Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brisanje duple adrese sajta (Kako?)

[es] :: Pretraživači i SEO :: Brisanje duple adrese sajta (Kako?)

[ Pregleda: 3115 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

InterMilanSerbia

Član broj: 319182
Poruke: 23
37.19.108.*



+2 Profil

icon Brisanje duple adrese sajta (Kako?)21.10.2014. u 04:44 - pre 114 meseci
Kako da izbrisem adresu bez www.Znaci imam adrese http://wwww.mojdomen.rs i http://mojdomen.rs. Kako da izbrisem ovu dgugu da mi Google ne bi video dupli sadrzaj.
I da li je ikako moguce jos na neki nacin ubrzati google indexiranje osim ovog sto sam uradio(Google+ autorizacija,prijavljivanje mape i prijavljivanje desetak "glavnih" stranica na google add url.Jos uvek nemam indexiranu nijednu stranicu osim naslovne.17 je objavljen ceo sajt.Kada je realno ocekivati indexiranje od strane Googlea?
Pitanja su mislim laka,ali meni prave problem.
Nadam se da ce neko odgovoriti.
Hvala puno unapred.
pozzzzzzzz
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Brisanje duple adrese sajta (Kako?)21.10.2014. u 07:10 - pre 114 meseci
Ubaci u .htaccess fajl ovako nesto:

Citat:
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^mojdomen\.rs
RewriteRule (.*) http://mojdomen.rs/$1 [R=301,L]


Sto se tice indexiranja, sto vise linkova (ili sto boljih) skupis - to ces brze biti indexiran. A i kasnije, bolje rangiran, naravno ...
 
Odgovor na temu

m2webs

Član broj: 254789
Poruke: 68
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Brisanje duple adrese sajta (Kako?)21.10.2014. u 08:34 - pre 114 meseci
Ako imas google webmaster tools mozes i tamo da stavis "preferred domain", tj. da izaberes da li je sa ili bez www... u svakom slucaju uradi i ovo sto je Vukan napisao za htaccess jer ce ti mozda neko poslati link na pogresno pa da ga prosledis na pravo mesto...

sto se tice indeksiranja, mislim da ce to brzo samo od sebe ali ako hoces da pozuris mozes ida submitujes sitemap u pomenuti google webmaster tools... takodje potrudi se da nabavis i neke linkove ka sajtu...

p.s. Vidis kako Vukan u potpisu reklamira neki kulinarski sajt a ne zna ni jaja na oko da spremi, tako isto uradi i ti, pa postavi link ka tvom sajtu :D
 
Odgovor na temu

InterMilanSerbia

Član broj: 319182
Poruke: 23
77.243.20.*



+2 Profil

icon Re: Brisanje duple adrese sajta (Kako?)21.10.2014. u 09:06 - pre 114 meseci
Ha ha
m2webs je izgleda raspolozen na nivou
Hvala na odgovorima.
Gde u webmasteru da nadjem "preferred domain"....Ja sam ranije trazio opciju za ovo,ali nisam nasao.
Evo sada je sajt indexiran. Znate li neko seo tools koji pronalazi poziciju sajta po zadatim recima i npr. poredi sa drugim sajtom.Pretrazio sam gomilu seo analyzer tool sajtova i nigde ne mogu da nadjem.Ranije sam nalazio na nekom sajtu,ali sad ne mogu da se setim na kojem.
pozzzzzzz momci

[Ovu poruku je menjao InterMilanSerbia dana 21.10.2014. u 12:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

m2webs

Član broj: 254789
Poruke: 68
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Brisanje duple adrese sajta (Kako?)21.10.2014. u 17:31 - pre 114 meseci
mozes da skines "seo power suite" ili samo rank tracker tog sofvera... placa se, ali besplatnom opcijom i dalje mozes da skeniras pozicije, sem sto ne mozes da sacuvas to sto radis vec sve iznova kad ponovo proveravas... mada nije to ni tesko, napravis listu negde u excelu i samo kopiras... uglavnom se takvi tool-ovi placaju ili su deo nekog paketa.... ja koristim softver koji placam tako da nisam upoznat sa tim gde ima besplatnih
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Brisanje duple adrese sajta (Kako?)

[ Pregleda: 3115 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.