Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa Orion Telekomom, link sa www i bez www

[es] :: Hosting :: Problem sa Orion Telekomom, link sa www i bez www

[ Pregleda: 2451 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mihailo90
Mihailo Nedeljković
GAMA d.o.o.

Član broj: 214268
Poruke: 3
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: www.gama-alati.rs


+1 Profil

icon Problem sa Orion Telekomom, link sa www i bez www20.01.2014. u 07:39 - pre 124 meseci
Dakle, imam problem sa mojim sajtom. Nisam siguran da li je do mene, Orion telekoma ili sa kime već.

Kod Oriona imam zakupljen od 2009 domen i hosting za sajt, pre nekoliko meseci dokupio sam još jedan domen na koji bi se usmerio sajt sa mađarskog domena (redirekcija). E sada kada su mi ljudi iz Oriona radili tu redirekciju ispostavilo se da je došlo do problema i da sada kada u browser ukucaš www.example.rs dobiješ pravi sajt koji želim ali kada izostaviš "www" i ukucaš example.rs dobiješ moj stari sajt koji je kao što rekoh zakupljen kod Oriona od 2009.

Moram napomenuti da su imena sajtova slična tako da bi sajt stari bio recimo www.moj-sajt.com a novi koji sad pravi problem www.moj-sajt.rs

Ja sam zvao i pitao Orion može li to da se sredi, oni su kao pokušavali ali nisu uspeli da reše problem, i na kraju su mi rekli da je to što ja hoću nemoguće.

Sada pitam Vas, da li je moguće da obična redirekcija na .rs domen sa .hu domena moguća i da li se može namestiti da taj sajt sa .rs radi sa i bez "www".

Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

deZio
Inđija

Član broj: 150608
Poruke: 345
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+38 Profil

icon Re: Problem sa Orion Telekomom, link sa www i bez www20.01.2014. u 11:42 - pre 124 meseci
Naravno da može. Oni bi to morali znati. To što su ti rekli da ne može je glupost.

Ali nažalost ne možeš ništa ako nemaš direktan pristup DNS podešavanjima. Onda jedino da ih zivkaš i insistiraš..
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Problem sa Orion Telekomom, link sa www i bez www20.01.2014. u 12:04 - pre 124 meseci
Orion je poznat po raznim ispadima i po tome da nece da odgovore na mail ako zahtevas nesto komplikovanije ali ovo je prevrsilo svaku meru ili ti nisi dobro objasnio sta zelis.
ja imam dosta iskustva sa orionom za neke druge usluge koji oni pruzaju i pobegao sam od njih dva meseca nakon potpisivanja ugovora na 24 meseca i nikada mi nisu poslali tuzbu ili nesto da im doplatim jer znaju da nisu u pravu i da nisu pruzili uslugu koju nude.
 
Odgovor na temu

Dusan Filiferovic

Član broj: 198009
Poruke: 670
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.contrateam.com


+24 Profil

icon Re: Problem sa Orion Telekomom, link sa www i bez www21.01.2014. u 15:09 - pre 124 meseci
Jel imas ti cPanel kod njih?
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Problem sa Orion Telekomom, link sa www i bez www

[ Pregleda: 2451 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.