Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pitanje u vezi flash player-a

[es] :: Windows aplikacije :: Pitanje u vezi flash player-a

[ Pregleda: 1705 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igormil
srbija

Član broj: 288404
Poruke: 571
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Pitanje u vezi flash player-a04.09.2014. u 12:43 - pre 117 meseci
Išao sam na sajt Adobe flash player i uopšte mi se nije pojavila aplikacija za download falsh playera.
Kada sam postavio ispravno vreme na računaru i kada sam ažurirao Mozilu onda mi se pojavila aplikacija za download.Tada sam skinuo bez problema flash player,aktivirao ga i mogao sam bez problema otići na Youtube.
Desila mi se slična situacija i sa Chromom.POkrenem ga i nešto mi ispiše po ekranu da ne može da radi Chrom.I kada sam promenio vreme i ažurirao flash player onda je tek proradio kako treba.
Interesuje me vaše mišljenje šta mislite o ovom problemu?
Igor
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Pitanje u vezi flash player-a04.09.2014. u 13:38 - pre 117 meseci
Izbacili su podršku za starije verzije browser-a.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Pitanje u vezi flash player-a04.09.2014. u 13:47 - pre 117 meseci
1. Promeni bateriju na matičnoj ploči, mogu se kupiti maltene u svakoj prodavnici u kojoj imaju barem 4-5 različitih tipova baterija.

2. Izaberi pravilnu vremensku zonu: klikni na časovnik u system tray-u, klikni na "Change date and time settngs", klikni na "Change time zone" pa odaberi onu u kojoj stvarnoj jesi, ako već nije podešeno pravilno. Štrikliraj "Automatically adjust clock for Daylight Saving Time" ako već nije - imaj na umu da je svaka razlika veća od sat vremena dovoljna u većini mreža da ti zbog toga ne funkcionišu pravilno sertifikati i ostale bezbednosne komponente, a letnje računanje vremena unosi upravo razliku od sat vremena...

3. Kad si već tu u podešavanjima vremena i datuma, idi na jezičak Internet Time, klikni na "Change Settings", pa u polju gde stoji time.windows.com samo ukucaj ime nekog pouzdanijeg servera (nemoj kliknuti na strelicu za dropdown, nego samo klikni bilo gde na time.windows.com, obriši ga i otkucaj neki drugi), na primer pool.ntp.org. Proveri da li je iznad štriklirano "Synchronize with an Internet time server" i klikni na Update now dugme, pa sačekaj da vidiš da li se pravilno ažuriralo

Ti prilikom tih preuzimanja Adobe komponenti pristupaš preko https a ne preko http, ono "s" na kraju naziva označava "Secure", drugim rečima koriste se bezdednosni sertifikati u komunikaciji između tvog računara i servera, a da bi oni bili bezbedni veoma je važno da im nije istekao rok za upotrebu, a to se drugačije na može proveriti osim proverom vremena na tvom časovniku, pa ako to vreme nije ispravno, samim tim nije ni sertifikat ispravan, pa nema ništa ni od razmene podatak između tebe i servera...

 
Odgovor na temu

igormil
srbija

Član broj: 288404
Poruke: 571
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Pitanje u vezi flash player-a04.09.2014. u 13:52 - pre 117 meseci
Tako sam i mislio i važno mi je bilo da se konsultujem sa nekim ko je upoznat sa ovim problemom.
Hvala ti Valjane na pomoći.
Veliki pozdrav.
Igor
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: Pitanje u vezi flash player-a04.09.2014. u 19:59 - pre 117 meseci
Ja sam dugo vremena odbijao da apdejtujem najnoviju Mozillu,ali su me na kraju blokirali tako da nisam mogao da izadjem na pocetnu stranic,pa i ako se nekada pojavi,nisu bili svi alati za otvaranje n.pr.precica you tube ,na gmail nisam mogao,dok nisam instalisao najnoviju verziju Mozille i sada nemam nikakav problem.Cak mi je i samo ponudilo apdejt Adoba i flash playera i jos nekih add-onsa,tako da mi je sada sve u redu.Inace ne prihvatam svaki apdejt nekog programa dok ne prodje neko vreme,jer treba malo vise vremena da se kompatibilizuju programi za te novije verzije.Naravno to ne vazi za sve programe.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Pitanje u vezi flash player-a

[ Pregleda: 1705 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.