Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mustek Bear Paw 2448 TA Pro skener i problemi sa drajverima

[es] :: Windows drajveri :: Mustek Bear Paw 2448 TA Pro skener i problemi sa drajverima

[ Pregleda: 2838 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Mustek Bear Paw 2448 TA Pro skener i problemi sa drajverima13.02.2014. u 23:47 - pre 123 meseci
Citao sam dosta o problemima sa "Mustekovim"skenerima,koji i sam imam i koji nije hteo da radi kako treba na Win.7,kao na XP-u.Na XP-u sam samo instalirao njegove drajvere i on je radio sve kako treba i "Scan" i"Copy".Na Win.7 mi je radio samo Scan bez copya,pa sam trazio drajvere ne bi li resio program.Ako bi mi nesto trebalo da odradim sa skenerom i stampacem stalno sam morao da prelazim na XP,a pored njega imam i Win.7 i Win.8 i sada zamislite stalno restart pa cekaj da se podigne OS,a treba vam nesto hitno,mada su to samo sekunde u pitanju,ali nervira.Neznam gde sve nisam trazio drajvere za skener za Win.7 i Win.8,ali nista.Onda sam presao na podesavanja u programima i skenera i stampaca,ali opet nista.Jednog dana sam slucajno,posto se meni nalaze paneli za oba programa na Desktopu,nesto trazio.Probao sam desni klik na ikonu programa i tamo ima raznih podesavanja.Ulazio sam redom u njih i proveravao sta koja komanda moze da uradi.Onda sam usao u komandu "Compatibility" i tamo naisao na zanimljive komande.Cackajuci redom naisao sam na komandu "Run" i u padajucem prozoru je bio spisak raznih Windowsa od Win.95,Win.98,win.2000 i t.d.Posto sam u papirima od mog skenera video da je proizveden 2003 godine,stiklirao sam tu komandu"Run" i obelezio u padajucem meniju
(Windows server 2003 Servis Pack 1) i tako uradio i na stampacu,sve je proradilo bez ikakvih problema.Znaci za XP ne trebaju nikakva podesavanja,mada ko ima stariji tip Musteka mozda bi trebalo da obelezi SP1 ili SP2,kod mene je SP3.A za Win.8 sam postavio na "Windows Wistu".Tako da nikakvi posebni drajveri nisu potrebni sem tih sto ste dobili uz aparate.Probajte nista necete izgubiti. Ja sam uspeo i sada mi ova dva aparata zajedno rade na sva tri OS-a.
[

[Ovu poruku je menjao jolemisa dana 14.02.2014. u 01:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Mustek Bear Paw 2448 TA Pro skener i problemi sa drajverima

[ Pregleda: 2838 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.