Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elite tv - beo ekran, ima ton

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Elite tv - beo ekran, ima ton

[ Pregleda: 2101 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chegirl
mara markovic
student
fakultet

Član broj: 320154
Poruke: 1
2001:4c28:4000:721:185:26:18..



Profil

icon Elite tv - beo ekran, ima ton30.12.2013. u 20:02 - pre 125 meseci
Imam neki stariji model ELITE TV i nešto sam slučajno kliknula na daljinskom i od tada mi je beo ekran a ton i sve ostalo radi normalno. Mislim da je u tom trenutku pisao b/w ili tako nešto. Probala sam sve moguće opcije u meniju ali neće nikkako da se vrati na staro. Zna li neko o čemu je reč?
 
Odgovor na temu

Kiko-SK
Kiko Pasinecki
Skopje, Macedonia

Član broj: 235051
Poruke: 40
*.cabletel.com.mk.



+4 Profil

icon Re: Elite tv - beo ekran, ima ton30.12.2013. u 20:41 - pre 125 meseci
Epa verovatno si razdesila neki parametar u sevisno meni.Morace to serviser da pregleda zasto moze da se napravi nveca steta, ili neko ko je iskusan u elektronici da otvori tv i da nam kaze koja je sasija pa da probamo da pomognemo , to sto je ELIT i model ne ni znaci puno jer je kinezarija .Samo ne znam kako si uspela da pogodis redosled na daljinski za da udjes u servisno meni,pozdrav.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Elite tv - beo ekran, ima ton30.12.2013. u 20:47 - pre 125 meseci
Da li se normalno vidi OSD ( menu na ekranu TV-a) ?
Kao sto kolega iznad rece, jako tesko da si usla u SM, jer je potrebna kombinacija tastera za ulazak, a slucajno jako tesko da si pogodila. Znaci Brightnes i contrast je ok? Mislim na oko 50%? Sta kaze i NTFS, PAL BG i ta podesavanja? da nije na AV, s video... Jel ima factory reset negde u menuu? Pokusaj da ga iskljucis sa mreze na jedno 5 min pa ponovo startuj...Male sanse su da ce da proradi, ali pokusaj. Moguce je i da je tuner stradao bas u tom nekom trenutku...
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Elite tv - beo ekran, ima ton

[ Pregleda: 2101 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.