Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa telekomovim pirelli ruterom

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa telekomovim pirelli ruterom

[ Pregleda: 1393 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikola987
Student
Beograd

Član broj: 209919
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Problem sa telekomovim pirelli ruterom22.07.2014. u 16:18 - pre 117 meseci
Problem je sledeci. Ovaj pirelli drg-a226g mi se nalazi na drugom spratu pa mi je signal u prizemlju jako los. Pa sam kupio repeater (tp link wr702n) kako bih malo poboljsao signal dole gde inace provodim vecinu vrmena.

Naravno, repeater nisam nikako mogao da nakacim na ruter. Iz podesavanja ja nadjem wireless ap pirellija ali kada sacuvam sva podesavanja ovaj repeater se uopste ne kaci na pirelli. Na pireliju sam ugasio sifru na wirelessu cisto da bih bio siguran da tu ne koci, takodje sam pokusao i da repeater nakacim na drugi ap (hotspot na mobu) i radi normalno. Takodje, posto repeater podrzava vise modova probao sam i sa bridge i sa client i nista se ne kaci na pirelli. Na kraju sam otisao na kp i kupio novi polovnjak (asus rt-g32) i na njega ubacio prvo dd-wrt (i isti problem) a zatim i gargoyle (opet isto).

Na kraju mi je sinula ideja da jedan ruter povezem kao klijent pa preko njega da prosledim LANom signal na drugi koji bi onda ovaj signal prosledio kao novi wireless ap.
Naravno ni ovo ne radi.

Inace na wireless sa pirellija se kace svi ostali uredjaju bez problema (par telefona, tableta i kompova), ali iz nekog razloga nece ni jedan ruter :/

Ima li neko ideju sta je problem?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa telekomovim pirelli ruterom

[ Pregleda: 1393 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.