Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com

[es] :: E-Kupovina :: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15262 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sakysaky
Singapur

Član broj: 327259
Poruke: 65
*.dynamic.panet.rs.



+2 Profil

icon Re: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com04.02.2015. u 11:20 - pre 111 meseci
Izvini , a kako onda posluju ovih sto narucuju preko njih i proadju robu.?Da li oni placaju spediiciju isto sto naruce 2 pari trenerke i patike placaju istu cenu ili placaju vise, kako se njiha isplati zapravo ? to mi nije jasno malo?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com04.02.2015. u 11:42 - pre 111 meseci
To je vec klasican sverc...
Poznavao sam momka koji to radi ovde, i on je imao drugara u engleskoj koji je tu robu tamo prikupljao i jednom mesecno slao ovde kolima ili busem.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com04.02.2015. u 11:43 - pre 111 meseci
Pa razmisli - ako poručiš više stvari u jednom paketu, platićeš veću špediciju, carinu, PDV, poštarinu i ostalo, što svakako nije mala suma, ali kad to podeliš na više osoba, to izađe manje od onih 1.000 koliko su ti rekli da ćeš im platiti. A još da poručuješ sve zasebno, ti bi na svaki taj paket zasebno platio sve te troškove, što bi bilo previše. Osim toga, cena DHL dostave za robu od npr. 0.5kg i 2kg se ne razlikuje za 4x nego za manje od 10%, znači najskuplje je transportovati sitne stvari preko njih, a ovi tvoji poručivači svakako objedine više toga u jedan veliki paket pa eto prostora za uštedu novca, odnosno za njihovu zaradu.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8077



+1752 Profil

icon Re: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com04.02.2015. u 11:45 - pre 111 meseci
Naravno da ne . Sigurno da niko nije Lud da tebi prodaje nesto jeftinije nego sto njega kosta :D

Oni naruce na nekog iz na primer Rumunije, rodjak , prijatelj itd. koji je tu negde sa adresom blizu granice. Njima Englezi posalju i za porudzbinu od na primer 400 Eura ne plate nista cak ni postarinu, to na primer casti SD za velike musterije, ili neku simbolicnu postarinu.

Onda oni sednu u auto za pola sata su tu na Adresi u Rumuniji , i Legalno ako ih je 4 u kolima bez ikakvih troskova prenesu 400 Eura.
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
*.mediaworksit.net.



+105 Profil

icon Re: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com31.01.2016. u 18:28 - pre 99 meseci
Naručio sam paket, nacentrirao do 50eur, jbg 18eur poštarina, ovi potvrdili, sledećeg dana ja proveravam porudžbinu, vidim 1 item mi sumnjiv, nije u potpunosti naveden, odmah pošaljem email, da ukoliko nije raspoloživ , želim da otkažem , jer neću da plaćam 18 eur shipping za robu u istoj vrednosti.

Dobijam automatski email, nevezano za moj upit, kako je kurir preuzeo paket i sve je navedeno što sam naručio.

Ne leži vraže stiže email od SD, da 1 item ipak nije on stock i da će refundirati, ja reko neću, hoću full refund i otkaz, jer prvo, platio sam skuplju poštarinu čiji refund se ne spominje, a drugo, zbog naše specif situacije koštaće me poštarina po predmetu više.

Pretim Pay pal disputom, na kraju tražim da mi daju vaučer od 10 funti.

Ne znam da li da uopšte prihvatim paket, doduše čekam na odgovor, ukoliko daju vaučer i refundiraju razliku poštarine od 5eur (13 umesto 18), mogu da prihvatim , u suprotnom PP dispute, jedino nisam siguran da li da odbijem paket ili primim pre disputa.

[Ovu poruku je menjao ironman dana 31.01.2016. u 21:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8077



+1752 Profil

icon Re: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com31.01.2016. u 20:33 - pre 99 meseci
Pokusaj prvo da se dogovoris , sa SD-om , mada znas i sam da nisu brzi , malo me cudi sto su iskoristili " Kineski" fazon oko slanja , poslali posle mejla .

U PP ja se ne bih previse uzdao , niti ce se SD od njih "uplasiti ". Mada ranije nisu slali dok se posiljka ne kompletira, pa kad su ucestali otkazi , onda salju i ovako kao tebi .

Oko ovoga sta konkretno da uradis , ne znam i ne verujem da neko zna , da li podici pa se zaliti PP, ili se zaliti pre podizanja . Jer ni zalba kod PP nije brza , to moze da traje danima , a za robu mozes da platis i lezarinu u magacinu pa da ti to ispadne skuplje nego 5 Eur-a postarine !

Ja licno bih dao 5 Eur-a i smarao SD dok se ne "smiluju" . PP ne bih zamarao za toliku sumu . Ali to je samo moje misljenje.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com31.01.2016. u 22:13 - pre 99 meseci
Bolje se dogovori sa SD, a u PP se nemoj u opste uzdati jer je SD prodavac od poverenja i velike su sanse da ti ne prihvate.


Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
*.mediaworksit.net.



+105 Profil

icon Re: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com01.02.2016. u 17:20 - pre 99 meseci
Brže bolje pokušali isporuku, rekordno brzo stigao paket tokom vikenda, nije bilo nikog kod kuće jer se ovi iz DHL nikad ne najave.
Da li će ponovo isporučivati ili?
Iz SD ne odgovaraju, večeras otvaram dispute.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Otkazivanje porudžbine na SportsDirect.com

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15262 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.