Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača

[es] :: Elektronika :: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača

[ Pregleda: 4575 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača09.09.2014. u 20:47 - pre 116 meseci
kupio sam dodatni upaljač za kola sa tri priključka i jednim USB priključkom. On se priključuje na fabrički upaljač. Kada je priključen,a nema nikakav potrošač, ni punjač za navigaciju, ni punjač za telefon, radio mi krči. Kada ga isključim, radio radi normalno. Nema šuštanja. Kada uključim navigaciju u taj dodatni punjač, radio krči. Međutim, kada punjač navigacije direktno uključim u upaljač na kolima, nema krčanja. Znači da je neki problem sa tim dodatnim upaljačem. kako da mu stavim blokadu, da mi radio ne krči?
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača09.09.2014. u 21:48 - pre 116 meseci
Krivac za to kvrcanje je konvertor 12 na 5 V. Nije odradjen ba kako treba i prvi smetnju.najbolja blokada je da potrazis upaljac/pretvarac koji je ozbiljnije odradjen.
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
Odgovor na temu

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača10.09.2014. u 23:13 - pre 116 meseci
Pa da li tu može neka blokada da se stavi?

Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+292 Profil

icon Re: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača11.09.2014. u 09:34 - pre 116 meseci
Otvori ga i odspoj žice za taj pretvarač, kad treba usb punjac koristi ove uobičajene, jer ti oni prave smetnje samo dok ih stvarno koristiš
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača11.09.2014. u 20:20 - pre 116 meseci
"Otvori ga i odspoj žice za taj pretvarač, kad treba usb punjac koristi ove uobičajene, jer ti oni prave smetnje samo dok ih stvarno koristiš" - plašim se da te nisam najbolje razumeo. Koga da otvorim? Upaljač ili deo, koji ne znam kako da nazovem, koji ima usb priključak na jednoj strani, a na drugoj kao upaljač za cigare i ima 2 otvora za priključenje usb-a. Jedno je 2A, a drugi ulaz 1A, za mobilni telefon. I koje žice da odspojim. Ako ih odspojim, kakva je funkcija onda. Znam da neće da krči, ali neće ni da radi.

Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

denisu
Banat

Član broj: 13113
Poruke: 256
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača11.09.2014. u 22:00 - pre 116 meseci
prijatelju! Krci zato sto je glup napravljen. Ne krci on zato sto negde unutra se greje pa gubi neki kontakt nesto. Ne moze se staviti nikakva blokada ili elektrolit ili bilo sta. Lepo ti je rekao zica49 menjaj ili potrazi neki malo bolji. Ja imam ovakav: http://prntscr.com/4lwy5d i takav: http://prntscr.com/4lwyjv i kod mene lepo ide nigde ne krci. Menjaj ili daj nekome jer mozda ne krci u svaki auto...
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.tippnet.co.rs.



+292 Profil

icon Re: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača12.09.2014. u 10:05 - pre 116 meseci
Smtrao sam da ti je bitno što imaš 3 utikača za upaljač, i najjednostavnije je uraditi.
Inače to krčanje ukazuje da imaš problema sa masom tamo u masci auta, a za to treba duži SAVESNI rad da se sve odradi
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača14.09.2014. u 20:54 - pre 116 meseci
Upravo to. Isti je kao http://prntscr.com/4lwyjv. Ali primetio sam da mi ne radi dodatak za USB, a ostalo krči. E sada - masa. Pokušaću kod autoelektričara za početak, pa ću da vidim dalje. Mada je masa u redu u kolima. Ali mislim da kod tog samog uređaja, to nije dobro odrađeno. Inače, original Kineski dodatak.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Krči mi radio u kolima zbog dodatnog upaljača

[ Pregleda: 4575 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.