A pocele su da lete varnice...pa me interesuje sa kojim osigurac bi ja to trebalo da zamenim? I da nije tu mozda neki drugi problem bio bi zahvalan svakome na odgovoru....
 
Odgovor na temu

ilicdarko
nemam

Član broj: 163335
Poruke: 51
*.adsl.eunet.rs.



+2 Profil

icon Re: Osigurac za auto...POMOC...18.12.2010. u 21:41 - pre 161 meseci
Kad osigurac pregoreva unajvecem slucaju je nesto u kratkom spoju ili ga nesto opterecuje a zato je on tu kako bi sprecio neko vece zlo. Kada ti osigurac pregori nesto ti od uredjaja na vozilu neradi (brisaci,farovi,neka zadnja svetla svetla ventilator kabine,grejac zadnjeg stakla itd) jer su to veliki potrosaci. Utvrdi sta neradi pa to otkloni odnosno detaljnije opisi sta je problem pa javi.
Pozdrav od DOKTORA.
 
Odgovor na temu

Dusanst

Član broj: 155874
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Osigurac za auto...POMOC...18.12.2010. u 22:20 - pre 161 meseci
Evo ovako taj osigurac je opterecen sa brisac stakla,unutrasnje osvetljenje,osvetljenje instrumenta,vremenski sat,svetlo registarske tablice i stop svetla...Od svega ovoga nista ne radi proverio sam, samo nisam siguran za stop svetla...E sad ne znam ako dolazi do kratkog spoja zbog cega bi to moglo da bude,posto se ne razumem toliko oko struje za kola...
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.88.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Osigurac za auto...POMOC...18.12.2010. u 22:49 - pre 161 meseci
prosto nemoguće da je toliko stvari na jednom osiguraču (i to sve jaki potrošači)
Moj laički savet je da proveriš da nije nešto prespajano tu.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Osigurac za auto...POMOC...19.12.2010. u 00:10 - pre 161 meseci
^Moguce je na vozilu starom 40 godina... a i tu je jedino motor brisaca jaki potrosac...

Nije mi jasno gdje si nasao auto osigurac od 16 ampera... osim ako si kucni stavio... Svaku od ovih stvari koje si nabrojao probaj da otkacis i da vidis dok je otkacena hoce li osigurac da pregori... Tako mozes priblizno locirati kvar... Na toliko starom autu moze biti svasta pa i da je dio instalacije truo i da je u kratkom spoju sa sasijom negdje... U svakom slucaju preporuka je da ipak majstor to popravi cim tebi u samom startu, kako ti kazes, "lete varnice"
 
Odgovor na temu

Dusanst

Član broj: 155874
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Osigurac za auto...POMOC...19.12.2010. u 07:34 - pre 161 meseci
Pa ima auto osiguracio od 8,16,25A...Hvala na odgovorima...Videcu sta cu da radim...
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: Osigurac za auto...POMOC...19.12.2010. u 08:36 - pre 161 meseci
Umesto osigurača stavi svetiljku fara (dugo svetlo) pa čačkaj instalaciju. Kad se ugasi tu je greška!
Svaki od ovih potrošača može da radi preko fara bez da svetli punim sjajem.
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Osigurac za auto...POMOC...

[ Pregleda: 8386 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.