Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player

[es] :: Zaštita :: treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player

[ Pregleda: 3608 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gianny
dzidzi Kokic
radnik
auto prevoznik Bugojnotrans

Član broj: 320883
Poruke: 2



Profil

icon treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player30.01.2014. u 12:24 - pre 124 meseci
pozdrav..da li neko moze da mi pomogne,naime kupio sam ovaj Power Bok polovan naravno;) tj MAC OS X i sad treba da instaliram flashplayer i trazi mi sifru tj pasword e sad ja posto sam kupio ovaj laptop od covjeka nemam kontakt s njim vise a nemam tu sifru od njega sta da uradim?? sve mi radi normalno ali treba mi taj flashplayer tbog youtube poker itd ali nemogu bez te sifre ima li kakva mogucnost.??
 
Odgovor na temu

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.ptt.rs.



+79 Profil

icon Re: treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player30.01.2014. u 13:07 - pre 124 meseci
mislim da si promašio podforum ali vidi da li ovo pomaže http://www.wikihow.com/Reset-a-Lost-Admin-Password-on-Mac-OS-X
 
Odgovor na temu

Gianny
dzidzi Kokic
radnik
auto prevoznik Bugojnotrans

Član broj: 320883
Poruke: 2



Profil

icon Re: treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player30.01.2014. u 13:31 - pre 124 meseci
ne znam sta sam promasio vec evo danima kuburim oko toga i nikako ne ide..kad hocu flashplayer da instaliram izadje mi taj kvadrat i pise acaunt i da unesem paswort to je tako valjda na ovom Mac-u odakle znam nemam pojma..U svakom slucaju probat cu sve sto mi se ponudi i hvala ti prijatelju..pozz
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
185.34.93.*



+29 Profil

icon Re: treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player05.02.2014. u 23:08 - pre 124 meseci
Skini sa neta "Revo Uninstaler" i deinstalisi taj Flash sto imas,a evo ti adresa da skines stariju verziju i posle kada ti bude trazio da se apdejtuje ti ga apdejtuj,ali kada bides skidao update od njega moras iskluciti browsver da bi mogao da se instalise:http://en.softonic.com/s/adobe-flash-player-11:mac
 
Odgovor na temu

knez06
Dušan Knežević
IT Administrator
Congress Travel
Podgorica

Član broj: 170498
Poruke: 78
85.94.116.*



+9 Profil

icon Re: treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player05.03.2014. u 12:48 - pre 123 meseci
@Gianny
Odnesi komp u neki iService (Apple) i vidi sa njima za to.

Mile-Lile ti je dao dobru ideju prije odlaska u iService...

Ljudi, ako ne znate o čemu pričate, bolje nemojte... Mislim na komentar jolemisa.

A možeš da probaš i ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=TjxAgiNqkDM
Izmijeniš taj nalog koji je administratorski, uloguješ se sa njim i koristiš ga, ili podesiš što ti treba. Kako god...

[Ovu poruku je menjao knez06 dana 05.03.2014. u 13:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player05.03.2014. u 17:25 - pre 123 meseci
Kad god je trebalo da se apdejtuje,uvek te posalje na svoj sajt i posle downloada obavezno trazida se iskljuci browsver da bi mogao da se instalira,A ti knez06 misli sta hoces.kada se instalira sa CD-a ili iz foldera,ako ima skinut onda je druga stvar.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: treba mi pomoc nemogu da instaliram flash player

[ Pregleda: 3608 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.