Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Miš mnogo kasni nakon povratka iz Sleep moda

[es] :: Ostali hardver :: Miš mnogo kasni nakon povratka iz Sleep moda

[ Pregleda: 1844 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dulle2009

Član broj: 219968
Poruke: 391
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Miš mnogo kasni nakon povratka iz Sleep moda17.10.2014. u 10:32 - pre 115 meseci
Imam miš A4Tech Bloody V7 i Windows 7 SP1 instaliran na SSD. Imam običaj da ne isključujem sasvim kompjuter, već ga stavljam u Sleep. Windows zajedno sa svim programima mi se iz Sleep-a budi za 5 sekundi, a miš postaje aktivan (upali se LED i mogu pomerati pointer po Desktopu) tačno 23 sekunde nakon toga. Da naglasim da se to ne događa prilikom Starta ili Restarta Windowsa, tad se miš upali odmah nakon tastature. To se takođe ne dešava u Windows 8.1 i u Win 10. Miš u Win 7 kasni bez obzira da li sam instalirao Bloody 5 softver za miša ili ne. Miš ima u sebi memoriju u koju se spremaju sva podešavanja pomoću programa Bloody 5. Kašnjenja takođe nema sa starim mišom koji je takođe A4Tech (X7).

Molim vas da mi pomognete u rešavanju ove misterije oko kašnjenja aktiviranja miša u Win 7 nakon povratka iz Sleep-a!
 
Odgovor na temu

dulle2009

Član broj: 219968
Poruke: 391
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Miš mnogo kasni nakon povratka iz Sleep moda17.10.2014. u 15:40 - pre 115 meseci
Privremeno "rešio" problem tako što sam miša priključio na USB 3.0 port. I sad radi normalno, pali se odmah nakon klika za buđenje iz Sleep-a. Ne znam zašto ne radi kako treba na USB 2 portovima, da li je do drajvera, da li do podešavanja u BIOS-u ili Win-u... Nemam pojma, ali ne mogu više da se smaram s tim. Važno je da sad radi normalno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Miš mnogo kasni nakon povratka iz Sleep moda

[ Pregleda: 1844 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.